0

Wina pereza i franco! Wszystkich wina! Oficjalnie podane że kosztował 94,8, a ten dalej, że 57..co za koleś..

0

Poza osmieszania barcy w finale PK oraz ważnego gola w finale LM to faktycznie chuja zrobił ;*

0

I bartrze korepetycje z biegania :*

2

co za bzdury.. każdy piłkarz co dochodzi co RM chciał grać w barcelonie. Tygodniówkę ma 40 tyś euro

0

Najlepszy pomocnik ligi brazylijskiej z tego co mi wiadomo.. Czyli w miare dobry jak na bbva

0

wszędzie dobrze, tylko nie w realu..prawda taka ze mają najlepszą szkołke na swiecie ( według badań w najwyższych ligach europejskich najwięcej gra wychowanków ich szkółki).. Zawiść solidną widzę ;) Moim zdaniem swietny ruch

0

Nie gra padaki. Od strzelania jest cr i bale. On od gry kombinacyjnej.. Taki podział

1

Rok temu byli ;) a bartra biegł i biegł

2

Ribery który indywidualnie nawet nie sie zbliżył do poziomu dwóch królów :) smiechlem jak czytałem :)

2

*Jak ogladam czasamiecz mecze PL to zastanawiam sie czy tam w ogóle.jest jakaś taktyka..

1

Arab89 w hiszpańskiej jest to możliwe bo Real i barca potrafią trzymać kozacki poziom. W angli jest to nieosiagale nie z powodu silnego środka tabeli tylko z powodu paziowatości topu. Jak.oglad

1

Twój komentarz tylko potwierdza moc PR :) kwestio ma rację

2

Żal mi cie człowieku.. Po prostu mi ciebie żal...

25

Zapewne rozplakal by sie gdyby zobaczył braki w twej inteligencji

0

Najlepsze ofensywne trio to ma RM. Barca to 2 lub 3.... xDD

0

xDDDD co za bzdury

0

Robili sobie jaja na hiszpańskie prima aprilis xD

0

podpisał z realem młody xD

0

to tylko taka zagrywka by uzyskać podwyżkę.. wiecie, on potrzebuje motywacji

0

Z danim była inna sytuacja. Nie mieli noża na gardle to raz. Carvajal niesamowicie wystrzelił ofensywnie a ta strona od lat tam kulała. Tutaj problemem jest źle zrobiona umowa..

0

Teoretycznie wydaje sie być to możliwe. Zakaz dotyczy transferu do 1 ekipy. Nie wiem, czy la masia tez nie może sprowadzać zawodników, ale jesli może, to można dopisać zawodnika do barcy b i potem "ogrywac" go w 1 zespole. Nie wiem jak to bedzie na serio wygladało, bo to tylko luźny pomysł

0

Jest to wielce prawdopodobne..nauka hiszpana..chęć gry w LM i ewentualnych sukcesów. Niechęć borussi do wzmacniania bawarczyków.. W barcy go nie będzie bo jak pewnie wiesz ban podtrzymany

0

Halilović.. kupa. Miał być chorwackim messim a tu kupson.

0

Kacper, to info to sciema.. Z fake konta to było napisane

0

Strucel! Twoje fantazję poleciały na TT. Gratuluje :)

0

Prawie zawsze..Z Realem drugą połowe zagrali tragicznie

1

Za hummelsa Ramos

1

Miałeś racje kurde :)

0

trochę optymizmu stary!

1

1 strzał celny..i to.bieda niemiłosierna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?