prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chyba do momentu ogłoszenia decyzji Messiego trzeba przestać odwiedzać stronę... Bo ilość gówna wybiła z taką siłą że to już przesada
0
Nie dla brazola z PSG!
1
Wychodzi na to że Alemany nikogo nie chciał w Barcelonie. Lista jest już długa... Roberto, Messi, Alba, Busi, Dembele, De Jong. Jutro prasa dorzuci jeszcze Christiansena, Torresa i jeszcze kilku :D
Kurde co za kabaret :) Dopóki Laporta nie powie dlaczego, to się nie dowiemy. A nawet jak powie, to musi to wizerunkowo wyglądać dobrze więc i tak nie powie wszystkiego...
0
@norbi77 Są kraje, w których taki gość po prostu dostałby paralizatorem albo kulkę. I szczerze mówiąc szkoda, że u nas tak się na takie rzeczy nie reaguje. A oni z pałką i gazem.... to się prosi o tragedię.
1
Mój pracodawca dał wszystkim czwartek i piątek wolne, więc majóweczka będzie trwać ponad tydzień :)))
0
Ma ktoś link do tych kartek żółtych dla betisu?
1
Zamknijcie narzekające tyłki i oglądajcie mecz!:)
2
To nie broń zabija ludzi tylko ludzie używają broni niewłaściwie. To nie alkohol niszczy ludzi, to ludzie piją alkohol. Tak to działa?:)
4
Włączyłem wczoraj tylko końcówkę meczu i byłem zaskoczony tempem naszych piłkarzy...negatywnie. Nie ma szans by rywalizować w LM skoro na tym etapie, gdzie nie ma już PK i nie ma europejskich rozgrywek drużyna zdycha.
Ok, niech będzie że mecz z ATM sporo kosztował ale akurat na tym tle lubię porównywać nas do innych drużyn i wypadamy dramatycznie pod tym względem.
3
@mateusz1989VeB spójrz na nazwisko sędziego i będzie jasne
3
Dzień zaczął się dla mnie raczej średnio ale właśnie zobaczyłem wynik Realu XD i od razu jest nieco lepiej:)
8
Właśnie zobaczyłem co odwalił Lewy. Toż to zbrodnia, że w takim wieku, z takim doświadczeniem gość zamiast zabić mecz robi coś takiego. Nawet nie mijał bramkarza tylko zagrał jak byle kopacz z ekstraklasy. Tragedia...coraz mniej mi się podoba Lewy w tej drużynie.
0
@kylian7..................................
0
@Herato nie da się wejść do tej samej rzeki
0
@marcin62 kluczowe tu słowo PRAWDOPODOBIEŃSTWO i zwrot że do tej pory "takiej sprawy nie było". Gość się sam ora. Szkoda tylko że tylko myślący skumają.
0
@goldmetaxa a ile Emery wygrał trofeów w swoich pierwszych sezonach jako trener?
7
Medwiediew nazwał Morawieckiego idiotą i tak jak nie znoszę ruskich to się z nim zgadzam.
0
@barcelonaLM Może i tak ale to nie zmienia faktu, że większość woli zagłosować na lewicę niż na popaprańców z konfy. Prędzej tu widzę przepływ do lewicy, może Hołowni albo Agrounia jeśli będzie wchodziła do gry. Ale nie konfa.
0
@koziar akurat od Hajto to na pewno :D Poza tym od dawna nie przeglądam. Jak widzę któryś z ryjów to przewijam bez czytania. Ale widzę, że znowu coś palnął i pełno tego syfu tutaj.
1
@GeneralXavi Mały spamik od kilku tysięcy użytkowników był by całkiem piękny
2
@barcelonaLM nikt o zdrowych zmysłach nie zagłosuje na konfę. Na pewno nie 15%. Znając życie tuż przed wyborami wypłynie Korwin i znowu ledwo 5 % uzbierają.
A nawet jeśli to ich PiS stanowiskami wydrze z partii i tyle po partii :)
0
To jest takie przykre, że gdy tylko któryś z idiotów typu Hajto albo Borek albo jeszcze inny kretyn typu Kowalczyk odezwie się w swoim wielkim medium zwanym twitter to nikt się z nimi nie zgadza, nawet się z tego nabija a następnie to udostępnia... i potem całą LaBamba do przewijania bo co chwila brednie tych pseudo specjalistów.
1
Długo czekałem na to by BM dostał takie baty, mimo wszystko warto było czekać. Szkoda tylko że nie Neuer na bramce...
1
To zaledwie nasz 3 remis w lidze. Ja nie wiem jak można tak ciągle narzekać mimo tego że drużyna w lidze po prostu miażdży. Nie wygrali z Gironą? Najlepiej jak w fifce, wygrać wszystkie mecze w lidze.
1
Cóż, gramy bez Dembele, który jest często kluczem do otwarcia defensywy rywala, gramy bez Pedriego który ostatnio wraz FDJ byli kluczem do zdominowania pomocy. W obronie braki, nie są aż tak istotne... Do tego moim zdaniem Lewy gra z urazem lub przeciążeniem pleców bo to po prostu widać po zmianie i obniżeniu poziomu gry. W kilku sytuacjach pomeczowym widać było ewidentnie problemy w tej kwestii.
Patrząc na to 13pkt przewagi nad RM to bajeczny wynik i teraz trzeba sięskupić na tym by to bezpiecznie dowieźć. Sezon dla nas praktycznie się już skończył, więc i o motywację będzie ciężej. Gra wygląda słabo ale chyba niczego innego się nie spodziewacie po Fatim, Kessie czy Raphinii ?
1
@Kapitan hawk a te sprzed kilku lat to nie są już czasem przeterminowane?
0
@BartqRKO Policja musi zareagować jeśli zgłosisz przestępstwo i to 9becnie najlepsze rozwiązanie.
Z mojego doświadczenia wynika że dobrze też czasami jest tak dowalić by już więcej nikt nie próbował z Tobą zadzierać. U mnie zadziałało. Gość dostał tak, że inni sobie też odpuścili.
Tylko to były czasy końcówki podstawówki. Poza tym musisz być pewien że to się nie obróci przeciw Tobie.
1
@norbi77 właśnie dlatego mają aż tylu patronów:D Go już dawno nie jest stroną pod użytkowników.
0
@LM10GOAT hmmm dziwne bo poza La Bambą, która jest super pomysłem to reszta jest słaba. Chyba że atutem strony są nagłówki jak z pudelka....
1
@Emhyr użyj brave'a i nie masz żadnych reklam.