3

Dla mnie De Bruyne. Jestem ogromnym fanem talentu Belga.

0

Jeśli chodzi o wycinanie to nie powinno być problemu. Jest masa poradników na YT

1

HitFilm Express z tych darmowych

0

Oczywiście że tak. Już gra na podobnym poziomie. (Nie mówię o Messim w prime time tylko o obecnym )

0

Patrząc na to jak sobie radzą wychowankowie Barcy na poziomie europejskim to BvB zbytnio by się tym nie przejęła. Jeden Bartra wiosny nie czyni.

3

Zresztą też jest inna sprawa. Powinno się liczyć o ile wzrosła sprzedaż koszulek odkąd Neymar przyszedł do PSG a nie ile sprzedało się sztuk z jego nazwiskiem. Przecież ja jako kibic i kupiec koszulki mogę poczekać na przybycie Coutinho i kupić jego koszulkę ale jeżeli transfer niewypali to kupie sobie kogoś innego.
Najciężej jest to wytłumaczyć kibicom Realu którzy twierdzą że gracz zwraca się z koszulek.

0

Tak, mam podobne odczucia ;) Przeważnie w Barcelonie gdy ktoś odpala od początku : Umtiti, Alexis, Alba itp to można twierdzić że to będzie udany transfer. Mam nadzieję że wskoczy do 1 składu na dobre wysyłając jednocześnie Roberto do pomocy na stałe.

0

Dokładnie tak jak piszesz. Skoro Barca nie ma porządnych negocjatorów ani worków z pieniędzmi czas postawić dużo większą uwagę na scuating i szkółkę aby samemu zacząć produkować gwiazdy.

0

A nie sory. Neymar specjalnie przeciągał transfer aby zdenerwować kibiców a zwłaszcza użytkowników LR. Wiem że inteligencją nie grzeszysz ale rusz choć raz mózgownicą i przyjmij niewygodne dla siebie fakty.

Gdyby publicznie powiedział że odchodzi z Barcelony ( co w praktyce nikt przed transferami takich rzeczy nie mówi) a potem by się okazało że ze względu FFP PSG nie mogło by go kupić to inne kluby ładnie by nas wydymały z tym transferem.

1

Ale on sam na 99% nie był do końca pewny czy całą transakcję uda się sfinalizować z powodów prawnych. A co miał powiedzieć kibicom? "Odchodzę do innego klubu" ? a potem by się okazało że transfer jednak nie wypali to byłby już kompletnie spalony.

Co miał dementować skoro to co pisały gazety to była prawda?

0

A co takiego odwalił że nazywasz to szopką? Normalnie trenował, grał i nie robił żadnego buntu.

0

W końcu Neymar gra bez hamulcowych ( Messi, Suarez) i pokazuje najwyższy z możliwych poziomów. Szkoda że odszedł ale też w pełni go rozumiem.

3

Solidnie 6/10 czyli tak jak zwykle ... Czekam z niecierpliwością kiedy ten Pan spakuje walizki

17

Różne chyba Unze dalej rozpisuje ...

1

Oceńmy Semedo po kilkunastu meczach bo rok temu Roberto po jednym meczu był okrzyknięty najlepszym PO na świecie na LR ;)

1

Ja chciałbym go zobaczyć w innej drużynie ;) Nie mogę strawić jego gry.

0

Oglądam PSG i dupa mi pęka z bólu patrzac na to jak gra Veratti..

3

Jeżeli Rakitic i Gomes będą grać kosztem Roberto to się chyba popłaczę. Nie dość że gość jest waleczny to ma o niebo lepsza technikę od wymienionej dwójki.
Z innej beczki : atmosfera w drużynie grobowa a uśmiechy na twarzy niczym u Mourinho

2

Ale ciężko się to ogląda. Gramy na poziome 4-5 drużyny BBVA a Rakitic po raz kolejny pokazuje swój "kunszt".

0

Był okres że chyba przez 20 lat nie mogli tam wygrać ale niestety klątwa została przełamana za Pellegriniego chyba :(

18

No bardzo trudno : 8:2, 5:0, 6:1, 6:2
:D

1

Za 1000 zł btwin to dobra propozycja i chyba jedyna ale cudów za tę cenę się nie spodziewaj ;) Gavele cały czas są mało popularne w Polsce więc i ceny są bardzo wysokie .
Sam w przyszłym roku kupuje : https://www.7anna.pl/product-pol-10340-Rower-Rondo-2018-Ruut-ST.html

1

No i co z tego że mają większą technikę ? Chodzi mi o to że w BPL dużo łatwiej grać drewniakom niż w hiszpanskiej. W LFC w środku gra Henderson czy Milner. Gomes i Rakitic z miejsca podnieśli by tam poziom

8

Fajnie byłoby włączyć Rakitica i Gomesa za jednym zamachem w transfer Coutinho, np 80 mln + powyższa dwójka. Byliby zbawieniem w środku pola LFC + by pasowali do drewnoligi.

0

Jak Bartomeu odejdzie ;)

0

Tak się zastanawiam po co Barcelona cały czas próbuje grać nieudolnie pressingiem gdzie z Realem byliśmy przez to boleśnie nokautowani zamiast od czasu do czasu poczekać na rywala na swojej połowie jak dzisiaj Chelsea

0

Gdzie to można obstawić?

1

Chciałbym go ze względu na uniwersalność . Może zagrać na śpo i na LS . Messi mógłby pograć trochę na śpo to Dembele wtedy przesunac na PS a Draxlera na LS itp. Dałby dużo mozliwosci. Jest to Graz który ma papiery na zostanie poważnym graczem.

0

Odpuścić Coutinho, dawać Seriego ,Dembele i Draxlera . Sprzedać Rakitica, Gomesa, Turana ,Rafinhe i nie powinno to wyglądać ale tragicznie finansowo i sportowo. W przyszłym roku kolejnych dwóch pomocników (następców Busiego i Iniesty) i przebudowa byłaby w miarę sensowna. Zamiast kupować przeciętniaków na rezerwę (Digne, Vidal,Gomes, Paco) lepiej ściągać 20latkow z ogromnym potencjałem

2

Gadka jak dla większości piłkarzy. Gdybym pochodził z biednej rodziny też bym pewnie został piłkarzem a tak zamiast kopać piłki musiałem chodzić na dodatkowy angielski, niemiecki , biologia a wieczorami szkoła muzyczna :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?