prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nieogolony Enrique 2 - ogolony Xavi 3
:D
0
Bravo Rafa, swoje dołożył, swoje też spierdolił ale ogólnie na pozytyw występ.
0
Nie ma pomocy...Xavi dawaj zmiany jakieś
2
De Jong mógł już dwa razy zablokować piłkę...mógłby chłop bardziej się przyłożyć. Szkoda tej dobrej pierwszej połowy...
5
Może i Lemine dzisiaj nie tak efektowny ale piłeczka przed bramką była od niego.
0
@Maciasek bo strzelił bramkę z zamieszania, bez bramkarza na linii? Nie wykorzystał piłki jak mógł minąć bramkarza, zwalił akcje w ostatniej minucie...
MVP szukaj w pomocy bo to oni dzisiaj rządzą i te piłeczki za plecy wrzucają.
Nie podniecaj się tak łatwo typie...
2
Rafinia to czasami tak powinien dostać buta na twarz za te niewykorzystane sytuacje że szok. Przecież 5 latek wiedziałbym że lepiej zagrać na lewego niż przerzucać te piłkę...
0
Tak sobie myślę dzisiaj...kurcze...ten Dembele to będzie kręcił nasza obroną. A potem do mnie dociera...przecież to jest Dembele...no Dembele co się kopie po czole i raz na rok mu się dobra akcja wylosuje:D
4
Niezłe meczycho i widać ARS -BM tez remis więc szykują się kolejne dobre mecze w rewanżu.
0
Pressing City robi wrażenie. Biegają i nie odpuszczają...a jest już końcówka.
0
Mogło by City wyjechać z choć jedną bramką przewagi. Zawsze to bezpieczniej przed rewanżem z Realem..
3
ciekawe czy małpiszon zaraz odpali swoje cyrki :D
0
Ciekawe czemu Kevin nie gra
0
Jest I on, farfocel Realu.
0
Końcówka i walka o mistrza ANG zapowiada się bardzo ciekawie :) Aż chyba sprawdzę terminarze do końca sezonu. Ciekawe czy Arsenal wymięknie...
0
@Chucky mam brave ale na swoim telefonie:)
1
Wszedłem na fcbarca.com z telefonu, który nie blokuje reklam...kurde, nie da się przeglądać strony...ale masakra. Jak mozna ze strony taki śmietnik zrobić:)
0
@Rl9k1nG nie. Gość mnie w ogóle nie obchodzi
1
Oby City pokazało taką grę z RM.
3
Jakiś czas temu mój licznik dni w serwisie (czego się nie spodziewałem) przeskoczył i wskazuje teraz ---> ponad 5000 dni. Takie tam trochę ponad 13 lat :D
0
@tomek8756 photoshop widoczny na każdym kawałku ciała
1
@Sinirsey Od czasu do czasu można zaszaleć:)
0
@draxidox mnie to zawsze z kuchni wyganiano żebym się nie panoszył. A najbardziej to pewnie prują się Ci co właśnie na tyłki siedzą i palcem nie kiwną.
2
Wczoraj piękny wieczor przy meczyku. Piwko, kebs z podwójnym mięchem, kilku kumpli i relaks. Dziś niedziela i niestety zmiana czasu:) pospane, na śniadanie płatki z mlekiem owsianymi.
Niego długiego weekendu !
18
@Emhyr historia sprzed stu lat
0
Jak tam? Ktoś robi sobie nadzieję? Ja tam uważam, że będzie wpierdziel od Walii :)
1
Jak dla mnie to ta rosyjska rakieta powinna być zestrzelona i tyle. Przecież nawet jeśli nie leciała w cel w Polsce to co z tego? Była to broń która wleciała w naszą przestrzeń i Rosja powinna dostać jasny komunikat, że cokolwiek rosyjskie naruszy naszą przestrzeń zostanie strącone.
Poza tym wymówka, że nie leciało w cel w Polsce jest bez sensu. tzn. że skoro leciała trafić w coś, być może ludzi ale w innym państwie to ok? Ciężko przewidzieć konsekwencje jakie to by mogło mieć ale przynajmniej ruskie poczuliby, że nie mogą wszystkiego.
A tak nawet zwykły RO ambasador ma nas w pompie i nie reaguje na wezwania :D
3
@DLFCB niezwykły zawodnik
3
Jeszcze nazywa się wybranym :) no ręce opadają... niech on w końcu zrozumie, że swoim zachowaniem prowokuje ludzi i tak najłatwiej im jest mu się odgryźć. Naprawdę... wkurzasz kogoś i dziwisz się że potem dostajesz w ryj...tego typu to jest podejście.
0
@maroon @FCB_dimiC
Ale przepraszam bardzo, czego oczekujecie? Że będą ludzie tylko i wyłącznie współczuli rosjanom? Bo to był atak terrorystyczny.... Może odwróćmy nieco kota ogonem...a co z ludźmi którzy tam byli i wspierali wojnę? Czy już ich może mi nie być żal? Może oni mieli dzieci, które nie mają nawet pojęcia o wojnie. Jak to w takim razie jest? Powiecie mi co mam czuć, czy może jednak mogę sam sobie to określić? Bo raczej w tym przypadku ciężko o wytyczenie granicy jakie odczucie jest normalne.
I widzę, że w obu przypadkach ( bez urazy ) macie problem z tym, że ktoś wyraża opinię. I jeśli się nie mylę, to jeśli moja opinia nie zgadza się z Waszą to potraficie się za bardzo pogodzić z tym, że ona taka jest...tylko od razu coś nie jest normalne? Jakoś mi nie przyszło do głowy by w ten sposób komentować podejście któregoś z Was :)