prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek i czym to świadczy? Obajtek wykręcił wyniki finansowe zdzierając kasę z nas.
1
Trzeba przyznać że kiepsko to wczoraj wyglądało. Obrona leży i kwiczy. Popełniają naprawdę głupie błędy i w zasadzie większość bramek to są po prostu nasze pomyłki. Atak także nie istnieje. Nie mamy skrzydłowych, a Lewy zupełnie nic nam nie daje. Tak, wczoraj strzelił ale pamiętam także 2,3 sytuacje gdzie poszła akcja skrzydłem, a potem np. Ferran już nie miał do kogo zagrać bo Lewy by 20 metrów poza polem karnym. Ani nie gra jak 9tka, a chce mu się rozgrywać piłkę czego po prostu nie umie.
I bez tej obrony i ataku i tak nieźle radzi sobie pomoc. I to tyle....
To co zastanawia to jak mogliśmy gorszym składem grać lepiej rok temu? Real gra praktycznie tą samą paczką i zrobili znaczny postęp. W lidze trzymają w miarę równą formę i do tego wczoraj byli po prostu lepsi niemal w każdym elemencie. Słabo to wygląda.
0
@Pawel13sz ja znam, PSG
0
Lewy jest 9tka a już któryś raz idzie akcja po skrzydle a tego nie ma w polu karnym...
1
To całe narzekanie pokazuje jak wygląda kibicowanie Barcelonie. Przegrywają źle, wygrywają to źle bo jedna bramką. W tyłkach się poprzewracało. I nie mówicie że tyle kasy wydane itd. Jak PSG czy Chelsea dostawały baty to każdy mówił pieniądze nie grają. I niby dlaczego u nas miało by być inaczej. Barcelona Guardioli już nie wróci, ta Enrique też nie. Klub ma problemy a ludzie oczekują że będziemy wszystkich czesać. I co z tego że Xavi mówi że chcą wygrać wszystko...a jak ma powiedzieć zawodnikom? Spoko, może coś wygramy. Zobaczymy? Musi ich tak nastawiać ale nie rozumiem tej sraczki co tu się wylewa po każdym meczu skoro wiadomo że klub jest kiepskiej sytuacji finansowej i jeśli chodzi o piłkarzy to sportowej też. Bo sory ale gramy emerytem lewym na ataku.
3
@BorzyKrzys i co on tu pokazał? Tyle miejsca to i ja bym dobrze wyglądał.
1
@PatrychoO hmm a zauważyłem że jakoś dziwnym trafem zawsze, każdy projekt koszulek magicznie wycieka:) no proszę... To są w kontrolowany wypuszczane newsy:) a nie wycieki
0
@PatrychoO jak mnie to śmieszy że ludzie to nazywają w taki sposób jakby te projekty były w tajemniczy sposób wykradanie czy coś:) wystarczy napisać leaked i już jest sensacja:)))
3
Chyba zgłoszę ten spamujacy post o złotej piłce. Co nie wejdę na La bambe to wisi na samej górze :)
1
@hayek bardzo odpartyjniony:) chyba tylko z PiSu
0
Brawo Girona było niezłe meczycho.
0
@pioz123 taktyk
7
Orędzie Dudy dramat. Zamiast po prostu życzeń propaganda i nagła troska o konstytucję oraz tłumaczenie się z decyzji.
A to wszystko na tle flag uni, Polski, NATO i portretu Kaczafiego. Ależ to jest po prostu zero a nie prezydent.
2
@Lola120 Ja mam podobnie. Dzisiaj poszliśmy na spacer do lasu i przy okazji zebraliśmy z córką cały wór śmieci. Małe tańce też już były ale na pewno wypadam poza ten nurt nawalania się i strzelania petardami:)
0
@MarioVeB! To co w Polsce jest dostępne to raczej suszone pomelo. Niestety nie ma wiele wspólnego z tym dojrzałym świeżym owocem
1
@Aragorn33 jprdl ludzie nie mają godności. Ja to nie wiem co musiałbym mieć w głowie by nawet za takie pieniądze się sprzedać i takie rzeczy pieprzyć w ekran.
0
@QQL5 kiedy to zostało przegłosowane? Dzisiaj?
4
To nie powinno działać na zasadach jak z piaskownicy... oni tak zrobili to my teraz też możemy. Koalicja sama sobie strzela w kolano... tak jak zrobili z wyborem sędziów do TK przed objęciem władzy przez PiS. Skończy się tak że do kolejnych wyborów już nikt nie pójdzie.
2
Jprdl że Wy nawet tego Krychowiaka łykacie co niektórzy to już naprawdę świadczy o tym jak łatwą prace mają dziennikarze :)
0
@norbi77 no właśnie, który z tych zawodników jest topowym zawodnikiem? Chyba jedynie lewy miał taki status. Reszta w czasie transferu była raczej uważana za dobrych/powyżej przeciętnych piłkarzy.
1
@arasz1819 tylko wiesz... co z tego że to 3 sezon skoro warunki ma jakie ma. Głównie chodzi o kadrę. Można powiedzieć ma teraz mocny skład...ale Felix i Cancelo przyszli w ostatniej chwili, i jeszcze pewnie są na rok. Poza tym Rameu to żadne wzmocnienie. W ataku mamy skrzydłowych bez umiejętności gry 1 na 1 i starego lewego. Nie ważne ile sezonów będziesz to robił ale z kamienia krwi nie wyciśniesz...
1
@Johnnie_Walker ok ale co ma powiedzieć na konferencji? Musi wysłać piłkarzom wiadomość że wymagania będą maksymalne. Ja np. kumam to że trzeba walczyć o zwycięstwo w każdym meczu i stawiać sobie poprzeczkę wysoko. Ale to nie znaczy że przy takim składzie i takiej sytuacji klubu my jako kibice powinniśmy brać to za pewnik że mamy większość spotkań wygrywać.
3
@norbi77 1. Czas na co miał? Jaki spokój? Dramatyczne poszukiwanie wsmocnień na rynku nie mając kasy i próba przekonania zawodników którzy mogą przyjść za darmo. Walka w każdym okienku do ostatniej chwili. Jaki spokój? Do tego w pierwszym sezonie musiał ten sezon ratować.
2. Poparcie prezydenta ma każdy na początku i tu nie jest to nic szczególnego. Bardziej chodzi o kibiców i o to że w Barcelonie to spada szybciej niż klocek w kiblu.
3. Każdą zachciankę? Dostał to co mógł dostać żeby spróbować utrzymać/ratować jakość sportową zespołu. Przy takich ograniczeniach budżetowych trzeba przyznać że raczej się ratujemy i sztab dokonuje cudów sprowadzając takich zawodników jakich sprowadzili. Ale wydaje mi się że zachcianki to Xavi miał pewnie bardziej wygórowane. Np niekopiący się po czole skrzydłowy.
3
Bardzo dyplomatycznie lecz wyraźnie Xavi pokazuje jaki jest problem z wiecznymi marudami co myślą że klub da się odbudować w rok. Zgadzam się z nim w 100% stabilność przy takich problemach z jakimi włączy klub to podstawa. A nie ciągłe zmiany trenerów co roku bo nie wygrywamy wszystkiego 5-0 jak za Guardioli.
13
@Ojciec5tkidzieci W obliczu choroby człowieka włącza nam się jakiś dar wybaczenia. Też tak mam ale w jego wypadku, przeważa całe g... które ten człowiek za sobą ciągnął jako partyjny prokurator. Rak to straszna choroba i jej nikomu nie życzę ale też nie jest mi przykro jeśli kolejnego popaprańca zabierze.
0
Jest we mnie pewna ekscytacja przyjściem Rowie ale tylko z jednego względu. Jak Bartek kupował Brazylijczyków to wiadomo że chodziło o to by w księgach się zgadzało...jak robił to Lapcio to wiadomo:)
9
Ten mecz już dawno powinien być zakończony. Oby się nie zemściło...
0
@Emhyr już widać ceny jak z UK za paczki. Prawie 20zl za średnią przesyłkę...ja tam już unikam inpostu bo zwyczajnie cenowo im odwaliło
0
@Encore prawdziwa walka to zaczyna się teraz. Trzeba to utrzymać. Zrzuciłem 25 kg i powolutku po 6 latach wróciło. Kg po kilogramie....
0
@tristan87 To będzie drogi lodzik....