0

Mam wrażenie, że od dość długiego czasu na tę stronę można wejść by zaczerpnąć nieco fake news, a nie prawdziwych informacji na temat klubu. Chyba już z 90% ściekowych newsów tu ląduje.

5

@tomek8756 i Lis i PiS to ten sam ściek

3

Czy Romero podał już procent pewności transferu Messiego? 69%? Czy może 71%?

4

Te jej zeznania nie jak się nie kleją. Niby bała się że zrobi jej coś ale jak chciał żeby z nim gdzieś poszła to mimo że nie wiedziała gdzie idzie to poszła...
Wcale tu nie uniewinniam Alvesa ale jej zeznania są bardzo dziwne...

0

Widzę że pismaki znowu się rozkręcają z Messim i pewnie 99% newsów jest wyssane z palca.

4

Ale słuchajcie...Messi mistrzem świata, a Espanyol leci do secunda division:D

28

Mogłem podziwiać całą piłkarską karierę Busiego i Alby w Barcy i muszę przyznać, że podobnie jak z Xavim, Iniestą i Messim...ciężki to dzień dla kibica Barcy. Legendy!!

0

@MesQueUnClub96 ja się chwałę ilością komentarzy

0

@MesQueUnClub96 nie liczy się 8loac tylko jakość

1

Piękne jest to dziennikarstwo w obecnych czasach!
Wczoraj:
Podczas meczu Barcy z Realem Valladolid nagłówek na onecie (celowo z małej):

REAL vs F.C. Barcelona (Barcelona w szoku...coś tam coś tam).

To już było naprawdę żałosne!
Ale w zasadzie idąc tym tokiem myślenia to dziś też mogli by dać podobny nagłówek. Espanyol - ATM -->> Barcelona vs Madryt.
Też się zgadza :D

1

No to chyba było by zbyt piękne gdyby Getafe i Espanyol w jednym sezonie poleciały do II ligi :D

2

@szkutnik91 Naprawdę coraz mniej rozumiem pewne decyzje. Niektóre sytuacje, szczególnie dotyczące agresji powinny móc być rozpatrywane nawet bez podparcia protokołem sędziowskim. Tak jak np. w tym przypadku. Przecież jest nagranie, są powtórki. Wszyscy zamieszani w tę awanturę powinni otrzymać zawieszenie i tyle.

A anulowanie tej kartki to jest jakiś nieśmieszny żart. Ja nie wiem, jak można być tak bezmyślnym. Anulują kartkę na podstawie wydarzenia, które nie jest ujęte w protokole i jednocześnie nie mogą za to wydarzenie ukarać bo nie ma go w protokole. To jest jakiś cyrk.

0

Już zaczęła się dyskusja na temat tego dlaczego ręka na tym logo jest czarna ? :D

6

Ja bym raczej powiedział, że to Vinicius prowokuje kibiców swoim idiotyzmem. inni czarnoskórzy gracze raczej nie mają problemów w LaLiga z tego co widzę. Ale jak ktoś jest debilem i do tego może użyć argumentu rasizmu to akurat Vinicius tu idealnie pasuje do profilu

2

Dembele jest niesamowity...nie ma piłkarza który jest tak stały w poziomie swoich umiejętności...zero rozwoju.

0

@bartas97 doświadczyłem tego na własnej skórze. Gość gadał w cockney. Masakra:)

0

Krótko mówiąc Alemany zrobił w konia Cruyffa.
Alemany: Stary odchodzę z Barcy !
Cruyffa: To ja też, sam nie będę siedział
Alemany: No to ja zostaję, mam kontrakt do 2024
Cruyff: Ale, ale....

0

@insp1re Nigdzie nie napisałem, że prowokujemy. Przeczytałeś ten post? Napisałem, że niczego innego się nie spodziewałem. A to tańczenie w kółku wydawało mi się zwyczajnie nieco żenujące.

1

Wiadomo, że to wtargnięcie na boisko to przegięcie i żenada. Ale z drugiej strony czego mieliśmy się spodziewać? Że będziemy na boisku takiego rywala świętować? Nic dziwnego, że puściły nerwy. Niestety dla wielu ludzi to jest coś więcej niż sport...czego zresztą już totalnie nie kumam.
Poza tym co to za jakieś dziwne tańce i kółko graniaste sobie nasi urządzili? Jeszcze mogli zrobić chodzi lisek koło drogi...

0

Nasz koń trojański Braith spisał się wspaniale

0

Jakby się udało spuścić Espanol to prawie jak trofeum.

0

@Ukasz Moim zdaniem będzie tak jak niektórzy przepowiadali czyli, że konsekwencje mogą być podobne jak przy odejściu Messiego... On po prostu potrafi kontrolować mecz i tyle. Ale cała nadzieja w Pedrim.

2

Może jestem jednym z nielicznych ale moim zdaniem to nie jest dobry moment na odejście Busiego. Drużyna jest w trakcie transformacji i taki zawodnik, z takim doświadczeniem jest mega cenny. Nawet jeśli nie jest już tym zawodnikiem którym był to byłby świetnym zmiennikiem i jednak dawał pewną głębię. Może już nie na decydujące mecze ale jednak... poza tym moim zdaniem to wciąż genialny zawodnik i nie ważne kto co tam mówi... Wielka szkoda no i wypada tylko podziękować za te wszystkie lata.

0

@Nhyz akurat tu się z tym idiotą zgadzam. Nie mówię że mężczyźni są ideałami ale fakt że ojcowie mają przerąbane jeśli chodzi o prawa opieki to fakt.
Kara śmierci jak najbardziej tak, i do tego brutalna np. przez zagłodzenie lub brak wody by nikt nie musiał pociągać za wajchę lub wstrzykiwać niczego i nie miał tego na sumieniu. I tylko w 100% pewnych przypadkach. A nie, potem przez na utrzymaniu państwa.

0

@RichardWinters dokładnie.

0

@KlonaZepan eeee przewijam. Ale dzisiaj wyjątkowo dużo:D

0

@KlonaZepan napisałem chyba:D a poza tym stałem się sam źródłem informacji więc muszę więc teraz podzielić moją drogocenną wiedzą.

1

@arasz1819 Ciekawe czy Real będzie chciał dzisiaj wybrać czy nie.

0

Mam pewne źródło informacji nt. transferu Messiego. Messi zagra tam gdzie podpisze kontrakt.
źródło:
[InfoZd*py]

Choć możliwe że zaraz ktoś zdementuje.

1

@Isso89 to już od dawna pudelek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?