punisher1
Dołączył/a: lipiec 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Napewno będzie lepszą opcją niż Vermaelen.
0
Brałby go. ;P
0
Ja bym chciał tego pana z lewej. ;)
0
Kiedyś mes que un club coś znaczyło. Może znajdzie się ktoś kto odbuduje naszą pozycję (nie mówię tu o sponsoringu, tylko o kłamstwach, zakazie transferowym i ciągłym ośmieszaniu się na rynku). Plusem jest to, że niektórzy "kibice" Barcelony pokazują kim są i zamiast wspierać klub w trudnych chwilach, (tak po prostu) zmieniają swój ulubiony klub.
0
Jego transfer do Barcelony osłabiłby znacznie Atletico, a tak my mamy Rakitića, Atletico Koke i wszyscy są zadowoleni. Jeśli Rakitić pokaże w Barcelonie to, co pokazał w Sevilli wszyscy kibice Barcy zapomną o Koke, który i tak nie jest lepszy od Ivana.
0
On ma z was beke a wy się mu dajecie prowokować.
0
No to się cieszę że sam na to wpadłem ;)
0
Pewnie każdy kto to czyta się zastanawia czy to na serio czy dla jaj ;P
0
Co to niby jest [*]?!
0
Jeśli LE zmieniłby ustawienie na 3-4-3 to Reus mógłby grać jako lewy pomocnik. On jest świetny, jeden z moich ulubionych zawodników, fajnie byłoby go zobaczyć w bordowo granatowej koszulce.
0
No bo to chodzi o to, że rubiks napisał guardado zamiast guadrado a guardado to meksykanin no i Yohung zauważył błąd więc o tym napisał ,ty nie zrozumialeś o co chodzi, a k37 napisał że jak ty nie wiesz o co chodzi to wszyscy muszą nie wiedzieć o co chodzi no i wyszło takie nieporozumienie. Sory za błędy jestem na telefonie.
0
Wydaje mi się że większość zrozumiała. Czemu myślisz że tylko ty wiesz o co chodzi? To że nikt wcześniej nie wytłumaczył tego ,, wyrafinowanego żartu" nie znaczy że nikt tego nie zrozumiał.
1
Zdecydujcie się wreszcie, chcemy Cuardado czy Cuadrado?
6
Moim zdaniem jeśli Enrique pozostanie przy ustawieniu 4-3-3 to nie ma sensu go sprowadzać, na boku obrony będzie się marnował, zresztą widzieliście jak pięknie grał na mundialu kiedy Pekerman wystawiał go w ataku. Jeśli LE zmieni ustawienie na 3-4-3 to Cuadrado bardzo nam się przyda. Widać że interesuje go gra z przodu, a jako boczny pomocnik mógłby rozwinąć skrzydła- będzie mógł popisywać się swoimi rajdami i zaliczać wiele asyst, tak jak to robił na mundialu. Takiego Cuadrado chciałbym zobaczyć, chciałbym zobaczyć barcelonę, która gra piękny, szybki, ofensywny futbol.
0
No ciekawie to wygląda. Zobaczymy jak bedzie w praktyce. Cieszy mnie to, że Neymar i Suarez będą mieli więcej miejsca. Messi już nie będzie strzelał tylu bramek, pomoc też wygląda nieźle ale w miejsce Busquetsa wolałbym Rakitića, a w miejsce Rakitića- Cuadrado. Busquets powinien grzać ławę.
5
Ja najbardziej liczę na sprowadzenie Vertonghena.
0
Pięknie ujęte. Masz w sobie duszę poety. :P
2
Po tym jak Luis Enrique powiedział Xaviemu prosto w twarz żeby nie płakał jak go posadzi na ławie nie mam obaw. Pokazał kto tu rządzi. Silny trener z jajami.
2
Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Neymara, Suareza i Messiego w akcji. Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi że kiedyś barca będzie mieć takie trio, chyba bym go wyśmiał. Mamy najlepszy atak na świecie! Pozostaje tylko życzyć Neymarowi powrotu do zdrowia, liczyć na złagodzenie kary Suareza i możemy ruszać na podbój europy!
0
Jeśli nie będzie kosztować 20 milionów to czemu nie? Dlaczego ma grzać ławę w Arsenalu skoro może u nas? :P
0
Dużo bardziej wolałbym Vertonghena albo Blinda od tego całego Marquinhosa.
1
Xavi mógł być nieźle zaskoczony kiedy to usłyszał ;P
5
Mam nadzieję, że Mathieu pokaże się z jak najlepszej strony i zamknie usta wszystkim, którzy go krytykują.
0
Ty to jednak wariat jesteś ;D
0
Ja też.
1
Troche przypomina to sytuację z czyhryńskim. (chyba tak się to pisze) Znów barca przepłaciła za obrońcę i wydaje się że Mathieu nie sprosta oczekiwaniom. Oczywiście nie chcę tutaj nikogo oceniać z góry, po prostu ten transfer do mnie nie przemawia. Obym się mylił i Mathieu okazał się być świetnym obroncą, który zasługuje na grę w podstawowym składzie barcelony dzięki temu, że pokaże duże umiejętności, a nie tylko przez to że zapłacili za niego 20 milionów
0
Za 20 milionów można było kupić dużo lepszego obrońcę. Nie mówię że Mathieu jest słaby , ale jakoś nie mogę sobie go wyobrazić w podstawowym składzie w barcelonie. Dali plamę płacąc za niego tyle.
0
O ile pogra ;)
4
Przydałby się jeszcze jakiś pomocnik, bo troche słabo to wygląda.
1
Oby. ;)