1

Neymar niestety od 3 lat gra tak że ma straszne wahania formy. Messi człapał od zawsze i człapać będzie, nie mamy na to wpływu.
Dla mnie trochę zawiódł Suarez w niektórych momentach w zeszłym sezonie, 3 bramki w LM to trochę mało jak na takiego napastnika. Tak czy siak mamy najwspanialszy atak na świecie i nie ma co tu zmieniać. Real pokazał że z okrutnie słabym Benzemą, połamanym Balem i Cristiano grającym bardzo dobrych 10 meczy w sezonie jest w stanie sięgnąć po LM.

0

Trzymać go w składzie i albo udowodni że potrafi jeszcze grać albo trybuny - taka perspektywa na pewno popchnie jego agenta do szukania ofert

1

Najważniejsze aby krętacz trafił za kratki ;)

7

Nie było to czasem 2010 roku ?

1

Ale ja nie mówię że to idealna drużyna , stawiam wyżej Barce Guardioli jednak nie zgadzam się z tym że wychowankami tzreba podbijać swiat.
Ja np nie kibicuje Barcelonie dlatego że miała jakieś "wartości" tylko dlatego że w młodości urzekła mnie gra tej drużyny.

Gdy Barca kontraktowała Suareza, który miał zakaz gry, gryzł ludzi to tez pisaliście o braku wartości?

1

Wiadomo ;) Dlatego mam ogromną nadzieję że Valverde poustawia ten zespół bo na samowolkę Lucho nie mogłem patrzeć.

Co do najemników , wychowanków itp to wcale nie uważam aby wychowanek biegał więcej , miał lepsze zaangażowanie itp.

KamQiX nam sędzia też wielokrotnie pomagał w LM, nie ma co o tym gadać i tyle b stworzyli w końcu na prawdę fajna drużynę

11

I ci najemnicy zdobyli 3x LM w ciągu 4 lat...

2

Fajnie jakby przyszedł do nas w końcu młody ogarnięty pomocnik z miejsca podwyższający poziom. Ja nie wierzę w bajki typu " Jest wychowankiem to będzie gryzł trawę i oddawał życie za klub"

0

Gomorra zmiotła dla mnie nawet takie produkcje jak Narcos, GoT czy Westworld. Zdecydowanie nr 1 w moim rankingu.
Banshee jest głupiutkie ale klimat ma fantastyczny i świetnie się to oglądało

0

W zasadzie to bardzo dobrze że Veratti rozpocznie treningi z PSG. Lepiej aby żył w zgodzie z właścicielami i nie robił pod sobą smrodu a może pozwolą mu odejść i usiądą do negocjacji.

1

Patrząc na komentarze powyżej czekam jeszcze na "Umtiti ZP 2017" ;]

4

Isco też nie był fanem Realu przed jego transferem. Większość z nas by pewnie przeszła do Realu gdyby grała w piłkę pomimo kibicowania Barcelonie.

0

Doskonale o tym wiem. Chodzi mi o samą wiedzę. Angielski zawsze się przyda bo wymusi tego mnóstwo sytuacji, polski czy matma niekoniecznie ( Sam pracuje w firmie inżynierskiej i wiedza licealna z matmy nie przydaje mi się jakość szczególnie)
btw. Gdybym mógł cofnąć się w czasie to w ogóle nie szedł bym na studia tylko od razu do pracy lub ewentualnie na zaoczne ale to temat na szerszą dyskusję. Sam gdy zatrudniam teraz ludzi kompletnie nie patrzę na wykształcenie

29

W prawdziwym życiu w pracy to ten Angol Cię uratuje bo reszta będzie nic nie warta ;)

0

Dla mnie dziecko potrzebuje zarówno matki jak i ojca, każdy daje coś innego ale może jestem po prostu staroświecki...

4

Niestety on jak i dużo ludzi na świecie sobie myślą " przecież ma tyle kasy to te dzieci będą miały lepiej niż większość rodzin blablabla"
Sam często słyszałem opinie że jak ktoś jest biedny to nie powinien mieć dzieci ale nawet nie chciało mi się dyskutować bo przez ostatnie 20 lat świat ideologicznie stanął na głowie

0

Wiem że aż tak zła nie była ale jednak jest bardzo daleeeeeeko od poziomu Barcelony. Messi ma bliżej niż dalej do końca kariery i szkoda zasyfiac drużynę przecietniakami skoro można jeszcze coś wygrać ważnego z taką trójka z przodu

3

Po dzisiejszym meczu jednak wolę aby został Rakitic (mimo że jestem tutaj chyba jego największym hejterem :) ) a Gomes pakował walizki. W Valenci nic nie grał, u nas nic nie gra tak samo jak w reprezentacji niczego nie pokazuje. Powinniśmy przyjąć te 30 mln i szybko o nim zapomniec. A najlepiej to sprzedać jednego i drugiego razem Rafinha z Turanem, zakupić Veratiego, przesunąć Sergi Roberto do pomocy , dać ostatnią szansę D.Suarezowi i moim zdaniem zakupić lub poszukać w szkółce następcy Busiego bo znowu się obudizmy za kilka lat z ręką w nocniku gdy "nagle" się okaże że Busi nie daje rady.

0

Jest, dokładnie ten sam gość który jest prezesem Realu. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Florentino_P%C3%A9rez
I teraz wszystko jasne...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

10 minut zdecydowanie by wystarczyło.

18

Messi, jednak gdy oglądało się Ronaldinho to japa sama się cieszyła przed telewizorem. Był po prostu magiczny

0

Alexis to jest gracz który zrobi jedną dobrą akcje po czym zepsuje 10 kolejnych. Nie widziałem chyba nigdy tak chimerycznego zawodnika. Niby najlepszy w Arsenalu ale kibice którzy oglądają każdy ich mecz mówią żeby go sorzedac

0

Fajna para rozgrywających ale na LE :)

0

Dlaczego nie kupiliśmy tego Silvy ? Gość spokojnie by załatał dwie pozycje

0

przykłady:
- Rakitic po przeciętno słabym sezonie 15/16 i 16/17 miał umowę do 2019 a podpisał 2021.
- Messi co chwila podpisuje nowe kontakty
- Suarez po jednym sezonie podpisał nowy kontrakt.

W takim Realu gdy coś się nie podoba np Di Maria, Pepe mówią do widzenia i tyle.

2

Cholernie jestem ciekaw naszej sytuacji finansowej, zadłużenia, płac, wpływy od sponsorów itp.
Jeżeli dalej Messi i spółka będą dostawali podwyżki w nieskończoność to o wzmocnieniach z prawdziwego topu będziemy mogli zapomnieć. Oby nie zdarzyło się tak że za 3-4 lata Messi będzie inkasował po 50 mln a drużyna będzie w opłakanym stanie. Dla mnie to wcale nie jest oderwane od rzeczywistości że PSG czy City mogą mieć lepszą wizje projektu sportowego na przyszłość. 80 mln za Verattiego to jest nieśmieszny żart i oby nim był bo gdzie taka kwota przy 90+ za Higuaina. Skoro Iniesta czy Messi na każdym kroku tak deklarują swoją miłość do klubu to chyba nie na miejscu jest odnawianie co chwilę kontraktów? (smutna rzeczywistość jest taka że gdyby nie dostali podwyżki to od razu przeszli by gdzie indziej). Zarząd popełnił przez ostatnie 5 lat już tyle błędów że nie da się tego naprawić ot tak.

1

Możliwe. Ja akurat potrzebuje takie ubranka bo chce przerobić i zaczepić kamerkę gopro na to ( szelki są niewygodne)

0

Wie ktoś może gdzie kupię taki " gorset" taki jaki noszą piłkarze czasem podczas treningów? Albo jaka jest fachowa tego nazwa

https://dumakatalonii.pl/wp-content/uploads/2015/06/Neymar-Messi-Pique-i-Suarez.jpg

0

Wcale bym się nie zdziwił. Pracuje na co dzień z fundacjami przeróżnymi i wałki kręcą ogromne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?