prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 szanuję decyzję choć się z nią nie zgadzam. Powiedz co Cię przekonało by na nich głosować? pewnie jest jakiś powód.
Bo jak widzę co wyrabiają posłowie tej partii to jeśli miałbym na nich głosować to tylko wtedy gdybyśmy decydowali czy ich rozstrzelać czy nie.
0
@MesQueUnClub_87 no właśnie nie do końca. Pobierając kartę skladasz podpis. Nie może być więcej głosów niż osób które pobrały karty. To oznacza że ktoś musiałby też podrobić Twój podpis. Łatwiej z oddanego głosu zrobić głos nieważny. Bo zostawiasz tylko krzyżyk takim samym kolorem długopisu.
3
Główna padła....
2
Heh Real narzeka na sędziowanie meczów Barcy...nikt się tego nie spodziewał :D To jest jakiś żart! :D
1
Chyba mnie poginęło!!!
Bo to jednak Neymar żył w piekle przez ostatnie lata a ja to chyba w niebie. No straszne to życie Neymara. Mam nadzieję że kiedyś uda mu się osiągnąć to co mi.
3
Trudny mecz na trudnym terenie i na szczęście wygrany. To wciąż początek sezonu i nie ma co razie zbytnio oceniać. Tym bardziej, że tak naprawdę mamy dopiero co ustaloną kadrę, w której też zaszły pewne zmiany.
To co mnie osobiście martwi, przynajmniej w składzie, który wyszedł na mecz i który już jakiś czas ze sobą gra, to brak ciągu na bramkę i takiej widocznej determinacji do zwycięstwa. Zresztą po strzelonej bramce jeszcze bardziej to jest widoczne. Nie ma tu tego co ma choćby City albo co miała Barca Pepa czyli nieustającego dążenia do bramki.
2
I tak się zdobywa mistrzostwo!
0
@Medium Nie ale są też ładne kobiety które mają małe lub średnie piersi.
0
@koksik2700 duże cycki i już może być piękna:D
0
Jak na to jakie zmiany przechodzi klub i w jakiej dupie finansowej jesteśmy uważam że okienko bardzo udane. Trochę zostało posprzątane, wyrzucone niepotrzebne śmieci typu Dembele, wprowadzeni młodzi, pozbycie się wysokich pensji plus wartościowe transfery za niskie kwoty.
Martwią mnie jedynie te wypożyczenia roczne gdyż niestety oznacza to że za rok problem powróci. Ale może na razie tak trzeba, może jak Felix się sprawdzi to wtedy warto spróbować go kupić.
2
Najlepsze co można zrobić w ostatnie dni okienka transferowego to NIE KLIKAĆ. Oficjalne info i tak wejdzie lada moment:)
Pozdrowienia dla dbających o swoje zdrowie psychiczne:)))
0
Kurde jaki to jest bezsens płacić piłkarzowi który dla nas nie gra 25% jego pensji.
28
Moriba pięknie pokazał jak kończy się pogoń za kasą. Bardzo mnie cieszy obrót spraw w jego przypadku.
0
@leonek160 takie są koszty wyjazdu za granicę. Tego nie da się ominąć. Korzyścią są przede wszystkim inny poziom życia ale nawet jeśli masz tam przyjaciół to za rodziną się tęskni. To zależy od tego czy jesteś w stanie w pewnym stopniu to poświęcić.
3
@Hadim Kolejna kompromitacja instytucji kościoła. Ludzie giną, a ten jeszcze zachęca do utrzymania betonozy Rosjan. Nie wspominając o tym że siedzi sobie w Watykanie i pierdząc w stołek gada takie bzdury zamiast tam pojechać i tym którzy jeszcze wierzą dać trochę nadzieji.
2
@GeneralXavi Ja bym go nazwał Ronaldo albo CR. Zobacz ile masz możliwości:
- Ronaldo ! Do Nogi!
- Ronaldo ! Waruj!
- Ronaldo ! Przynieś piłkę!
- Ronaldo ! Turlaj się!
Każda komenda to będzie przyjemność.
A jeśli ma być z Barcą to chyba bym nazwał Ronnie od Ronaldinho.
0
Jeszcze tylko Alvesa brakuje w Miami. Szkoda że chłopowi zachciało się bzykać jakąś randomową łaskę na disco...teraz by pykali sobie znowu pewnie.
0
@MessiForeverTheBest bo u nich teraz liczy się każdy wynik. Szczególnie dlatego że przegrali LaLige. U nas zawsze liczył się styl.
0
@Bobo25 Akurat mieszkanie miałem zapewnienie przez pracodawcę. Płaciłem jedynie 120 funtów miesięcznie rachunków. Jako muzyk miałem joby na Wimbledonie. Tam za joba dostawałem od 800 do 1500 funtów bo grałem często dla ludzi dla których miliony to były dopiero kwoty.
Poza tym miałem inną pracę. Granie było okazyjnie, raz w miesiącu. W święta za samo granie kolęd na przyjęciach zarobiłem 6 tys. funtów. Zapierdalałem między 50 a 70 godzin tygodniowo. Z przerwami małymi, właśnie na życie, imprezy i choćby wypad do Barcelony. Ale wymagało to ode mnie ogromnej motywacji by nie wydawać za dużo i nie odpuszczać bo Londyn wciąga i łatwo zgubić ten cel.
Zresztą jak pisałem...nie muszę Ci nic udowadniać. Jak ktoś ma motywację i umie się zakręcić to osiągnie to co chce. Nie wierzysz to trudno. Nie każdemu też się musi udać. Byłi tam Polacy którzy mieli podobne możliwości a woleli chlać po pracy na ławce w parku
0
@Bobo25 serio?XD tzn że za granicą nie da się zarobić 150 -200 tys zł w rok?:) Żeby taką kwotę zarobić w UK (bo akurat tam byłem) jeszcze przed Brexitem to jakieś 40 tys funtów. Tam to nie są wielkie pieniądze...
0
@Bobo25 Na szczęście nic nie muszę Ci udowadniać. Ale wiadomo że jak jedziesz na truskawki to chaty nie kupisz....
0
Coś poważnego Viniciusem? Czy tylko ostrożność?
0
@tomek8756 doskonale że ten mózgowy ułom w końcu pokazuje co ma w głowie. Akurat przed wyborami pięknie się niektórzy obudzą.
1
@magic10 ja za pracę za granicą kupiłem mieszkanie. To jedna z lepszych decyzji w moim życiu, a byłem poza Polską rok. Poza tym pracując za granicą także korzystałem z życia. M.in. dzięki temu ubierałem kasę na 4 dyniowy pobyć w Barcelonie i obejrzenie meczu na żywo. Poza tym kto wie, moze po prostu uda Ci się i nie wrócisz do Polski... Ja zaryzykowałem i na pewno nie żałuję.
0
Ciekawe czy podczas katastrofy samolotu Pierożyna była mgła?
0
@Zoker Jeśli się mówi takie rzeczy to raczej głównie na łożu śmierci...
1
@MesQueUnClub96 Tak ciężko uwierzyć że ojciec może być rozczarowany synem? To nie jest żadna fantastyka. Ludzie bywają rozczarowani swoimi dziećmi, a w tym wypadku,patrząc na karierę starego Morawieckiego jest to wielce prawdopodobne.
0
@kcule14 no...czegoś nie kumam. Wspólna decyzja raczej nie boli.
0
Niektórych poruszyło to co powiedział Kołodziejczak ale moim zdaniem jest dość duże prawdopodobieństwo, że było jak mówi, patrząc na to jaki polityczny i finansowy chlew funduje nam Mateuszek. Także mnie w ogóle te słowa nie zdziwiły ani nie oburzyły.
2
@insp1re jak ktoś patrzy też na rozwiązania taktyczne to mecz mógł się podobać. Niestety większość nienawidzi tego Cadiz grał 6 obrońcami I naprawdę trzeba było wysiłku by się przebić.