romano2323
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Facet zdecydowanie pasuje do stylu i potrzeb Barcy.Pod nieobecność Villi byłby dużym wzmocnieniem i uzupełnieniem dla Messiego i Alexisa.
0
Szkoda punktów, no ale cóż.........
1. Mr Pique jest wypompowany przez Shakire strasznie, nie potrafi biegać.
2. Po prostu dużo kontuzji a i forma innych graczy nie ta. (Messi obniżył loty i Barca tez padła)
0
Niezły czad, po prostu wielki szacunek dla Erica i tyle.
0
Please, żadnych Torressów ani Forlanów. Obaj nie mają nic do zaoferowania dla FCB. Najlepszym wyjściem są młodzi z Barcy B albo ewentualnie Neymar.
0
Dobry "Niemiec" :) , ja bym mu odpowiedział "que te den ..." albo "verpiss..." :):):):). Co za Gamoń :):):)
0
hej hej, ma ktoś możliwość wrzucenia na serwery całego wczorajszego meczu ?
Z góry wielkie dzięki
0
dla mnie jeszcze bylo wartoscia brak reklamy na koszulce....no ale coz kasa potrzebna jest wszedzie.. :(:(
0
jak pech to pech, a szkoda bo już wszystko się dobrze układało :(
0
Przykro to mówic ale Gabi Milito nie prezentował ani nie prezentuje poziomu Barcy. Chłopak pod presja gubi się bo ma za słabe umiejętności techniczne. Nigdy nie byłem jego zwolennikiem i widząc jak często Pep puszcza go do gry niestety ale mam racje.
Pozdrawiam