11

Arsenalowi to można oddać Vermaelena...

5

Ja Griezmanna uwielbiam :P świetny zawodnik, ale dobrze że poszedł do Atletico. W Barcelonie pewnie grzałby ławę.

0

Masz absolutną rację! Ale to co robi Suarez to jest szczyt wszystkiego. Facet przewraca się kiedy poczuje delikatne dotknięcie i zachowuje się po tym jakby umierał. Jest chyba większym symulantem niż wspomniany Busquets.

0

Nooooo :D Jak się chce to się da.

0

Tak jest, potrzeba świeżości. Nowy trener, nowy zarząd, nowi zawodnicy i nowy pomysł na grę. Barca będzie zachwycać jak kiedyś.

0

Kloppa oczywiście :)

0

Miałem ogromną wiarę w tego trenera na początku sezonu, myślałem że wyciągnie Barcę z dołka i znów zaczniemy wygrywać. Ale to co robi to jest kpina, facet kompletnie nie ma pomysłu na drużynę. Dlaczego wszyscy trenerzy po Guardioli próbują nieudolnie naśladować tamten system gry? Potrzebujemy prawdziwej rewolucji i nie Mathieu czy Douglasa (nawet nie wiem jak się to pisze) tylko zawodników młodych, z uznaną marką. Klopp (np) na trenera, zmiana zarządu i połowy składu, nowe pomysły na grę (byłoby naprawdę świetnie, jakby Barca nauczyła się czegoś takiego jak gra z kontry) i moim zdaniem powinno być chociaż trochę lepiej. Trzeba dokonać prawdziwych zmian (nie wiem co tu robi jeszcze Alves, Busquets, Xavi czy Pedro) i zacznijcie w końcu GRAĆ W PIŁKĘ!

0

Fantastyczny początek meczu....

6

Na tym zdjęciu wygląda, jakby miał 60 lat. :D

0

Spoko.. już niedługo euro :D

2

Busquets?.... niesamowite :D

1

Luis Enrique chyba do końca sezonu będzie grał tymi samymi trzema napastnikami. Ciekawe co się stanie jeśli dwóch z nich złapie kontuzję.... Oczywiście Iniesta mógłby zagrać na lewym skrzydle, a Pedro na prawym ale to już nie będzie to samo. Trzeba sprowadzić jakiegoś ofensywnego zawodnika, który może grać wszędzie np. Reusa (oczywiście nie jako zmiennika, tylko gracza, który będzie normalnie grał w pomocy [najlepiej w ustawieniu 3-4-3], a w razie kontuzji np. Neymara zastąpi go w ataku). I koniecznie trzeba kupić PRAWDZIWEGO prawego obrońcę, a nie jakiegoś Douglasa, który nadaje się co najwyżej do Wisły Kraków. Ale nie zapominajmy o zakazie transferowym... ;)

4

Kolejny idol z dzieciństwa kończy karierę... 100 lat legendo ;)

3

Według mnie za młody...

1

Nie obrażę się, jeśli strzeli bramkę. :D

1

Niewiarygodne. Tyle okazji i żadnej bramki, a miało być tak pięknie. Mam nadzieję, że to był tylko (kolejny) wypadek przy pracy i że niedługo zobaczymy prawdziwe fajerwerki na boisku.

1

Chyba niechcący napisałeś 0 obok 3. ;)

5

Tylu znawców w jednym miejscu. Uwielbiam czytać wasze komentarze po przegranych meczach - sami fachowcy. Tego trzeba zwolnić, tego sprzedać, ten nie potrafi grać, a tamten jest inwalidą. Trzeba się pogodzić z porażką i uznać wyższość rywala. Nie można ciągle wygrywać. Sukcesy przyjdą, trzeba to jakoś przeżyć, jasne że porażka boli a zwłaszcza z Realem, ale to nie koniec świata i nie trzeba zmieniać trenera i połowy składu po dwóch porażkach.

0

Sterling musi wygrać.

3

Ach! Suarez :D nareszcie.

0

Piękna gra. Niektórzy grali jakby byli na treningu (z taką łatwością). Z drugiej strony Levante nigdy nie było wymagającym przeciwnikiem. Tak czy siak mecz mi się podobał. ;)

0

Perez pokazał, że jeśli chodzi o transfery to nie ma sobie równych. ;) Bardzo dobrze, że Atletico wygrało, ale to dopiero początek sezonu i 6 punktów przewagi to tak naprawdę żadna przewaga.

4

Pokażmy klasę i głosujmy na Real następnym razem. Nie mam NC+ (niestety) i zostaje mi oglądanie na internecie i w Cyfrowym Polsacie, ;) Ale i tak głosowałem na Barce (dla was xD).

4

Kroos jest lepszy, ale nie narzekam. ;) Prawda jest taka, że prawie wszyscy na tej stronie bezgranicznie ufają Luisowi Enrique (No bo jak on wolał Rakitića to ja też będe mówił że to dobry transfer). A prawda jest taka że Enrique za bardzo kombinuje (na razie wychodzi mu to na dobre) Kupno Mathieu i Vermaelena to było zaskoczenie (Przecież za tą kasę można było kupić lepszych obrońców) a teraz jeszcze to, że wolał Rakitića od Kroosa....... Mam nadzieję, że wie co robi.

1

Wystarczył tylko transfer do Barcy, żeby Mathieu został powołany do reprezentacji. ;)

0

Niepotrzebne porównanie. Suarez od lat jest jednym z najlepszych napastników świata, a Jamesowi wyszło tylko kilka spotkań na mundialu i strzelił trochę fajnych brameczek. Nie twierdzę, że James jest średniakiem, ale jest co najmniej dziesięciu pomocników lepszych od niego. Suarez przewyższa go klasą. :)

4

Podoba mi się to zdjęcie na górze. ;)

0

Ja mam takie jedno małe pytanko- ogląda ktoś mecze Barcy na STS.pl? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć czy warto się tam rejestrować i czy mecze ogląda się w miarę dobrze?

0

Ciekawe co by zrobił Enrique gdyby teraz Messi doznał kontuzji? Potrzeba jeszcze jednego napastnika.

0

Wolałbym, żeby przeszedł do Milanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?