1

Wygląda fatalnie. Pozrywał co nieco w tej kostce na bank

3

Brak goal line tech? Ta liga jest śmieszna:)

2

Vasques ładnie nogę zostawił...aktor...

1

Dziwi mnie to że USA tak się wzbrania przed wysyłaniem swoich miliardów do UKR. Przecież i tak ogromna część tych pieniędzy do nich wróci poprzez zakup uzbrojenia itd. Już nie wspominając o tym, że jeśli UKR się utrzyma to te pieniądze wrócą w formie innej, jak inwestycje w odbudowę lub inne kontrakty.

0

@Dari0G Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.

0

@Dari0G Dziękuję :D

4

Niestety to RM robi te rzeczy które powinny robić City i Barca. Jak bronią to bronią jak ATM, jak atakują z kontry to w ogóle nie ma co zbierać. Pozycyjnie przegrywają z City czy Barcą ale to jak wykorzystują inne elementy powala. No i motywacja i to że ta drużyna mam wrażenie dzisiaj naprawdę gryzła trawę i prawie nie popełniała błędów. To się nazywa wyciągnięcie wniosków po pierwszym meczu... Mi pozostaje niestety kibicowanie jedynie Borussi bo reszty w ogóle nie trawię.

3

No to chyba RM z LM

0

Co ten Bernardo...ale odwalił

0

Komentarz usunięty

1

Trzeba przyznać że te czarne koszulki RM to robią wrażenie. Jak na szmatę ładnie zrobione.

0

Maja hochlanda, mają de Bruyne, mają Walkera, dawać ich w pole karne i na wrzutki, przecież żeby przebić się przez tak zamknięty real to trzeba 180 minut a nie 90.

0

trochę to słabo wygląda. Real zapuszkował się w polu karnym i na razie nie da się ich ugryźć.

0

@Dari0G Niestety przez to że bez sensu odpisujesz muszę czytać Twoje wypociny. Obrażasz zawodników, bo to nie był opis... a potem masz pretensje że ktoś Ciebie obraża. Nie dość, że arogancki to jeszcze hipokryta. Coraz "lepiej"...

0

Komentarz usunięty

1

@norbi77 Wiem, mnie też. Ale szczerze mówiąc trochę wątpię by to coś zmieniło, nawet gdyby był karny. PSG by i tak docisnęło. Bardziej mi szkoda tych dwóch akcji Roberta gdzie jak jeszcze byliśmy 11 na 11 mógł strzelić na 2-0 i potem też mógł ładnie w drugiej połowie wyłożyć do Ferrana, a strzelał. Ale to wszystko gdybanie ... po prostu szkoda bo ten dwumecz mieliśmy w garści.

0

@Dari0G nie zaliczaj mnie do swego bo zdecydowanie lądujesz poza tą kategorią. Ale pewnie nawet nie rozumiesz o czym mówię.

4

@norbi77 straszny był... Dla nas kartka za kartką, PSG traktował na luziku. Najgorsze że mimo wszystko wpłynął na wynik meczu.

0

Komentarz usunięty

0

@ElTomas wybacz, myślałem że dostosowałem swój poziom do Twojego. A tu proszę, jest niżej nawet niż Dembele. Nie dość że kretyn to jeszcze arogancki.

0

@ElTomas możesz sobie nie życzyć:D
Jak sobie nie życzysz to usuń najpierw swój. Co za buractwo...nie życzę sobie komentarzy:) rozwalileś mnie...haha musisz mieć dobre ego:D

0

@Dari0G i voice versa

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Kurde ter Steven broni wszystko a tu nawet wybić nie mogą...ehhh ale nie ma co płakać. Walczyli o to doceniam . Gdy u nie kartka to nie było by o czym mówić. Dobrze było chociaż przez chwilę oglądać Barce z dawnych lat.

0

@Dari0G taaaaa...wyłącz Fifę i idź spać

0

@Dari0G ehe Ty wiesz lepiej. Na takim poziomie przewaga 1 zawodnika to przepaść

4

Szkoda, głupia ta karta Araujo. Jedna stracona bramka by nas nie zabiła. A tak zabiła nas ta kartka...
Do tego sędzia widać kartkami wachluje jak mało kto...

2

No to teraz jakie 45 do 75 minut zawału

0

Jprdl ale będzie szkoda jak jeszcze nam wcisną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?