0

@Luciano99 Tak jestem jego siódmą matką od strony wujka dziadka

0

@GeneralXavi Bardzo chętnie. Będę pracował za miskę ryżu

2

@konrad1661 nie uważam że jest ok. Ale widzę w jakiej sytuacji jest klub. Nie ma kasy, potrzeba stabilności. Trener buduje drużynę na młodych i na wypożyczeniach. Nooo z kamienia krwi nie wyciśniesz. Potrzebne są kolejne zmiany w kadrze ale Xavi robi kawał roboty. Nie można go obwiniać za wszystkie błędy indywidualne.

1

Jak dobrze ze nikt z tych narzekaczy nie ma wpływu na to co dzieje się w klubie. Nawet na wuefistów się nie nadają, tylko narzekanie i narzekanie. Ten post jest po to byście jeszcze sobie ponarzekali:)

XAVI not OUT!!!

1

@Krystian1588 jak masz podwójne obywatelstwo to musisz w Polsce pokazać polski paszport. Coś tam jest w przepisach, ostatnio mi kumpel tłumaczył ale chyba nie słuchałem:D

0

Ktoś się orientuje jaka jest sytuacja kontraktowa kimmicha?

1

@Pedri16Future kto ma córkę ten wie że jedyną kara za coś takiego powinna być śmierć, najlepiej z rąk ojca

0

@Hartge Nam z PSG też, a niektórzy jechali po zespole jak po gównie.

0

W tym meczu także widać ile znaczy gra bez jednego piłkarza. Gdzie są Ci krzykacze co mówili, że powinniśmy zaatakować w 10 i że blamaż itd.? Valencia też powinna w 10 wygrać?

5

La Liga to jest jednak mem. Jak tego gola nam uznali to nie wiem :D
To już jest chyba szczyt kiedy nawet trzeba podważać decyzje na naszą korzyść :D

1

@MesQueUnClub_87 zrzędzisz i tyle. Są poważniejsze problemy na świecie niż zasrany korek. Przyzwyczaj się bo tego nie zmienisz.

4

@MesQueUnClub_87 nakrętki są najczęstszym zanieczyszczeniem podczas oddzielania śmieci. Przez to cały proces recyklingu można kwestionować. Już nie wspomnę o tym ile tego gówna leży w lesie.
Za to nie rozumiem tego narzekania. Piję się tak samo i tylko idioci będą potrafili się tym zaciąć, a starzy ludzie będą narzekać że znowu coś nie jest tak samo jak przez 40 lat.

0

Czy jeszcze kogoś wkurzają te konferencje wrzucane na raty?

0

@Vampir707 jprdl jaki to jest idiota.

0

@TheNekro94 skoro już porownujesz to wszystko do relacji między ludzkich to z dziewczynami też tak jest? Jak kogoś kochasz a po jakimś czasie to się zmienia to nie możesz się z Tobą osoba rozstać? Tylko martwi nie zmieniają zdania. Więc dla mnie nie będzie chorągiewką i nawet nie będzie hipokrytą. Same korzyści.

0

@TheNekro94 ale siostry nie wybierasz. To jednak co innego

0

@Zoker ale czy ja o tym napisałem? Wiadomo że najlepszemu nie musisz kibicować. Ale jak komuś kibicujesz to chyba nie oczerniasz jednocześnie... Jeśli uważa że klub jest śmieszny to po co? Nie lepiej znaleźć klub który nie będzie śmieszny i zrobi to o co mu chodzi? Trochę hipokryzja:)

0

@aspr1me jak taki śmieszny to dlaczego mu kibicujesz?

0

@krol211 I to się nazywa prawdziwy kibic. Pełen optymizmu i życzliwości dla klubu. A przede wszystkim życzący mu jak najlepiej.

2

Dlaczego chciałbym by Xavi został:
- drużyna się rozwinęła, mistrzostwo przegrywamy przez przekręty na korzyść Realu i kiepską pierwszą połowę sezonu naznaczoną kontuzjami
- w LM do czerwonej kartki Araujo byliśmy praktycznie w półfinale
- potrafi przywrócić najlepsze wersje graczy, jakby nie patrzeć, do formy wrócił Kounde, spokojny rozwój Lemina, wprowadzenie Cubarsiego, załatanie dziury w pomocy Christiansenem, zarządzanie Felixem, powrót do formy ter Stegena, do momentu kontuzji także DeJong był świetnie prowadzony i osiągnął dobrą formę, Fermin Lopez też ładnie wprowadzony do drużyny
- poza tym trudne warunki, drużyna bazująca na wolnych transferach, wypożyczeniach lub niskich kwotach transferowych, pechowe urazy jak np. De Jong czy Gavi
- konieczność poradzenia sobie z brakiem Busiego... jak widać jednak ciężko go zastąpić
- wyciśnięcie ile się da z ataku w którym umówmy się, mamy emeryta, zawodników nie dających gwarancji i młodziutkiego Yamala
- zarządzanie zawodnikami, zawodnicy widać że są z nim na śmierć i życie
- na minus zarządzanie urazami i kontuzjami mięśniowymi i brak koncentracji na początkach meczów lub po przerwie ale trzeba też pamiętać że to zawodnicy grają

Wiadomo, ze będzie sporo osób o innej opinii i szanuję...a to jest akurat moja :)

2

@DonMatteo901 Jakie samozaoranie? Czyste chamstwo mazurka i stanowskiego którzy wykorzystują to że chłopak nie będzie się z nimi przekrzykiwał. Nie dają mu dojść do słowa....bez przesady...chłopak ma dwójkę uczniów i już go tam podejrzewają że wykręci nie wiadomo ile. Niech lepiej stano i mazurek przyznają się ile kasy ukrywają omijając podatki albo na umowach o dzieło które takie nie powinny być... hipokryci i tyle...ale przede wszystkim chamy.

0

@Zoker wiem że to nie ma wpływu. Ale ogólny spadek oglądalności pewnie tak. Gdyby im nagle przestały pieniążki spływać to od razu by sędziowie zaczęli gwizdać:)

8

Powiem Wam że już mam dość...po prostu dość tych kradzieży jakie się odwala na korzyść RM. Jeszcze gdy nie było VARu to mogły się zdarzać błędy bo aktorsko Real jest w czołówce. Ale przy VARze jest to samo...ja mam dość...LM już nie obejrzę w tym roku, to na bank.

1

@Emhyr jak dla mnie gówniany ranking. Tacos ? Jak nie ma PadThai to nie ma znaczenia:) poza tym pierogi to street food?:D

6

Przecież to nie jest sędziowanie tylko jakiś żart

12

Oczywiście, że to nie przypadek. Prezes ligi madryciak i sędziowie też do pomocy. Nikt nie myśli że to przypadek że coś się tyle razy powtarza.

1

Niestety mam wrażenie że drużyna nie ma już tej woli walki jaką miała w poprzednim sezonie. Poza tym głupie błędy... no Cancelo to dramat... żadnych wniosków gość nie wyciągnął. Na pewno miała znaczenie porażka z PSG ale kurde to był mecz z RM i tu trzeba było walczyć o każdą piłkę na śmierć i życie. Ale cóż...najlepszym przykładem jest machający rękami Araujo a z drugiej strony niezwracający uwagi na to co robi sędzie Camavinga i grający do końca mimo pozycji spalonej.... no i tyle w temacie. Sędziowania i braku goal line to nawet nie ma co komentować. Wiadomo, ze ta liga jest kupiona... to nie pierwszy wałek w tym sezonie. Gratuluje mistrzostwa i niech już skończą pierdzielić o lidze Negeiry.

0

Brawo Cancelo...czy to takie kurw... trudne obejrzeć się za siebie czasem?

0

Zaraz dostaniemy kasztana po rykoszecie i tyle tego będzie...

0

Wyglądamy jakbyśmy to my rozegrali 120 minut w tygodniu....tak wiem graliśmy w 10 przez 60 minut ale to Real wygląda tak jakby bardziej im zależało. Mam nadzieję, że Real odczuje wysiłek w drugiej połowie, jak nie to będzie ciężko to wygrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?