putek
Dołączył/a: styczeń 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Costa? Choćby niewiem jak dobrze grał, to i tak max to ławka. Nikt go z hiszpanów nie lubi, pozatym są inni lepsi na jego pozycję.
0
Lipa, ze takie machlojki wychodzą. Wydymali.wszystkich na grube miliony, każdy o tym wie i nic nikt nie zrobi. Szkoda w tej sytuacji samego zawodnika.
0
Nikt nie jest pewny siebie. Nie utożsamiaj as'a czy marci z realem. Jest to zasadniczy błąd.
0
STOPhipokryzji real dał kase drużyną w których są, by mogli ich przekupić.. Brak słów na teorię spiskowe dzieciaków ;)
0
Głupcy..wszędzie głupcy. Nie było by takiej nienawiści między klubami, gdyby nie takie blazny jak ty. Najwidoczniej wagarowales gdy uczyli czytania ze zrozumieniem.
0
No zabawne..co za zjeb z ciebie :/
0
Tak samo jak 3:1 w zeszłym sezonie i 2:1 składem rezerwowym
0
Real traci bramkę co 800-900 minut, więc odpowiedz sobie
0
Haha xD wyjdź xd uwielbiam ludzi co sprzedają składy. Na ich miejsce propunuje kupic ronaldo bała i suareza. Potem pomyślmy o modriciu ozilu i oczywiście reus by sie nadal! Obrona to obowiazkowo trzeba kupic ramosa, silve, lahma i marcelo.. Aaa! I niezapomnij by florka kupic! Bo kto nam pieniążki ogarnie!?
0
"viesca el catalunya" boże ale żenada. Nawet nie wiesz, jak bawią mnie tacy pajace. To tak samo, jakby chińczycy krzyczeli niepodleglos dla.śląska, bo kibicują drużynie, która tam gra. Świat bez takich osmieszajacych sie pajacow był by nudny. Taką samą blazenade odwalili, gdy barca w polsce grała. Brak słów na takie śmieszne zachowanie xD