prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma co narzekać. Przy takich przekrętach na swoją korzyść nawet Getafe by LM wygrało.
1
@budel17 Większość białych tytułów to wałki sędziowskie... nie powinno im uznawać tych tytułów.
6
Jak można takiemu karakanowi jak Carvahal pozwolić strzelić z różnego główką:)
0
I hope you won't flick it up Flick!
0
@malicinho trochę tak, ale potem się ciągnie jak flaki i koniec trochę z tyłka
1
No przykro mi z powodu Xaviego...wiem, wyniki w tym sezonie słabe ale tak się nie traktuje takiej legendy. Niestety Laporta teraz zjebał już po całości...nie tak to powinno wyglądać.
Ale teraz w końcu wszyscy mają to czego chcieli. Będzie trener bez DNA Barcy, niemiecka dyscyplina i zobaczmy jak to będzie wyglądało. Szansę na pewno trzeba dać.
3
@Zoker MU, Chelsea, PSG, i na pewno kilka włoskich klubów by można wymienić
1
@MichuZ44 Przecież to ruletka. Oni siadają i zmyślają te newsy i czasami coś trafią.
0
Haha no nie wierzę... :D
zanim pojawił się news o Flicku:
Chcemy Flicka, w końcu będą trenować.
Po tym jak pojawił się news o Flicku:
No nie wiem...on tylko ma 111 spotkań jako trener w najwyższej klasie rozgrywek. I to może być różnie, ryzykowne to.
0
@Rewolucja123 postaw dom:)
0
@mleczkoo generalnie na takie rzeczy czeka się aż dziecko zacznie się wypowiadać...
0
@DLFCB ja dość często to robiłem. I faktycznie jest to istotne. U niemowlaka widać reakcję w późniejszym czasie, a u dziecka to już w ogóle.
Na pewno rozumieją to niektórzy ojcowie dziewczynek bo np. ja od samego początku chce uczyć pewnej decyzyjności szczególnie jeśli chodzi o ciało. Chłopaków niestety się tego nie uczy. A co jeśli dziecko odmówi? Nie umrze jak pochodzi pół godziny więcej z sikami albo kupą w gaciach...ale zacznie myśleć i po chwili samo zrozumie. A potem bardzo szybko zaczyna samo prosić o zmianę i to też jest w tym ważne.
0
@Popitek12 hehe to teraz można zacząć...a gdzie mistrzostwo świata CR-a? Messiego nie można było nazwać najlepszym dopóki go nie zdobył :D
Ale to jest właśnie to...plebiscyty...Jak głosują matołki które pewnie nawet nie pamiętają już jakim piłkarzem był Zidane to się potem takiego CRa daje wyżej...cóż. W tym zestawieniu to CR spokojnie poza pierwszą piątka powinien być.
1
Nie ma już co czytać na tej stronie. Same płoty bez faktów.
0
@Faro faktycznie, co ja sobie myślałem:D o musi lepiej wiedzieć co mówi i myśli lapcio.
4
@Messibestplayerintheworld Co za stek bzdur! Jak można wierzyć w takie rzeczy. Powinny lecieć bany za takie pseudo newsy.
Przecież sam Laporta wypowiadał się publicznie że chce by Xavi został.
0
@maroon a to Duda ma faktycznie niezłą relację z narodem Irańskim że dokonuje takich refleksji.
A ksywka jest taka jaką sobie wypracujesz i jest używana niezależnie od tego czy wypada czy nie. Ten Iranu ma Rzeźnik Techeranu, a nasz Maliniak więc ... to samo mówi za siebie
0
@maroon jak komuś składasz kondolencje to też wplatasz swój wątek...
Wiesz... mi też zmarła babcia więc wiem jak się czujesz...no chyba nie. Kogo to 2 danym momencie obchodzi? Składasz kondolencje i tyle. Już nie wspomnę o tym że akurat ten prezydent ma swoją ksywkę nie bez przyczyny...
2
@Kgorecki2500 zamiast po prostu napisać że mu przykro to oczywiście musiał o Smoleńsku wspominać...Jake to ma teraz znaczenie
0
Hehe i teraz całą relacje live ze zwolnienia można włożyć między bajki. Ale co się wszyscy napocili nad zmyślonymi newsami to ich.
2
Kurde nie wierzę. VAR się przydał
0
@TR3YWAY Rób screena i pogadamy po okienku transferowym.
0
Nieźle ludzie muszą mieć nasrane w głowie by tworzyć newsy o sprzedaży Araujo. Ale jeszcze bardziej Ci co wierzą że takiego piłkarza puścimy i że sam będzie chciał odejść:) no nie mogę:) i tak właśnie żyją sobie Ci pseudoreporterzy. Z takich co wierzą w takie bajki:)
0
@Kozinho. No jak siedzimy ciągle na węglu to jak ma być taniej:D
0
@Toretto przecież ja nawet nic nie napisałem o naszych:D ale trzeba się przyczepić:D
1
To że odgwizdali spalonego przy akcji BM to oczywiście skandal. A co do farta RM to on też występuje bo kurde, kiedy ostatnio Neuer tak piłkę wypluł? Pewnie dawno temu, choć zdarzało mu się to już wcześniej. Jednak... aby mieć tego farta trzeba grać a Real po stracie bramki to zrobił, napierali i napierali i wykorzystali to co dostali. Aby skorzystać z tej wyplutej piłki też jednak ktoś musiał wbiegać w pole karne...także z tym fartem to oczywiście nasze tłumaczenie. Ale też prawda jest taka że Real jak jest w formie to gryzie trawę i nie spuszcza głowy.
2
Nojer...co za kasztan
23
Real w szoku że ktoś uczciwie gwiżdże na ich stadionie :D
2
Xavi Simons? Nawet za dopłatą bym tego zdrajcy nie zakontraktował.
1
@Gall Pokaż mi tę kryształową kulę w której odczytujesz tę przyszłość! Skąd wiesz że Xavi już pokazał to co najlepsze? LE i Guardiolę w pewnym momencie tez wszyscy zwalniali, a mieli znacznie lepsze zespoły. Ale najlepiej zmieniać trenera co sezon lub dwa bo co tam... Ile Guardiola potrzebował czasu by wygrać LM z MC? Ile razy LE wygrał LM z innym zespołem niż Barca? Klopp ile potrzebował na LM ? No ale najlepiej zmieniać trenera co sezon dwa. Kolesiostwo? Hmmm cały trenerski świat mówi że Xavi odwala kawał roboty, Laporta od początku mówi że trzeba postawić na ciągłość. Ale mądrale wiedzą lepiej. Lepiej zmieniać trenera co sezon lub najlepiej dwa.