prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Jakie to smutne, że do grona w większości zasłużonych zdobywców tej nagrody dołączy ten żałosny człowiek. Ani piłkarsko na tę nagrodę nie zasłużył, ani nawet swoją boiskową postawą.
0
@MesQueUnClub_87 Chyba nigdzie :) Chyba jakiś syndrom sztokholmski mi się odezwał. Niby ciągle były jakieś głupoty na LaBambie ale jak się wchodzi ostatnio to pustki :)
0
Mało tu wpisów...tak jakby szkoła się zaczęła :D:D:D
0
Czy ktoś ma z Was abonament Virgin mobile? Chciałbym się spytac jak ogólnie ta sieć się sprawuje?
0
@Faro Podaj przykłady...
@Kgorecki2500 aaa bo jak bramkarz ma obniżkę formy to trzeba od razu sprzedać. Poprzedni sezon był fatalny dla całej defensywy, nie tylko dla MATSA. A dwa sezony temu był jednym z głównych aktorów jeśli chodzi o niską ilość straconych bramek.
@lucca87 Ale widzisz sytuację klubu? I że bramkarz który będzie miał jakoś konkurencyjną z MATSEM to nie może być obecnie priorytet? Bo zapewne będzie to bramkarz który będzie kosztował i do tego będzie to bramkarz na ławę...
3
Ooo proszę. Tyle krzyku że MATS na ławkę. Ale jak już musi być poza składem to większość chce sprowadzenia nowego bramkarza. I tak działa to narzekanie. Posadzić na ławkę łatwo ale jak trzeba wskazać kto ma grać to najlepiej transfer... jak w FMie
3
Dwie kluczowe pozycje i dwie poważne kontuzje. Dawno nie było tak byśmy mieli cały skład zdrowy...dobrego ciągle komuś wybuchają ścięgna. Szkoda że to się już tak trochę ciągnie.
3
Jeśli ktokolwiek to Kaylor Navas. Nie wyobrażam sobie sezonu z Penią.
A jedyny pozytyw tej kontuzji(jeśli w ogóle można tak powiedzieć) to że płaczki widzą co straciliśmy
5
No i macie marudy. Pewnie koniec sezonu dla Marca.
0
No skład interesujący... szczególnie w obronie. Ciekawe co to będzie za ustawienie.
0
@draxidox jaka muza taki kierowca. To jakieś połączenie disco polo z techno?
0
Ericzku i Ter Stegenie dziękujemy za meczu spierdzielenie.
0
To się rzucił:D
0
Ale nasza ławka to lekko kwiczy:) choć wiadomo że wchodzą młodzi.
0
@D10SLEO może przepraszać. Jak zwykle pieprzy głupoty bo wie że będzie szum. Dla mnie to on doskonale wie co robi. Byle wyświetlenia się zgadzały. Kretyn i tyle.
5
@Firestone opinia bo wygrał 5 pierwszych meczów. Zobaczymy co będzie w przypadku porażki lub kryzysu. Już po pucharze Gampera mieliśmy próbkę.
2
@MichuZ44 Borek to idiota. I chyba się skapnął że im większą głupotę powie tym więcej razy go udostępnią.
0
@malicinho mi się początek podobał ale za to końcówka wlekła się strasznie. Ale ogólnie bardzo dobry serial.
0
@BorzyKrzys to już potwierdzone że ilość opadów jest skutkiem zmian klimatu. Ten niż zgarnia wody znad morza śródziemnego. Temperatura tego można w tym roku wyższa o 3,9 od tej średniej występującej co roku.
0
Oglądałem tylko powtórki ale jeśli tak ma wyglądać nasza gra to zapowiada się miły sezon do oglądania :)
0
@MateS mecz w LaLiga a do tego RM bez kontrowersji...coś tak utopijnego nie istnieje
1
@fart dobrze że dociążyli tą lista brukową...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jedrek7000 grubo....
0
@Fake69 aha...bo ulewy po stronie polskiej się nie liczą przeciez. nie będę się rozpisywał ale wystarczy tyle... wybetonowane miasta odprowadzają deszczówkę do rzek. Jest jeszcze dziesiątki argumentów ale ten w tym wypadku powinien wystarczyć.
Drzewa potrafią pobierać dziesiątki litrów wody z gleby. Drzewo o średnicy 5 cm może pobrać do 80l wody w tydzień.
0
@Chaoss mają być pobite liczby z 1997 jeśli chodzi o poziomy. Może aż takich strat nie będzie jak w 1997 ale nie pewno będą wielkie.
3
@LukaszFan taaa. Najlepsze że ludzie którzy kupili tereny za worek ziemniaków i się pobudowali, wiedząc co może ich spotkać teraz jeszcze będą o kasę wołać. Bo im zalało na terenach zalewowych.
0
@jedrek7000 te posty o walce, wałach to chyba tylko gra mediów...przy tym jakie są prognozy to tam nic nie wytrzyma.
3
Szkoda ludzi i ich majątków na południu. Ale co tam...dalej betonujmy, wycinamy lasy. Mamy kolejną powódź 100lecia zaledwie po 27 latach....
0
Naprawdę nie wiem jak można jarać się polską ligą. Nawet za gówniarza wolałem czekać aż przeskoczy cyferka na stronie ligi hiszpańskiej w telegazecie niż oglądać ten chłam:D