1

Nieogolony Enrique 2 - ogolony Xavi 3
:D

0

Bravo Rafa, swoje dołożył, swoje też spierdolił ale ogólnie na pozytyw występ.

0

Nie ma pomocy...Xavi dawaj zmiany jakieś

2

De Jong mógł już dwa razy zablokować piłkę...mógłby chłop bardziej się przyłożyć. Szkoda tej dobrej pierwszej połowy...

5

Może i Lemine dzisiaj nie tak efektowny ale piłeczka przed bramką była od niego.

0

@Maciasek bo strzelił bramkę z zamieszania, bez bramkarza na linii? Nie wykorzystał piłki jak mógł minąć bramkarza, zwalił akcje w ostatniej minucie...
MVP szukaj w pomocy bo to oni dzisiaj rządzą i te piłeczki za plecy wrzucają.

Nie podniecaj się tak łatwo typie...

2

Rafinia to czasami tak powinien dostać buta na twarz za te niewykorzystane sytuacje że szok. Przecież 5 latek wiedziałbym że lepiej zagrać na lewego niż przerzucać te piłkę...

0

Tak sobie myślę dzisiaj...kurcze...ten Dembele to będzie kręcił nasza obroną. A potem do mnie dociera...przecież to jest Dembele...no Dembele co się kopie po czole i raz na rok mu się dobra akcja wylosuje:D

4

Niezłe meczycho i widać ARS -BM tez remis więc szykują się kolejne dobre mecze w rewanżu.

0

Pressing City robi wrażenie. Biegają i nie odpuszczają...a jest już końcówka.

0

Mogło by City wyjechać z choć jedną bramką przewagi. Zawsze to bezpieczniej przed rewanżem z Realem..

3

ciekawe czy małpiszon zaraz odpali swoje cyrki :D

0

Ciekawe czemu Kevin nie gra

0

Jest I on, farfocel Realu.

0

Końcówka i walka o mistrza ANG zapowiada się bardzo ciekawie :) Aż chyba sprawdzę terminarze do końca sezonu. Ciekawe czy Arsenal wymięknie...

0

@Chucky mam brave ale na swoim telefonie:)

1

Wszedłem na fcbarca.com z telefonu, który nie blokuje reklam...kurde, nie da się przeglądać strony...ale masakra. Jak mozna ze strony taki śmietnik zrobić:)

0

@Rl9k1nG nie. Gość mnie w ogóle nie obchodzi

1

Oby City pokazało taką grę z RM.

3

Jakiś czas temu mój licznik dni w serwisie (czego się nie spodziewałem) przeskoczył i wskazuje teraz ---> ponad 5000 dni. Takie tam trochę ponad 13 lat :D

0

@tomek8756 photoshop widoczny na każdym kawałku ciała

1

@Sinirsey Od czasu do czasu można zaszaleć:)

0

@draxidox mnie to zawsze z kuchni wyganiano żebym się nie panoszył. A najbardziej to pewnie prują się Ci co właśnie na tyłki siedzą i palcem nie kiwną.

2

Wczoraj piękny wieczor przy meczyku. Piwko, kebs z podwójnym mięchem, kilku kumpli i relaks. Dziś niedziela i niestety zmiana czasu:) pospane, na śniadanie płatki z mlekiem owsianymi.
Niego długiego weekendu !

18

@Emhyr historia sprzed stu lat

0

Jak tam? Ktoś robi sobie nadzieję? Ja tam uważam, że będzie wpierdziel od Walii :)

1

Jak dla mnie to ta rosyjska rakieta powinna być zestrzelona i tyle. Przecież nawet jeśli nie leciała w cel w Polsce to co z tego? Była to broń która wleciała w naszą przestrzeń i Rosja powinna dostać jasny komunikat, że cokolwiek rosyjskie naruszy naszą przestrzeń zostanie strącone.
Poza tym wymówka, że nie leciało w cel w Polsce jest bez sensu. tzn. że skoro leciała trafić w coś, być może ludzi ale w innym państwie to ok? Ciężko przewidzieć konsekwencje jakie to by mogło mieć ale przynajmniej ruskie poczuliby, że nie mogą wszystkiego.
A tak nawet zwykły RO ambasador ma nas w pompie i nie reaguje na wezwania :D

3

@DLFCB niezwykły zawodnik

3

Jeszcze nazywa się wybranym :) no ręce opadają... niech on w końcu zrozumie, że swoim zachowaniem prowokuje ludzi i tak najłatwiej im jest mu się odgryźć. Naprawdę... wkurzasz kogoś i dziwisz się że potem dostajesz w ryj...tego typu to jest podejście.

0

@maroon @FCB_dimiC
Ale przepraszam bardzo, czego oczekujecie? Że będą ludzie tylko i wyłącznie współczuli rosjanom? Bo to był atak terrorystyczny.... Może odwróćmy nieco kota ogonem...a co z ludźmi którzy tam byli i wspierali wojnę? Czy już ich może mi nie być żal? Może oni mieli dzieci, które nie mają nawet pojęcia o wojnie. Jak to w takim razie jest? Powiecie mi co mam czuć, czy może jednak mogę sam sobie to określić? Bo raczej w tym przypadku ciężko o wytyczenie granicy jakie odczucie jest normalne.
I widzę, że w obu przypadkach ( bez urazy ) macie problem z tym, że ktoś wyraża opinię. I jeśli się nie mylę, to jeśli moja opinia nie zgadza się z Waszą to potraficie się za bardzo pogodzić z tym, że ona taka jest...tylko od razu coś nie jest normalne? Jakoś mi nie przyszło do głowy by w ten sposób komentować podejście któregoś z Was :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?