1

@Tomo1989 Nie wiadomo jakie są straty UA ale jeśli ruskie tracą to dobrze. Artyleria, systemy obrony powietrznej i ludzie...moim zdaniem 3 najważniejsze czynniki teraz.

2

Ale ruscy gdzieś na froncie dostali wpierdziel. W ciągu doby UA podały straty kacapów:
- 820 żołnierzy
- 34 czołgi
- 91 wozów
- 18 systemów artyleryjskich
- i w końcu jakiś samolot
Nawet jak część z tego jest prawdą to i tak nieźle.

0

@Barcasub Młody dorosły co nie ma opłat ani wydatków :) Czyli rozumiem że jak coś jest drogie to Ci mamusia tego nie kupi. Faktycznie proste :D

26

Obejrzałem sobie właśnie debatę i mogę powiedzieć że jestem pewny jednego. Nie ma co oddawać głosu ani na PiS ani na PO. To już jest tak nudne i żenujące, że tacy ludzie robią sobie kur..a cyrk za nasze pieniądze, w naszym kraju.

1

@tbas Ja go nie bronie ale trzeba słuchać ze zrozumieniem. Powiedział wyraźnie, nie jest zwolennikiem podwyższenia wieku emerytalnego ale mamy trudną sytuację demograficzną. Dla mnie to jest jednoznaczne, nie chce tego robić, bo chyba nikt by nie chciał ale jest to konieczność i jeśli będzie trzeba to to zrobi.

0

@ChampionLW hmmm... ścięgno...a przecież grał dalej.hmmmm

0

@ChampionLW ale zagrał.

0

Kurde na bank ścięgno...przy takim nawet lekkim wyproście nogi idą ścięgna...

0

Uwaga! Sam papież poprosił o wstrzymanie walk Izraela i Palestyny. Teraz już na pewno wszyscy odpuszczą. Jeszcze tylko modlitwa która nic nie zmieni i jedziemy dalej z tym kabaretem.

0

@MesQueUnClub96 społeczność międzynarodowa ma narzędzia by zakończyć konflikty. Nie tylko broń.

2

@jacobFCB akurat w tym konflikcie popieram Palestyńczyków. Kto zna trochę historii tych narodów wie że Żydzi są tu tymi którzy chcą zagarnąć ziemię które nie należą do nich. Ale... jak ktoś myśli tylko w kategorii -USA vs reszta świata no to nic dziwnego że TVN tego nie pokazuje.

0

@FcPortoFan1999 a to ksiądz Ci nie powiedział? :)

1

Bardzo mi się podoba gdy kraje z całego świata na konflikty zbrojne reagują "głębokim zaniepokojeniem". Myślę że to zmienia wszystko i konflikt zaraz się zakończy. Gdyby wyrazili tylko płytkie zaniepokojenie na świecie były by same wojny.

9

Dobrze że jest VAR i sędziowie, to pomaga zapobiegać brutalnym i bezsensownym faulom oraz unikać kontuzji zawodników. Dodatkowo ostre wejście powodujące kontuzje są karane. Jest pięknie...

5

Barca wygrała, PSG dostało w pi...de. Dobra środa :)

0

Zapomnieć o demonach ligi mistrzów... ja w zasadzie już zapomniałem tylko ta zakichana prasa ciągle o tym przypomina :D

0

@4drian0 Wszystkie filmy na jedno kopyto, może znajdzie się kilka dobrych seriali. Oni chyba nie zdają sprawy ze tego że mają konkurencję z Disneya i HBO:) odkąd nie przechodzi dzielenie konta wolę właśnie dwie pozostałe platformy.

0

@Kgorecki2500
Jedyne co mi się w euro nie podoba że zostajemy uzależnieni od banku który nie jest Polski. Poza tym uważam że euro to konieczność bo globalizacja ma miejsce czy nam się podoba czy nie. Ciekawe czy była by możliwość by funkcjonowały w kraju dwie waluty...

29

Ta kampania ligi poparcia dla Vinicjusza to śmiech na sali. Gość prowokuje i potem się dziwi że kibice mieszają go z gównem. I w zasadzie szczytem bezczelności jest to że gość broni się kolorem skóry.

0

@Blantozaur nie tylko w programowaniu;)

1

@Waniliowy świetnie reaguje na komendę "zabij". Siad nie koniecznie.

0

@Rewolucja123 chwilowo modne zioło na którym zarabiają koncerny farmaceutyczne sprzedając suplementy

1

Ehhh...tak czytam tę La Bambę dzisiaj i jaka to szkoda że coś co powinno nas jednak łączyć czyli narodowość, państwowość itd. dzieli nas na maksa, bo polityka... Kurde, że aż tak trudno jest znaleźć kompromis.
Nie mam żadnych wniosków, ani złotych myśli. Raczej nie wiele wskazuje na to by coś mogło się pod tym względem zmienić.

0

@maroon i te osoby też chodzą na wybory:) i na razie te muchy głosują na PiS:D

1

@norbi77 moja mama już przygotowała szufladę:)

0

@draxidox mam na myśli raczej polityków i służby.
@LukaszFan pewnie nie wiele osób obchodzi ale nie bez przyczyny propaganda nazywa się propagandą

2

Najsmutniejsze w tym kraju jest to, że trzeba dochodzić prawdy pod względem tego ile osób było na marszu. Moim zdaniem podawanie fake'ów w tej kwestii powinno być ścigane.
Jak dla mnie to zbrodnia że każda siła polityczna wciska nam swoją propagandę.

2

@hayek to teraz nie masz wyboru :D

0

@mindbender84 W pewnym sensie się z nią zgadzam. Znam kilka osób które będą głosowały na PiS i są to raczej osoby które jak wyjadą ze swojego miasta to jest to dla nich wydarzenie roku. Natomiast Ci co zobaczyli trochę świata, dla nich nie ma w ogóle opcji by głosować na PiS. Coś w tym jest...

0

Wyborczy latarnik nawet mnie lekko zaskoczył... ale na szczęście najdalej mi do PiSu. ha tfu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?