punisher1
Dołączył/a: lipiec 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Marzy mi się, żeby jutro wejść na tą stronę i zobaczyć wiadomość: ,,Oficjalnie! Marco Reus piłkarzem Barcelony." ;)
0
Temat Koke był już omawiany i nie wydaje mi się, żeby po tym co ostatnio powiedział, przeniósł się do Barcelony. Pomocników już raczej mamy i bardziej przyda się jakiś napastnik, najlepiej uniwersalny, taki żeby mógł grać wszędzie. Osobiście najbardziej chciałbym Reusa (nie piszcie mi że nie ma dla niego miejsca bo Enrique na pewno coś znajdzie. Chyba nie musimy ciągle grać 4-3-3? Reus może grać jako lewy pomocnik za Neymarem, podaje tylko przykład, bo opcji jest więcej). Ważne żeby kupili kogoś do ataku bo mamy tylko czterech napastników (bez Suareza trzech).
1
Piszczu moim zdaniem byłby strzałem w dziesiątkę. O Reusie nawet nie ma co marzyć. Szkoda, bo jest to fantastyczny zawodnik i powiem wam, że w obecnej sytuacji chciałbym żeby przeszedł do Atletico (Oczywiście zakładając że opuści Dortmund do 2016 roku, w przeciwnym razie zapraszamy do Barcelony). ;)
0
Z przyjemnością oglądało się ich grę. Messi i Neymar świetnie się rozumieli, z bardzo dobrej strony pokazał się Rakitić. Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu, kiedy to po znakomitym początku, Barca grała dno. Pamiętam liczne komentarze typu: „To będzie nasz sezon” albo „Tata Martino przywróci Barcelonie blask” a jak się skończyło wszyscy wiedzą.
1
Fantastyczna bramka Neymara!
0
Podoba mi się gra Rakitića ;)
0
9
Wreszcie można zobaczyć Suareza w koszulce Barcy na Camp Nou. ;)
0
Oby było więcej takich niespodzianek. ;)
0
Wiecie może czy Suarez może grać w sparingach?
0
Jestem jak najbardziej na tak.
0
Szkoda. Liczyłem na to, że Deulofeu chociaż trochę zagra w Barcelonie w tym sezonie w razie kontuzji np. Neymara. Ale trudno, widocznie musiało tak być.
0
Jeszcze tylko coś w stylu ligi ekspertów (na onecie chyba było w trakcie mundialu) i gitara.
0
Gdyby Enrique zmienił ustawienie Messi mógłby grać za napastnikami, wtedy Neymar z lewej, Reus z prawej a Suarez na środku.
0
Tego lata zrobiliśmy świetne transfery. Każdy z kupionych zawodników należy do ścisłej czołówki najlepszych graczy na świecie i każdy z nich może stać się piłkarzem, na którym głównie będzie się opierała gra Barcy. Dalej mi trochę szkoda tych 20 milionów za Mathieu, ale mam nadzieję że Luis Enrique wie co robi i że wydobędzie z niego to, co najlepsze. Niech zrobi z niego najlepszego francuskiego obrońcę! Dzięki Mathieu rzuty rożne będą częściej zamieniać się na bramki, oby tylko sprostał oczekiwaniom, ale na razie jestem zachwycony jego postawą. Dalej marzy mi się Reus, ale to chyba niemożliwe. Jeszcze Cuadrado i będzie lepiej niż za*ebiście. ;)
0
Wielkie dzięki! ;)
0
Kiedy będzie decyzja w sprawie złagodzenia kary Suareza?
1
Może Milan się odbuduje.
7
Cuadrado byłby rozwiązaniem wszystkich problemów. Zastąpiłby Alvesa, a w razie czyjejś kontuzji mógłby grać w pomocy lub w ataku.
0
Na razie jestem zadowolony, ale jak się okaże, że kosztował ponad 20 milionów to znowu przepłaciliśmy za zawodnika.
0
Niech kupią Aggera, mogę dopłacić.
0
Źle mnie zrozumiałeś.
0
Same dobre wiadomości! Legia odpadła z eliminacji do ligi mistrzów, Vermaelen w Barcelonie, jeszcze brakuje utrzymania kary Suareza.
13
Agger jest lepszy od Vermaelena. Kilka lat temu bardzo chciałem zobaczyć Aggera w Barcelonie, ale teraz ma 29 lat.... to troche za dużo. Mimo wszystko wolałbym Aggera niż Vermaelena.
0
Wiążę z nim wielkie nadzieje (jak większość na tej stronie). To może być najlepszy transfer ostatnich lat.
0
Uff dobrze, że wszystko wróciło do normy i że mamy przegląd prasy o 10 a nie tak jak wczoraj o 7:30.
0
"Barca miała swoje okazje, ale zabrakło skuteczności i celności". Który to już raz?
4
Przegląd prasy o 7:30?! Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie jeść śniadanie o czwartej nad ranem. ;)
3
Nie martwcie się. Za kilka lat będzie wystarczająco stary, żeby zasilić nasze szeregi i wtedy go wyciągniemy. Nie sądzę żeby teraz tak niedoświadczony piłkarz mógł coś wnieść do drużyny.
2
Poranny przegląd prasy stał się poranny! ;)