romano2323
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy krytykują w około i Pepa i Thiago, a moim zdaniem to klub dał dupy na maxa. Bo jeżeli zawodnik chce grać dla innego klubu bo w obecnym nie dostaje odpowiedniej ilości minut to jest jak najbardziej normalnym odczuciem ale to, że klub nie zabezpieczył się żeby sprzedać zawodnika za odpowiednio duże pieniądze to jest głupota członków klubu. (patrz Thiago Silva w PSG - nie ma pieniędzy żeby go wyrwać)
Także zastanówcie się co piszecie a nie klepiecie jak wierni w Jasienicy - porażka rodacy, porażka !!!!
0
sporo w tym prawdy......ale nie zapominajmy ze europejska piłka to nie gorąca i wybitnie techniczna "Copa Cabana". Tutaj trzeba mieć trochę siły żeby przebić się przez twardych obrońców. No ale grając w FCB i tak jest najbliżej własnych korzeni piłkarskich :):):)
0
Niestety klasy Xavi'ego nie osiągnął nigdy, dlatego nie grał tylu minut ile chciał. Ale ja się ciesze bo Neymar pokaże mu dlaczego było tak a nie inaczej :)
a poza tym jedną z cnót FCB jest cierpliwość więc skoro jej nie ma to wypad :):), wszyscy wielcy czekali na swoją kolej.... z Messi'm włącznie :)
Więc wont z Camp Nou. :):):)
0
Niech wprowadzą konkretne zmiany - np piłka z czujnikiem żeby elektronicznie widać było czy przekracza linie bramki czy nie.
Tak naprawdę żadnej dużej zmiany tylko kolejny trick marketingowy.
0
Jezu...............masakra. Ludzie kupcie sobie bilet ligowy za 50 albo 60 euro ina Camp Nou i nie dosyć że zobaczycie wszystkich to jeszcze po drugiej stronie fajna ekipę :). A no i najważniejsze nie nabijecie kapusty polskim zjebom :) którzy najlepiej nic nie robić a zarobić w rok tyle i ile powinni w ciągu 20 lat :):):)
0
bez hiszpańskich kadrowiczów :) :) :) wiec nie będzie : Xavi'ego, Iniesty, Busiego, Pique, Jordi Alby, Valdesa, Villi............................ no i na dodatek brak Neymar'a i Alvesa........No ale bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki.
Nie ma jak wcisnąć jakieś badziewne ochłapy Gamoniom z PLa :) :) :) :). Ciekawe po ile bilety chodzą, bo jak po 50 zł to może warto zobaczyć Messiego.
0
co do Thiago Alcantar'y. Jest dobry ale do Xavi'ego to dzieli go jeszcze przepaść. Niech spada do Man Utd, tam bedzie grał w innym stylu i wtedy wyjdzie jak jest dobry :)
0
osobiście uważam że ten transfer jest ważniejszy od tego z Neymar'em. Świetny gracz a jego pewność w obronie mnie powala i przypomina jedynie Puyola za najlepszych czasów :)
0
Niektórzy poniżej piszący "Klub warty wszystkich pieniędzy..." muszą mieć nieźle zryta bańke :):):) Lepiej kup sobie koszulkę i wesprzyj klub a nie polskich cwaniaczków :)
0
Niezły klimacior :):) Ja w Irlandii zapłaciłem 10 euro składki w penyii. Gdzie tu logika ? No ale tak jak zawsze Polska kraj promujący "cwaniaczków". Powodzenia :)
0
0
ludzie!!!! chodzi o cash a w tym przypadku uwazam ze nalezy dac szanse Bartra'rze. Chlopak jest zielony jeszcze ale idzie ku dobremu. Kurcze szkólka produkuje fajnych ludzi . Muszá sie nauczyc ich wylapywac. Barca nie musi wszystkiego wygrac jutro. Wazne zeby za dwa lata byla taka ze kazdy znowu bedzie zazdoscil "La Masii" :) nie uwazacie ?
0
pierwsza fajniutka ;-)
0
e tam, to nie reklama. Poprostu chwali swojego rodaka, tez bym tak robil
:)
0
bardzo ladnie powiedziane , napisane :)
0
kurcze ludziki, jestescie pikusiami chodzacymi miedzy trzepakami a osádzacie goscia który zarzádza jednym z najwiekszych klubów pikarskich swiata. Oduczcie sie tej zlej polskiej cechy - oceny wszystkich i zawsze. Koszmar, czy kazdy wasz sasiad wie dlaczego zescie sobie walneli 4 browary wczoraj a nie dwie flachy?....... no nie i na tym polaga XXI wiek....serio .Uwierzcie mi. On na pewno ma swoje przemyslenia i to co jest napisane powyzej mowi ze glupi nie jest .
0
0
Jeszcze Barca będzie żałowała że pozwoliła mu odejść. Dla niej wyzdrowiał a wszystko skończyło skończyło się beznadziejnie
0
Andres tenga grande cojones :) - klasa gościu jak zwykle zresztą :)
0
A ja mam o nim bardzo dobre zdanie.
Te mecze ktore ogladalem z jego udzialem zawszze pokazywaly jego charakter i umiejetnosci.
Nie kosztuje duzo, jest skromny, nie gwiazdorzy i chce sie pokazac z jak najlepszej strony.
Mysle ze to lepszy wybor niz sie wszystkim wydaje
0
w sumie to jeżeli nie sportowo to marketingowo się zwróci :):):):). Chociaż ja go widzę jako odciążenie Messiego. Poczekamy ..... Zobaczymy
0
FCB-kat - nie ma co dyskutować z ZAKK66. Koleś nie za bardzo jest rozgarnięty :) ja tak samo jak Ty uważam że nie ma co porównywać gówna do twarogu :D:D:D:D:D:D:D:D
0
Tomaszewski też ma często gęsto rację. Tylko jest prawdziwy i go nei lubią gamonie od kasiory - chujki jeb...e. Taka prawda
0
Przepraszam ale prawdę mówiąc on ma zawsze racje. Koleś przede wszystkim używa rozumu a nie bicepsu albo czynnika finansowego. Nikt go nie słucha bo są takie same gamonie jak w polskim rządzie. MASAKRA
0
Obrona do umycia:) Czemu nie ma Montoi - przecież ten chłopak gra 100 razy lepiej niz Bartra
0
dokladnie :):) Gamoń pierwsza klasa :)
0
Strasznie surowi jesteście. Ja też wciąż nie wierze w to co się stało z Bayernem ... a właściwie w jaki sposób to się stało. Ale mimo wszystko patrząc na cały sezon nie było źle. Trochę źle rozłożyli siły bo w końcówce sezonu brakowało "Michael'a Jordana" ,który by rzucił za 3 w końcówce każdego ważnego meczu. No ale cóż taki jest sport, a w przypadku Barcy za wąska ławka i niestety zmiennicy nie prezentujący wystarczająco wysokiego poziomu spowodowały klęskę z Bayernem. Ale pamiętajmy, że Bayern jest cholernie silny obecnie i nie wiem czy ktokolwiek mógłby z nimi wygrać na dzień dzisiejszy.
0
antymadrista,
Ja rowniez wierze ze ten upadek da poczatek czegos dobrego :) musza sie obudzic,nie ma wyjscia :)
Co do Realu ja tez zawsze po nich jade ale w tych polfinalach zrobili cos za co dzisiaj jest mi wstyd po wczorajszym --> mieli wole walki, chcieli, probowali, duzo strzelali na bramke itd. Trudno nie udalo sie, ale mecz z Borrusia byl wspanialy z pilkarskiego punktu widzenia. Natomiast mecz Bayernu z Barca byl zenujacy i to na pewno nie z powodu Bayernu :(. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy. A goscie od przygotowania motorycznego do zmiany - jak mozna grac na maxa na poczatku sezonu a na koniec nei miec sily wybiec na boisko :( Kosmos kosmos i jeszcze raz kosmos
0
swer2251.
Ja nigdy nie bylem pesymista. Ale to jak wczoraj i tydzien temu przegrala Barca to jest masakra. I tak naprawde w tym sezonie to jedyny wazny mecz ktory wygrali to byl rewaz z Milanem, reszta masakra.
Ja sobie pogrywam dwa razy w tyg na sztucznej nawierzni po pieciu i wiem ze Robbena sie pilnuje w 80% na jego lewa noge a te Gamonie zarabiaja miliony, wychodza i dalej lapia sie na ta sam trick. Przeciez gdzie tu profesjonalizm i analiza przeciwnika. Oni byli jak dzieci we mgle az przykro bylo patrzec. I ta wieczna gra w poprzek - pytanie co to daje. w pilce noznej chodzi o strzelanie bramek a nie o umiejetnosc podawania sobie pilki. Wielkie kluby nauczyly sie grac z Barca a w tym samym czasie jakos gry spadla dramatycznie. Sa slabi i cos z tym ktos musi zrobic. Vilanowa dla mnie to chory czlowiek ktory musi sie leczyc z wlasnej choroby a nie byc gdzies gdzie potrzebuja sily ducha i charyzmy.
Zmiany zmiany zmiany - pewien etap sie skonczyl i trzeba poszukac innych rozwiazan, jak w kazdym projekcie :)
0
tez tak to czuje