0

Dobrym następcą Xaviego byłby Koke.

0

A ja chciałbym zobaczyć isco w naszym zespole, mógłby zastąpić xaviego, kiedyś sam mówił że kibicuje barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?