prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy Malaga nie była wcześniej pomopowana przez jakiegoś chinola i pozostawiona sama sobie? My mamy już 1:1 a oni myślą że to analogiczna sytuacja. Oni tam chyba wszyscy są ostro niedouczeni.
1
@Rastafarnianin jak dla mnie po prostu dobrze udaje. Udaje że mu zależy i udaje że przejął się śmiercią. Zagrane bardzo dobrze.
1
W przypadku Araujo różnica jest to że nie widać jego całkowitego przywiązania do klubu. Yamal nie ma problemu by mówić że Barca to klub jego marzeń i że chce tu grać do końca lub że podpisanie kontraktu to nie będzie problem.
Jak zrobi się trochę gęściej lub kasa nie będzie się zgadzać to Araujo nas wydyma. Ale jak już pokazały takie odejścia w przeszłości to kończy się to raczej źle dla piłkarza (Moriba).
0
lubię szczęsnego ale jednak dobrze że to Łoniaki broni
0
@joloskyy bo mogę
0
@joloskyy nie da się być obiektywnym. Każdy wyrażony pogląd jest już subiektywny z definicji. Rozumiesz podstawowe pojęcia czy za trudne?
0
@joloskyy od razu lewicowe. Jak nie mam prawicowych to muszę mieć lewicowe. Skrajna prawica jak i skrajna lewica to dwa marginesy na które trzeba uważać.
0
@esem91 odnosiłem się do niskiego poziomu języka i czasami zwykłego generalizowania co akurat prawica robi najlepiej. Poza tym nie spinaj się bo to tylko opinia.
2
@esem91 Matko jakie prawicowe pieprzenie.
3
Co do Lapcia mam sprzeczne uczucia. Z jednej strony widać że wszystko jest robione na ostatnią chwilę, a przynajmniej wszystko co robi ten zarząd domykane jest w ostatnich możliwych momentach. Z drugiej strony widać masę sprzecznych często komunikatów prasowych które wszystko nakręcają i tak naprawdę nie wiadomo z jakich przyczyn to wszystko się dzieje.
Trudno mi jednak uwierzyć by Laporta miał złe intencje. Sytuacja klubu musi być naprawdę skomplikowana skoro odbywają się takie ruchy. Jednak to co działa na korzyść Lapcia to fakt że faktycznie ogranicza budżet, zdobywa sponsorów i nie robi dziwnych zabiegów księgowych jak Bartek swego czasu.
Ale wciąż...coś tu śmierdzi bo ewidentnie jest mało przejrzystości w tym wszystkim.
26
Real się odwoła od tej kartki i jutro to Lewy odstanie czerwo za kiwnięcie palcem w bucie.
1
Ruch w kebsie niezły. To chyba niedługo jedna z potraw wigilijnych będzie.
4
No niestety...na początku sezonu dosłownie wszystko wpadało do siatki. Teraz trudno strzelić jak się ma kilka setek. Nie da się tak wygrać. Szkoda meczu w którym dominowaliśmy i mało tego mieliśmy sporo okazji.
0
Na fizyczny ATM Gavi jak znalazł.
0
@barcelonaLM rozwalą ten kraj. Oni naprawdę powinni wszyscy pójść siedzieć. Zarówno Kaczyński jak i Tusk.
0
czy mi się wydaje czy nie było konferencji Flicka po meczu?
2
Pep to geniusz. Podpisał nowy kontrakt i spuszcza klub w kibel żeby dostać odprawę. Geniusz!
0
Dopóki Real mówi o sędziach tak jak mówi, to my też powinniśmy. Ale nie trener, tylko np. prezydent lub inni przedstawiciele klubu. Przede wszystkim powinniśmy się zgodzić z Realem że sędziowanie nie tragiczne ale w obie strony. Bo taka jest prawda... Ci sędziowie nawet mając VAR potrafią wypaczyć wynik meczu.
0
@BulaKG to przykro żeś taki nieszczęśliwy
2
@BulaKG nie ma to jak gówniarze myślą że świat zdobyli a żyją na garnuszku u mamusi
0
Już drugi mecz po prostu oddany przez głupia i zupełnie niepotrzebną czerwoną kartkę. Takie jak ta Araujo co nas wywaliła z LM
0
@RobsonPL przecież tam było pchnięcie! To nadepnięcie miałoniejszy wpływ
0
Co ten koleś miał w głowie wykonując ten faul?
1
@kubix05 przewspaniały aktor!!! Trzeba będzie misia obejrzeć!
0
@NeroTFP1 chciałbym zobaczyć jak ten szczyl przeprowadza egzekucję. Tak łatwo takie rzeczy mówić
1
kurde gość już nawet z karnych przestał strzelać. Prawie mi się go żal robi.
0
@Criss18Barca 15...dłużej wsparcie będzie miał. W zasadzie to ten sam telefon ale ma dodatkowe opcje. Jeszcze s24 będzie na równi.
0
długo się nie pocieszyliśmy. Nie ma to jak strzelić bramkę realowi i odpuścić.
0
@WiernyKibic111 ja już rzadziej wchodzę. Albo od razu przechodzę na La Ramblę bo tam tego gówna nie ma.
5
to by było zbyt piękne gdyby real udupił w LM jeszcze w tej fazie