prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Męczennik wymęczył karnego. ładnie się podłożył. Holywood czeka.
2
@Kgorecki2500 Wstanę rano i się dowiem. Nic to nie zmieni że będę to śledził. Na giełdzie nie gram :)
0
chłopak zapomniał że jak się jest kontuzjowanym to trzeba o siebie dbać i chyba sobie zrobił roczek wakacji...
1
Szkoda że schował lewą łapę. Wyjął by to.
0
Przydałaby się na 4:0 by zabić mecz.
0
Minimalny wyrok to pewnie manita. To może być 8:0 jak nic. Bramka co 10 minut.
1
Ta rezygnacja w oczach trenera Espanyolu... Dziękuję Flick!
0
Oby to był piękny pogrom Espaniolu z El Prat.
5
@SeWo77 zawsze jak się zbliżasz do pasów to musisz zakładać że Ci ktoś wyjdzie na przejście. Na tym to polega. Nigdy nie zrozumiem takich argumentów.
Nawet jeśli pasy są kijowo zrobione ze zaraz przy nich rosną krzaki na 2 metry. To po prostu trzeba zwolnić a nie zapierdalać
9
@KrychaFCB bardzo dobrze. Jak ktoś jeździ przepisowo to nie ma się co martwić. Ale co tam...trzeba ponarzekać na ostre kary bo za mało ludzi ginie na drogach.
Co do kursów to się zgadzam. I tak człowiek uczy się jeździć po egzaminie.
0
@jacobFCB zapomniał dodać że ziemia jest płaska
0
@reloaded zmiana dysku może trochę pomóc. Trochę też ram. Ale nie wiem czy nie lepiej pozbierać na nowszego kompa.
0
@MesQueUnClub_87 podaj źródło informacji dot. środku przeciwwymiotnego:D
0
@jacobFCB nie ma to jak swojskie jedzenie na kaca. Ale w moim przypadku nie da się za dużo.
Za to najlepiej wchodzi cola zero i McDonald's. Ale to już desperacki zestaw.
3
Shoogun na Disney. Polecam. Mega dobre
0
@Rastafarnianin byłeś już w Sanoku? Jeśli nie to polecam
0
@Comentateiro wiesz co, akurat wychowałem się w dość słabej dzielnicy. Krótko mówiąc łatwo było dostać wprdl. I gdyby nie ta dzielnicowa solidarność, nawet z ziomkami których tylko mijałem na osiedlu ale znali mnie z widzenia, to kilka razy bym nieźle oberwał. Więc raczej wolę jedność niż podziały. Przynajmniej obecnie, gdzie tych podziałów jest więcej niż rzeczy nas jednoczących. Przy czym, poczucie pewnej jedności nie wyklucza różnorodności i żeby było jasne też bardzo cenię sobie różnorodność. Zaleciło trochę jakimś religijnym gadaniem ale wiedz, że mi do tego daleko.
2
A gdybyśmy tak wszyscy zmienili avatary na Rodriego, myślicie że wszystkim madryciokom odechciało by się tu wchodzić?
0
@Klabax to też prawda. Ja akurat widzę że większość już przesiąknięta chrześcijaństwem i naukami o jednej słusznej prawdzie.no ale nic nie zrobisz...szkoda tylko że oni nie szanują poglądów moich ale ja muszę szanować ich:)
3
@Comentateiro wydaje mi się że regionalne tradycje i tak przetrwają, mimo globalizacji. Te małe społeczeństwa wciąż będą funkcjonowały. Ale generalnie nie mam też nic przeciwko globalizacji. Ludzie szybciej zrozumieją że jesteśmy po prostu jedną masa ludzi i te podziały nie mają sensu.
2
@Kengo Super metoda, stosowana też w zarządzaniu projektami. Ale w życiu też przydatna.
16
Dekorowałem dziś z dzieckiem drzwi wejściowe pajęczynami i nietoperzami. Dla dziecka super frajda i zero powiązań w głowie religijnych czy nie wiem jeszcze jakich. Za to wszyscy sąsiedzi 60+ stan przedzawałowy.
1
@Comentateiro Dla mnie to jest chore. Idzie ktoś na mecz, który jest po prostu grą w piłkę, nic więcej i po prostu zamienia się w zwierze. Choć zwierze chyba ma więcej w głowie niż taki bezmózg. Powinny publikować wizerunki. Może jakby to miało wpływ na wizerunek tych ludzi to by coś się zmieniło.
0
Czy można powiedzieć że w pewnym sensie był to czarny tydzień dla Realu Madryt?:D
0
@Wasacz_ Bo zastanawiam się nad 14 lub 15 i szkoda mi po prostu kasy na 15stke bo w zasadzie nie wiele się zmienia. Ale gdyby byla nieco tańsza to luz...dlatego.
Poza tym czeka mnie też na bank zmiana kompa więc muszę dobrze to rozegrać.
0
@Michael24 a w dzień wręczenia już żadnego?
0
Orientuje się ktoś czy na iPhone warto poczekać na jakieś świąteczne promki? Czy oni raczej nie robią takich obniżek około świątecznych lub typu Black friday?
0
Jak Vini mógł przegrać przez rasizm? Czy czasem Rodri też nie jest biały?:o
14
Haha teraz wszyscy będą składać kondolencje męczennikowi...jaki to jest żal i dramat.
3
Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie.