21

Przecież mogło być tak że Neymar był naprawdę blisko PSG, uzgodnił warunki kontraktu ale ostatecznie się rozmyślił. Skoro wszystkie media w tym katalońskie o tym pisały a potem Pique wrzucił zdjęcie to chyba musiało być coś na rzeczy?

2

Abidal był solidnym LO i bardzo dobrym ŚO ale ogólnie choroba bardzo wybieliła jego grę. Dla mnie był najsłabszy z całego bloku obronnego.

0

Tu pełna zgoda. Jest to wielka niewiadoma i dla mnie 60 mln to maks za takiego zawodnika.

0

Kiedyś były zupełnie inne przychody za transmisje, reklamy itp. Skoro taki Real daje 180 mln to znaczy że może sobie na to pozwolić jednocześnie z roku na rok zmniejszając zadłużenie.

0

Nie ma tak wielkiej różnicy patrząc na ostatnie 10 lat

1

To chyba każdy tutaj widzi że z takim osobnikiem nie warto pisać ;)

1

Carvajal < Alves < Lahm

7

Dokładnie zarząd nie robił w zasadzie złych transferów bo Gomes też wydawał się być idealny na ławkę. Problemem jest to że zaniedbali kręgosłup drużyny myśląc że Xavi, Iniesta ,Pique Busi , Alves czy Masche będą grali wiecznie. Brak jakichkolwiek następców.

Ale w zasadzie kibicom się chyba to podoba bo gdy wspomniałem że Iniesta powinien już wychodzić z ławki czy zarząd powinien wprowadzić/kupić następce Busiego to zostałem prawie zlinczowany przez kibiców.

Największym błędem było odpuszczenie Modrica, Kroosa i Isco- wszyscy byli do wyjęcia, chcieli u nas grać a teraz tworzą najlepszy środek na świece

3

No tak bo taki Real zdobywał wszystkie swoje sukcesy wychowankami. To że nam się trafiło złote pokolenie to nie oznacza że tylko wychowankowie się starają i wypruwają żyły na boisku. A my nie jesteśmy budowani na pieniądzach? Niesamowita kasa na same pensje + również olbrzymie transfery i pełno kasy wpieprzonej w błoto.

1

Trzymam mocno za niego kciuki ale też niestety pamiętam jego kaleczenie gry na śp. Mam nadzieję że nabrał pewności siebie i sobie poradzi

1

Potem Messi wstał i zaczął klaskać ;)

0

O zastąpieniu Iniesty trzeba tło myśleć już 3-4 lata temu (nie mówię że wywalić od razu ze składu) tak samo jak już teraz trzeba myśleć o zastępstwie Suareza, Pique czy Busiego

0

Przyda się dla użytkownika Mario VeB czy jakoś tak :)

0

Studiowałem na politechnice na wydziale chemicznym jednak rzuciłem to w końcu w cholerę i poszedłem do roboty. Znajomi się męczyli i zostali bez pracy w zawodzie albo z pracą na uczelni. Po kilku latach mogę stwierdzić że wyszedłem na tym o wiele lepiej a najlepiej jakbym od razu poszedł do pracy po maturze i robił ewentualnie coś zaocznie

15

Jedyny wiarygodny bo napisał coś pozytywnego

0

Skoro bym zaobserwował że w ferrari zaraz zepsuje się silnik i odpadną koła a szef chce dokupić części od fiata to bym wybrał drugą opcję ;)

1

Bycie liderem, lepszy przyszłościowo projekt sportowy i więcej kasy.

3

Ciekawe kto by biegał do obrony ?

0

U nas na pewno też nie ma większych szans na LM z taką kadrą i transferami.

2

Nikt indywidualnie go nie zastąpi co nie zmienia tego że nie zawsze najlepsi piłkarze tworzą najlepszą drużynę czy formację. Może się okazać że nagle inni bardziej się otworzą w swojej grze ( zwłaszcza liczę na pomoc)

0

Gdyby udało się ściągnąć jednego i drugiego w tym okienku pozbywając się Neymara byłbym wniebowzięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może był? Nie wiadomo. Prawda jest taka że myślał o odejściu ale Tito go przekonał aby został

0

Gdy byśmy pozyskali sensownego skrzydłowego ze zmysłem do gry kombinacyjnej i ŚPO (za Inieste) i ŚP ( za Rakitica) to bylibyśmy mocniejsi zdecydowanie. Pytanie tylko kogo zatem moglibyśmy kupić i tu jest większy problem

4

Ja też chcę, za taką kasę z pocałowaniem ręki. Nikt nie jest ważniejszy od klubu. Zresztą najlepsi piłkarze nie tworzą najlepszej formacji. W meczach z cięższym przeciwnikiem MSN potrafiło bić głową w mur. Problemy są zupełnie gdzie indziej

0

Nie ale zapewne było coś na rzeczy. Mnie po prostu zawsze śmieszy oburzenie kibiców czy to Barcelony czy Realu na prasę gdy piszą coś co jest nie po ich myśli. Nie twierdzę że każdy news to jest prawda ale też nie popadajmy w paranoje że muszą to być same kłamstwa

3

Neymar na 95% jest piłkarzem PSG. Więcej informacji ma pojawić się o godzinie 23 w Catalunya Radio. [Catalunya Radio]

Całe szczęście każda informacja podawana przez prasę jest nieprawdziwa a szmatławce chcą tylko zarobić kasę.

0

A to oznacza że będzie to trwać wiecznie ? Gdyby nie pomoc sędziego to my bylibyśmy tym posmiewiskiem

0

Może kontrowersyjnie to zabrzmi ale na miejscu Neyamara gdybym dostał taka ofertę to bym skorzystał. Patrząc na ruchy Barcelony oraz na ruchy szejków to za kilka lat PSG ma większe szanse na wygranie LM niż mybz Rakiticem, grubym Turanem czy 34 letnim Iniesta.

Gosc całe życie jest przygotowywany aby być gwiazda (ćwiczenia mowy przed kamerami od małego itp.) a w PSG będzie numerem jeden bo nie będzie miał obok Messiego czy Suareza który też w pewnym sensie go przyćmił.

0

Problem w tym że Real na ten mecz wyszedł zdezorganizowany taktycznie w obronie. W LM byłoby zupełnie inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?