putek
Dołączył/a: styczeń 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ajj pieczee! Tak bardzo!! Oj jak dupka boli!!
0
uważasz, że tylko cwaniactwem barcelona moze wygrac?
2
Popisać sie chciałeś najwyraźniej ty skoro wyrwany z kontekstu tekst piszesz. Owen powiedzial że ronaldo jest PRAWDOPODOBNIE najbardziej KOMPLETNYM zawodnikiem w histori piłki. Chodziło mu o jednoczesne połączenie strzałów z głowy, wolnych czy tez dryblingu. Pod tym względem rzeczywiście sie wybija, bo jesli ktoś np uważa ze messi jest lepszy pod jakimś tam względem to np w strzelech głową czy treningach ronaldo ma prym.
0
Tylko ze niemcy grają totalne zaprzeczenie tiki taki.. Grają typową niemiecką piłkę.. Tiki take to grała hiszpania a niemcy grają to co grał bayern jupa
0
Tak na dobrą sprawę, to messi nic nie zrobił. Mascherano to dziś był przeGość i to on doprowadził argentyne do finału. A wcześniej to wózek ciągnął di maria. Ot moje luźne spostrzeżenia
1
Radny
Haha xd tos dowalil jak hans do pieca xDDD
0
Mieli być * błąd sie wkradł
3
Rok temu też miali być! A potem "naszym transferem obrońcy jest puyol"
0
Mes que un club!
0
Cr7 bale suarez bardziej mnie przekonuje..zobaczymy co messi bedzie grał na mundialu i w nowym sezonie. Wtedy ocenimy jak to bedzie wyglądać
0
Zdecydowanie nie
0
Pierwsze dwa to spuścizna po juppie..wtedy nie zdarzył.popsuć bayernu
0
W ogólnym rozrachunku, to bayern przyfarcił. Bądźmy obiektywni ;)
0
Masz racje! Lepiej oglądać genialny football barcy w lm! A nie!! Czekaj...
0
W meczu z realem? 2 gole z karnych i jeden po zamieszaniu w polu karnym.. Kiedyś to było coś jak 4 mijał..
0
"wygramy na lajcie" to twój komentarz... Gdzie więc twój lajt?
0
Proponuje dac messiemu lepszy kontrakt. A poważnie to powinien mieć jakaś stawkę za przebiegniety kilometr :) wtedy co mecz miałby 10+ km i nikt by nie narzekał na jego "dreptanie"
0
Ronaldo ma tą wole walki której nie ma lionel. Mecz z borussią i emocje na ławce były bardzo wymowne.
0
To tlumaczenie wydaje mi sie bezsensowne. To tak jakby powiedzięc przed sądem "macie racje, popełniłem przestępstwo, ale to wina osób, które powiadomiły o tym wysoki sąd. Proszę o przyzwoleństwo na dalsze popelnianie przestepst jednocześnie pragnąłbym odnotować iż znajdę tego strasznego donosiciela i wymierze sprawiedliwość"
0
Synu..zrozum, że barca i fifa to nie jest strona. Fifa jest do spółki z uefa nad barceloną i niestety skakanie i machanie szabelką tylko może zaszkodzić
0
Zdjęcie pique na wózku idealnie obrazuje aktualną obronę.
0
3 gole to 3 karne.. Ktoś coś mówił o penaldo?
0
Co to.w ogóle za ocZekiwanie na czerwoną. Że niby barca bez czerwonej nie wygra tak?
0
Pepe zachował sie jak pojeb.. Ale nic.nie.usprawiedliwi nadepniecia na twarz.zawodnikowi
0
Za krytykę 3 mecze? To ile proponujesz za wyskok busquetsa?
0
Rok temu to samo mówili
0
puchar w presezonie.. w usa grali
0
Co do realu to tak średnio trafne stwierdzenie. Mają na ławce talenty i to ostre. Po za 1 ekipą mają isco, kontuzjowanego jese czy choćby illaramendiego. Dodajmy do tego varana który juz teraz jest b.dobrym stoperem.
0
Nie wiem czy ManU/BVB/City które real miał w zeszłym roku było "najsłabszym przeciwnikiem"
0
właśnie odpowiedział :D