0

Uwielbiam tych rozplakanych Blancos jak Łukasz-Madrid, wszędzie znajdą spisek, byle nie w Madrycie. Sędzia był wadliwy

0

Galaktyczny - a podobno ten walniety sędzia to ulubiony Waszego " Porque" i nic Wam nie pomógł? Idź do Florentino i zapytaj dlaczego tak mało zapłacił :-) .... ach Galaktyczny Ty Gamoniu jeden.

0

Jak to mówią w Hiszpanii - Ronaldo jest najwiekszym chrześcijaninem i bardzo wierzy w Boga, ale niestety dla niego ,Bóg jest w Katalonii i nazywa się Messi :). A tak poważnie Ronaldo jest fantastyczny jako zawodnik ale to wszystko jest wyuczone a Messi ma talent o którym Ronalndo może tylko pomarzyć. Szkoda że grają w tym samym czasie bo CR7 nigdy nie bedzie numerem jeden.

0

Ja go lubie, ma charakter chłopak i umiejętności też niczego sobie. Fajnie ożywił drużyne w meczu z Granadą. To że Barca wygrała 2:0 to w dużej mierze jego zasługa - moje subiektywna ocena oczywiście :)

0

Po ostatnim meczu z Granadą myślę że może być ciężko. Chłopakom wciąż brakuje tego czegoś. Obrona popełnia katastrofalne błędy - widać brak Abidala,Puyola i tego najlepszego Pique. Pozyjemy zobaczymy. W każdym bądź razie buena suerte.

0

Dobrego profesjonalisty.

0

Mashe -chłopak gra super ale pod presją nogi mu się mieszają - a to nie znamion uje

0

Obrona Barcy od dwóch sezonów to nie to samo co Abi-Pui-Piq-Alv. Trzeba kombinować i tyle. Moim zdaniem analizy, analizy i jeszcze raz analizy. Obrona popełnia tę same błędy i hope Wyciąga wniosków.

0

byłem na Camp Nou i rzeczywiście stadion ma dusze ale powiem szczerze medialności zero, absolutne zero. Tego produktu nie da się sprzedać w dzisiejszych czasach. Widok od wewnątrz jeszcze ujdzie ale w środku i od zewnątrz to przestarzały betonowy kloc (bezguście). Jak dla mnie po to żeby podnieść range klubu jedyna opcja to tylko nowy nowoczesny stadion. Jak dla mnie nawet może się nawet nazywać "Katar fundation Arena" - i tak Barca odsprzedała już swoja niezależność sponsorską. Może jestem surowy ale na pewno patrze na to realistycznie i marketingowo.

Co o tym sądzicie? - dzięki za opinie

0

Jak dla mnie chore są klimaty niepodległościowe w obecnej Europie. Uważam że jeżeli Katalonia chce być odrębna , niech bedzie.Tylko czym bedzie bez Hiszpanii. Chore to wszystko i tyle.

0

Gallaret i Crayfty - absolutnie się zgadzam :) Roger na korcie to jak Iniesta na boisku :). Skromy i klasa sama dla siebie :). Aż miło popatrzeć na to jak grają :)

0

Hej Andrzeju, ja akurat znam biegle angielski i hiszpański, ale to nie o mnie mowa. Djokowic, Nadal, Federer, Gortat, Pau Gasol, Kubica - czy ktoś z nich jest z kraju anglojęzyczny ? Nie

0

Brawo foxxx. To są właśnie argumenty ludzi którzy ich nie mają. Swoją droga Admin powinien dbać o jakość wpisów, bo akurat ten poniżej jest bardzo niskich lotów.

0

FILIP - moim zdaniem zbyt optymistycznie. Valencia to nie są chłopaki do bicia i na pewno pokażą charakter.A co do Victora to uważam że niestety jego bramka ns Camp Nou zadecydowała o Superpucharze, uważał że jest super kiwaczem a Di Maria pokazał mu jak się gra. Nie pierwszy raz powinien poprostu wykopać piłkę byle dalej i nikt nie miał by pretensji - patrz Casillas. POZDRAWIAM

0

Martyna - żałosna, ortograficzna prowokacja :) - ale sam zamiar niezły. Ciężko jest pismem przekazać innym to co samemu się myśli w danym momencie. Pozdrawiam

0

Powiem tak, wybór jak dla mnie rewelacyjny. Iniesta powinien zdobyć tą nagrodę i złotą piłkę już w roku 2010 w którym wygrał Mistrzostwa Świata strzelając bramkę w finale. Nie będę ukrywał że jest to mój ulubiony piłkarz - kontrola nad piłką, granie pod presją i umiejętność liderowania - absolutna bomba:-), do tego skromy człowiek który może być przykładem dla młodych kadetów.
JEDNO CO BYŁO I JEST WSTYDEM DLA CAŁEJ BARCELONY I DLA MNIE TO: że piłkarze na takim poziomie, w XXI wieku nie umieją rozmawiać w języku angielskim. No niestety "Żelek" pokazał się zdecydowanie z lepszej strony na gali, Messi i Iniesta wyglądali jak małe niedouczone misiaczki, które umieją tylko kopać piłkę. Szkoda .... moja rada - w La Masii oprócz zajęć sportowych powinno wprowadzić się również lekcje języka w którym komunikuje się cały wielki świat.

0

TenTypMes - właśnie o to chodzi. Nieważne kto gdzie grał bądź gra. Angielski w dzisiejszym świecie jest jak prawo jazdy i obsługa komputera. Nie znasz jesteś inwalidą ! Zwykłym ludziom można wybaczyć ale nie takim gwiazdom. Wszyscy wielcy muszą to umieć i koniec, inaczej są postrzegani inaczej - gorzej. I ja to popieram. Powtórzę jeszcze raz - jest mi za nich wstyd.

0

Powiem tak, wybór jak dla mnie rewelacyjny. Iniesta powinien zdobyć tą nagrodę i złotą piłkę już w roku 2010 w którym wygrał Mistrzostwa Świata strzelając bramkę w finale. Nie będę ukrywał że jest to mój ulubiony piłkarz - kontrola nad piłką, granie pod presją i umiejętność liderowania - absolutna bomba:-), do tego skromy człowiek który może być przykładem dla młodych kadetów.
JEDNO CO BYŁO I JEST WSTYDEM DLA CAŁEJ BARCELONY I DLA MNIE TO: że piłkarze na takim poziomie, w XXI wieku nie umieją rozmawiać w języku angielskim. No niestety "Żelek" pokazał się zdecydowanie z lepszej strony na gali, Messi i Iniesta wyglądali jak małe niedouczone misiaczki, które umieją tylko kopać piłkę. Szkoda .... moja rada - w La Masii oprócz zajęć sportowych powinno wprowadzić się również lekcje języka w którym komunikuje się cały wielki świat.

0

Cwanszy wygrał, jak nie lubię Mourinho tak chyle czoła jak wykiwal małych chłopców z Tito na czele. Niestety... patrzcie i się uczcie.

0

zawsze jest opcja gry w specjalnej masce albo po prostu zagra Mashe i juz.

0

Hiszpania bez środka pola FC Barcelony jest niczym (Xavi, Iniesta, Sergi). Poza tym w tym olimpijskim składzie było za mało wychowanków FCB żeby zagrać to co starsi bądź młodsi koledzy :) Wracamy do punktu wyjścia - Hiszpania bez piłkarzy FCB nie wygrałaby w życiu żadnych zawodów. (do elity dołączam Casillas'a, Ramosa i Xaviego Alonso którzy mimo ze grają nie w FCB są bardzo dobrymi zawodnikami).

0

Wejdz na Barcelona shop on line

0

Tak naprawde to jego i Abidala brakowało żeby obronić mistrzostwo w zeszłym r roku . David wracaj i strzelaj .

0

FCBAbidal - Na pewno piszemy osobno ! :):):)

0

Nie ma sensu wydawac tej kasy. Lepiej dac szanse rozwijajcemu sie dynamicznie Montoyi.

0

Jak dla mnie Soldado jest 100% lepszy od Torresa, dostałby kilka piłek od Xaviego i Iniesty i bramki murowane :):)

0

Ładnie grali chłopaki, więc jak najbardziej zasłużone zwycięstwo.

0

Jak dla mnie zawiodła taktyka. Po prostu Chelsea zagrała zdecydowanie mądrzej. 1. Przy 2:0 z tak grajacą Chelsea ciut się cofasz i robisz miejsce dla napastników, przecież oni nie mieli gdzie grać. 2.Strzały z dystansu - przecież w tej drużynie nie miał kto strzelać (Messi próbował ale każdy obrońca, którego wspiera dwóch następnych, wie że Messi pójdzie na lewą nogę. 3. Wszystko zaczyna się od obrony - jeżeli robisz taki błąd jak zrobił Mascherano przeciwko Lampartowi to niestety - to wystarczy jeden i koniec. Jak dla mnie, dobre drużyny (jak Real, Chelsea) nauczyły się grać przeciwko Barsie, a Barca po stracie Abidala i Villi nie zrobiła kroku by na to odpowiedzieć. Smutne ale prawdziwe........ Na przyszły sezon podstawą dobry obrońca potrzebny , który jest pewny. Szkoda , szkoda i jeszcze raz szkoda. W piłce jak w życiu trzeba być mądrym i inteligentnym, dzisiaj Chelsea była sprytniejsza, nie lepsza ale sprytniejsza.... :(:(:(

0

Thiago, katastrofa. Wszyscy o nim pisza, mówia a dla mnie masakra. Drugi Xavi? No way!!!!

0

Ja bym nie gwizdnął żadnego z obu karnych, no ale cóż przynajmniej wyszło na zero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?