prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon widzę że powoli stajesz się moim fanem hehe:)
Być może tak jest. Na ten moment w mojej głowie cały naród rosyjski jest po prostu winny temu co się dzieje. Od 12lat , a od 2 lat już zupełnie jawnie prowadzą wojnę. I tam się jakoś ten naród specjalnie nie obruszył że giną niewinni ludzie w Ukrainie.
Taki wielki naród...a nie może sobie poradzić ze zwykłymi politykami...
0
@FCB_dimiC wiadomo że dzieci np. mi szkoda. Tylko dlaczego ma nam być żal narodu który zgadza się na zabijanie ludzi gdzie indziej. Wiesz o co chodzi...
Jeśli już wykazałeś się jakaś wyższa wiedzą w zakresie określenia tego co jest normalne to jeśli możesz to chętnie wysłucham tego co uważasz za normalne:)
1
Czy tylko mi nie żal ruskich?
0
@maroon postaram się jakoś z tym żyć:)
0
@maroon cóż... podobno każdy ma prawo do opinii:)
3
Zawsze szkoda gdy giną dzieci... Ile dzieci zginęło już w napaści na Ukrainę? Ktoś wie?
1
@Rust_Cohle po co? Mam w domu:D
0
idę sobie przejściem pod blokiem. Taki tunel mały. Grupka dzieciaków jara zioło, czuć że w zasadzie mógłbym sobie stanąć i oparami się ujarać. I co zrobić? Żeby to chciaz się kryli...też byłem młody ale jak to teraz widzę i w jaki sposób to chce się zareagować.
0
@maroon Nie było tu zamiaru trollingu. Ale zostawmy to tak bo to nigdzie nie zmierza :)
0
@maroon nie będę korzystał z Twojego doświadczenia bo jak widać wiedzę masz niepewną;P (luźna guma, bez spiny:))
0
@maroon gratuluję, że popisałeś się wiedzą biologiczną z wikipedii. Niestety dla Ciebie biologia przewiduje już że organizmy tego swego gatunku mogą na sobie oddziaływać w sposób pasożytniczy.
1
@Mow_mi_Douglas no to teraz to tak zgodnie z prawem działa to państwo że hej :D jeszcze dodajmy odpartyjnienie:D i PiS i PO to jest to samo gówno tylko PiS to same chamy i debile. W PO robi się to samo tylko nieco bardziej elegancko i bez buractwa.
0
@pt9 w sklepie hue hue
5
@dawidlampa koniecznie wziąłbym pod lupę konferencje Luisa Enrique:)
5
@MESSIah16 to jest zwyczajnie terminologia biologiczna. Dziecko żywi się organizmem matki. Czego wy k... nie rozumiecie? Zamieszanie jak zwykle o byle co.
8
@ranger3120 Zapoznaj się tak ogólnie z działalnością firmy. Pomyśl nad odpowiedziami na takie pytanie jak dlaczego chciałby Pan pracować w naszej firmie?
Poza tym bądź szczery i taki jaki jesteś. Często też osobowość ma duże znaczenie.
1
To co mi się podoba to jaki ta drużyna ma charakter i jak walczą. Ale to też zasługa Simeone. Niesamowicie nakręca tę drużynę i kibiców.
0
Jprdl jaki ten Romwu to statysta. Tragiczny jest...każdy będzie lepszy od niego.
0
@FcPortoFan1999 codziennie
0
Rozumiem protesty aktywistów, mają rację ale dlaczego nie zaczną niszczyć willi najbogatszych, ich samochodów, samolotów zamiast dzieła sztuki które nie mają z ekologią nic wspólnego. Za to bym po prostu walił ich od razu pałami po głowie.
1
W dzień kobiet życzę wszystkim kobietom pełnego równouprawnienia :***
13
Kolejna LM i kolejny skandal sędziego na korzyść Realu Madryt. Po co ten VAR skoro w takich sytuacjach nie reaguje? Odechciewa się oglądać już piłki przez takie rzeczy.
0
Nie cieszę się że kolejny mecz został przekręcony bo to ciągle świadczy o tym że ta liga jest po prostu bezsensowna i to tylko przez tych zasranych sędziów. Jedyne co cieszy to że padło akurat na tego sędziego (akurat po nim można spodziewać się wszystkiego) i akurat na Real, który jak nikt na to zasłużył.
30
Mam w pracy taką sytuację. Tak się składa, że kibel męski jest na parterze, a damski na piętrze. I tak się zdarza, że dziewczynom, kobietom itd. czasami nie chce się wejść po schodach więc wchodzą do męskiej. Co akurat w moim przypadku bywa krępujące, szczególnie jak się wychodzi po 'dwójeczce'. No ale zwrócenie uwagi, że to męska toaleta wywołuje podanie miliona uzasadnień, że 'co się czepiam', ' że tylko ręce umyć', 'że nie chce się iść na górę po schodach'. Tylko jak pracowałem na piętrze to sam musiałem dygać na parter i jakoś nie robiłem z tego problemu. Za to na argument, co by było gdyby to mężczyźni sobie ot tak wchodzili do damskiej toalety zapada cisza i wtedy dopiero okazuje się, że może nie koniecznie to jest ok. Wniosek jest jeden...równouprawnienie kończy się wtedy gdy kobieta ma przejść 20m więcej lub 18 schodów by się dostać do kibla. [pół żartem pół serio]
3
@kanver_ to jest kretyn. Newsem jest to że nie jest dziennikarzem. To jest jego news.
5
Kurde...zwykły kopacz piły przyjmowany przez prezydenta by podpisał kontrakt...świat staje na głowie...
0
@Fabik87 dlaczego są nazwani pseudokibicami. to zwykli kryminaliści.
1
@norbi77 Dzięki Ci o miły człowieniu, że mi przypomniałeś o tym pięknym wynalazku. Bo chyba ostatnio oglądałem na ororo.tv ale tam po pierwszym sezonie blokuja możliwość oglądania bez wykupienia suba.
0
@norbi77 gdzie oglądasz?
0
@draxidox Bo Ukraińcy to wcale nie kolaborują z ruskimi:D