0

Jooe..pepe nie dotknął wtedy alvesa..przysymulowal wtedy i to ostro.. A wideo było pokazane w programie "punto pelota" jak sie nie mylę i nie zostalo sfałszowane.

0

Oto sedno sprawy ;)

1

Katalonska prasa zmienna jest. Niedawno pisali że przynoszą wstyd a teraz prawią same komplementy. Za klubem powinno być sie zawsze, a nie gdy wygrywa.

0

Faktycznie..zostawiali o wiele więcej miejsca niz jakąkolwiek drużyna z la ligi..ale nieumniejszajmy zwycięstwa. City to nie jakiś zwykły osesek.

0

Kiedyś ogień podsycał mourinho. Teraz gdy go nie ma te nędzne dziennikarzyny na siłę próbują wymyślać nowe pierdoły. Bardzo brakuje im mou oj bardzo!

0

Nie moge sie zgodzić. Neymar może jest efektowny, ale nie efektywny. Nie bede definiował talentu na podstawie trikow.

0

Źle sie dzieję..oj źle... A taka beka była z bala.. 91 mln dali i ładnie sobie radzi, a barca na ten moment oficjalnie 99,7 mln(transfer+ kasa dla urzędu skarbowego) i neymar gra bez szalu.. Mogli rok poczekać i by problemu nie bylo

0

Real jest bardziej marketingowy

0

Parodia xd takim zachowaniem to do podawania wody ;)

0

Na ich własne życzenie to sie stało. A real na dobrą sprawę nie tracił wiary i grał swoje.. Co jak widać przyniosło efekt.. Tam każdy biega za dwóch. Nawet di maria.który wylądował na nie swojej pozycji gryzie murawę, by jai najwięcej zrobić i grać.

0

Wiedzieli o tym juz jakiś czas temu, gdy to alves stwierdził ze "w tym roku to atletico jest naszym rywalem"

0

Na ten moment wszystko może sie jeszcze wydarzyć. Równie dobrze do GD możemy podchodzić z 1/2 pkt straty albo 6/7.. Nie jest powiedziane, że barca nie straci pkt z osasuną czy Real nie straci z malagą.

0

Zazdrość to zła cecha xd

0

Isco lepszy ;)

0

0

Ciiii slyszycie? To frustracja i zazdrość.. A zazdrość to bardzo zła cecha

0

Dokladnie ;)

0

BBC vs schalke 0:4 :)

0

Jak narazie to real gromi każdego jak leci, messi człapie po boisku, bale odpalił a "my" mamy prokuraturę na karku i neymara za 100 mln (86,2 +13,5 prawie 100).

0

Tylko benz jakoś dziwnie

0

25 meczy.... Nie 26

0

Taka polewa z bejla była.. "brak szacunku do sytuacji na świecie" ..a ney jak sie okazało 86,2+13,5 mln euro to już prawie 100 mln!! Jak jeszcze wyjdzie że są winni to oby w 130 mln się zamknęło..

0

Stophipokryzji" palo al atletico y el madrid. se queda solo" jednak masz wzmianke

0

Dobrze prawisz ;)

0

Do końca daleko, ale real idzie jak przecinak. A co do braku rotacji to to jest jakaś bzdura. 2 fronty walki + finał pk tym samym składem? Spuchną jak atleti.

0

Wszystko układa sie w spójną całość. Florentino mówił ze ney za 100baniek, to wszyscy równo beke toczyli. Bale za 94 bańki? Żarty o drewnie za 100 mln. Dodajmy dotego ze wykiwali tą firmę DIS (czy jakoś tak) co miala chyba 40% i wychodzi na to że nic tu nie jest uczciwe. Do tej pory można było mówić, ze to wszystko propaganda stolicy z sędzią-socio, ale teraz po prostu nie wypada się ośmieszać. Wie ktoś może jakie barca może konsekwencję ponieść?

0

Cosinus90 masz racje ;) idealnym przykładem jest mecz na mestalla z 2011 roku

0

Powiększenie stadionu, gdy na mecze przychodzi okolo 30 tyś. Nutke bez sensu. Może jednak frekwencja sie zmieni.

0

Cesc za xaviego, a za coste silva/navas/negredo/torres/pedro. Przesyt jest ogromny. Jedynym problemem może być ultrakonserwatyzm sfinksa. Niezdziwil bym się, jeśli wystawiłby tych samych zawodników co w RPA.

0

Prawdopodobnie? Niestety, ale to więcej niz pewne, ze to.ostatni.mundial, o ile w ogóle pojedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?