prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DLFCB ale dramat... poziom Kaczyńskiego wylazł
0
@Lucyfffer super
0
@Lucyfffer tak myślałem że Ci się przyda.
1
Podsumowując piątek 13go:
Przesąd, że w dniu piątek 13 mamy pecha więżę się z datą 13 października 1307 roku. Wtedy to aresztowano Templariuszy, których król Francji Filip IV kłamliwie oskarżył o herezję, sodomię i bałwochwalstwo.
Jak nie jesteś templariuszem to nie będzie to pechowy dzień;)
0
Myślę, że spokojnie możemy wpuszczać uchodźców. Jak będą fikać to ich nasza policja dresiarska naprostuje.
15
@ObiwanKenobi taaa...PiS też łamał przepisy bo walczył ze złem. Każdy z nich jest taki sam. Prawo jest tylko dla tych drugich, a oni robią wszystko by zbawić świat.
3
Odnośnie wypowiedzi CRka mogę powiedzieć tyle:
Dla Ronaldo Euro jest równie ważne co MŚ... cóż...musi być:D
0
Nie ma na kogo głosować przy Złotej Piłce. Wiadomo że chciałoby się by był to Yamal ale to się w tym roku nie wydarzy. Tylko kto...no nie ma nikogo...
1
@Mezocyklon87 Nie ćpaj więcej stary. Bo z zioła nie ma akcyzy, będziesz musiał pożyczać od kupujących i tankujących:D
0
@Mezocyklon87 jak będziesz pilni palił to na pewno dostaniesz okazję skorzystać ze swojej akcyzy. Jak nie do 30stki to później.
1
@Mezocyklon87 gościu, koszty leczenia znacznie przewyższają do co każdy w ciągu życia przekaże z tą akcyzą.
2
Mbappe nie grał w lidze poza Francją...nawet Messi musiał się adaptować w nowej lidze. Już się tak nie spuszczajcie nad tym że nie strzela...strzelił w super pucharze. I pewnie w końcu strzeli
0
@AlwaysBlaugrana aha Kounde sam się ogarnął a Yamal już nie. Balde w pierwszym sezonie to czyja zasługa? Jego samego czy Xaviego? Christiansen też się sam ogarnął ale już drużyna zaliczyła zjazd przez Xaviego...to w końcu kto jest za to odpowiedzialny. A może Rafa w końcu sam odpalił? I nie ma tu roli Flicka? Bo to tylko dwa miesiące i 4 mecze. Łatwo wskazywać winnych...
Trzeba docenić także to co zrobił Xavi o tyle. A nie nagle robić z niego beznadziejnego trenera bo na 4 mecze że slabiakami odpalił zawodnik który przez dwa sezony nie pokazywał tego co robi teraz.
3
Cieszy dobra forma Rafy, ten zawodnik zasłużył na to czego teraz doświadcza. Zawsze po nim jechano i sprzedawano po niemal każdym meczu.
Fajnie że widać nową energię i wyniki. Ciekawe tylko jak długo, czy ujada w takim tempie do końca sezonu. Xavi gdy zaczynał też była radość i gadanie, już nie mogę się doczekać kolejnego meczu.
3
@AlwaysBlaugrana Cubarsi, Christiansen, Balde, Kounde.
Xavi ostatecznie nie dał rady ale kurde nie zapominajmy tego co się udało. Po 4 meczach Flicka już najlepszy trener. Niech zagra dwa sezony.
1
@zadafcb a o co cho?
3
Ostatnio widzę coraz więcej dziewczyn po 20 roku życia, albo takich po 50 z botoksem. A wczoraj to już jakiś dziwny zbieg okoliczności, że miałem do czynienia z takimi dziewczynami niemal na każdym kroku w ciągu całego dnia. Wiem...ludzie mają kompleksy i chcą jakoś siebie poprawić przed samym sobą. Ale kurcze... przecież to nie wygląda naturalnie. Aż się złapałem na tym, że gapie się, trochę tak jak się za dzieciaka trochę gapiło się na kogoś niepełnosprawnego...wiadomo, nie wypadało ale jednak trudno było się powstrzymać.
Ale najbardziej mnie w tym wszystkim dziwi, że Ci ludzie nie widzą tego, że wyglądają 100 razy gorzej niż gdyby zostali przy tym co mieli. Akurat wczoraj też wpadłem na dwie swoje koleżanki które wiem jak wyglądały wcześniej...i moim zdaniem po prostu zniszczyły sobie twarz. Takie oto poradnikowe refleksje...
0
Ale Espanyol to mógłby zostać tam gdzie jest obecnie w tabeli.
0
@Pnog37 chodzi mi raczej o młodych zawodników.
Jeszcze Balde teraz cierpiał z powodu zerwania ścięgna.
0
Ostatnio kontuzje więzadeł załatwiają nam piłkarzy, Ansu, Gabi, teraz Bernal... jest jeszcze kilka przykładów.
Jakoś nie przypominam sobie by takie rzeczy się działy wcześniej, szczególnie u młodych. Ciekawe czy to temat obciążenia czy może to jakiś przypadek dotyczący właśnie Barcelony...
2
Ooo jest i news o Neymarze:D teraz okienko już jest skończone:)
0
@Marian_Pazdzioch Mazurek to jest takie dno że szkoda gadać....
0
Odejście Gundo to jest k... kompromitacja tego zarządu.
0
@Zoker a jednak, tu chyba jakiś księgowy jest potrzebny:)
0
@Zoker ja nie pytam czy jest tylko w jaki sposób możliwe jest to że jest?:)
0
Skoro Gundo zarabia 20mln to w jaki sposób kupno Olmo i opłacenie jego pensji jest bardziej korzystne?
2
Sezon na "dość mam okienka transferowego" można uznać za rozpoczęty
2
@Zoker ja siedzę od 8 rano i pewnie do 12 to potrwa. Emerytowani lekarze piszący literę na minutę i czepiajacy się że ktoś stoi metr za blisko
0
Medycyna pracy...to jest dopiero twór...państwo z dykty
4
Spuszczanie się nad remisem Realu jakby to był koniec sezonu... W sumie nic dziwnego...można wyjąć z jaskini po sezonie bez trofeów. Strata punktów RM zawsze cieszy ale taki poziom to chyba jakieś załączanie kompleksów