2

Ajj pieczee! Tak bardzo!! Oj jak dupka boli!!

0

uważasz, że tylko cwaniactwem barcelona moze wygrac?

2

Popisać sie chciałeś najwyraźniej ty skoro wyrwany z kontekstu tekst piszesz. Owen powiedzial że ronaldo jest PRAWDOPODOBNIE najbardziej KOMPLETNYM zawodnikiem w histori piłki. Chodziło mu o jednoczesne połączenie strzałów z głowy, wolnych czy tez dryblingu. Pod tym względem rzeczywiście sie wybija, bo jesli ktoś np uważa ze messi jest lepszy pod jakimś tam względem to np w strzelech głową czy treningach ronaldo ma prym.

0

Tylko ze niemcy grają totalne zaprzeczenie tiki taki.. Grają typową niemiecką piłkę.. Tiki take to grała hiszpania a niemcy grają to co grał bayern jupa

0

Tak na dobrą sprawę, to messi nic nie zrobił. Mascherano to dziś był przeGość i to on doprowadził argentyne do finału. A wcześniej to wózek ciągnął di maria. Ot moje luźne spostrzeżenia

1

Radny
Haha xd tos dowalil jak hans do pieca xDDD

0

Mieli być * błąd sie wkradł

3

Rok temu też miali być! A potem "naszym transferem obrońcy jest puyol"

0

Mes que un club!

0

Cr7 bale suarez bardziej mnie przekonuje..zobaczymy co messi bedzie grał na mundialu i w nowym sezonie. Wtedy ocenimy jak to bedzie wyglądać

0

Zdecydowanie nie

0

Pierwsze dwa to spuścizna po juppie..wtedy nie zdarzył.popsuć bayernu

0

W ogólnym rozrachunku, to bayern przyfarcił. Bądźmy obiektywni ;)

0

Masz racje! Lepiej oglądać genialny football barcy w lm! A nie!! Czekaj...

0

W meczu z realem? 2 gole z karnych i jeden po zamieszaniu w polu karnym.. Kiedyś to było coś jak 4 mijał..

0

"wygramy na lajcie" to twój komentarz... Gdzie więc twój lajt?

0

Proponuje dac messiemu lepszy kontrakt. A poważnie to powinien mieć jakaś stawkę za przebiegniety kilometr :) wtedy co mecz miałby 10+ km i nikt by nie narzekał na jego "dreptanie"

0

Ronaldo ma tą wole walki której nie ma lionel. Mecz z borussią i emocje na ławce były bardzo wymowne.

0

To tlumaczenie wydaje mi sie bezsensowne. To tak jakby powiedzięc przed sądem "macie racje, popełniłem przestępstwo, ale to wina osób, które powiadomiły o tym wysoki sąd. Proszę o przyzwoleństwo na dalsze popelnianie przestepst jednocześnie pragnąłbym odnotować iż znajdę tego strasznego donosiciela i wymierze sprawiedliwość"

0

Synu..zrozum, że barca i fifa to nie jest strona. Fifa jest do spółki z uefa nad barceloną i niestety skakanie i machanie szabelką tylko może zaszkodzić

0

Zdjęcie pique na wózku idealnie obrazuje aktualną obronę.

0

3 gole to 3 karne.. Ktoś coś mówił o penaldo?

0

Co to.w ogóle za ocZekiwanie na czerwoną. Że niby barca bez czerwonej nie wygra tak?

0

Pepe zachował sie jak pojeb.. Ale nic.nie.usprawiedliwi nadepniecia na twarz.zawodnikowi

0

Za krytykę 3 mecze? To ile proponujesz za wyskok busquetsa?

0

Rok temu to samo mówili

0

puchar w presezonie.. w usa grali

0

Co do realu to tak średnio trafne stwierdzenie. Mają na ławce talenty i to ostre. Po za 1 ekipą mają isco, kontuzjowanego jese czy choćby illaramendiego. Dodajmy do tego varana który juz teraz jest b.dobrym stoperem.

0

Nie wiem czy ManU/BVB/City które real miał w zeszłym roku było "najsłabszym przeciwnikiem"

0

właśnie odpowiedział :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?