0

Musi się obudzić - bez Pepa niestety sobie nie radzi. Gdzie był Tello wczoraj, gdzie była pasja, gdzie była chęć wygrania. Masakra nie o wynik a o styl. :( - przykre

0

Niestety jego wypowiedź przed meczem powoduje że się skompromitował. Nie dali z siebie wszystkiego i nie pokazali woli walki.Nie chodzi o wynik ale o styl i to mnie boli. Tiki Taka pod wodzą Tito niestety nie jest to sama co z Pep'em. Gra w poprzek nie ma sensu - tu nie chodzi o podawanie tylko o strzelanie goli i stwarzanie sytuacji bramkowych. Jestem zdruzgotany ich postawą :(

0

Ludziska, wszystko jedno kto zagra, ważne żeby z sercem i bez wytchnienia i byle do przodu a nie w poprzek :)...jak to ostatnio często bywało :(

0

Właśnie u Lisa wypowiadał się Marek Sierocki w koszulce Barcy :) Fajne uczucie. Marek rewelacja :)

0

si Daimonos - zgadzam się w pełni :)

0

Bayernu - przepraszam :)

0

A jutro do boju Robert.................ach jak miło było patrzeć na te gole w siatce Realu :)...... aż łezka się zakręciła że w Barsie nie było nikogo od strzelania na bramkę Realu.

0

powiem tak: głowa mi podpowiada że remontada będzie bardzo trudna bo to wciąż jest bardzo silny Bayern. Ale mimo wszystko powinni się ustawić mocno ofensywnie bo nie ma nic do stracenia. Wolałbym żeby nawet przegrali pokazując chęć odrobienia strat niż się cofnęli i czekali na cud. Po prostu vamos Barca.:)

0

Moim zdaniem oni sami sie zapedzili w kozi ruch z tym swoim stylem. Zgadzam sie ze w 90% tiki taka jest najlepsza na swiecie ale sa dwa podstawowe "ale":
1. Zawodnicy musza byc w optymalnej formie i kazdy z nich na tym samym poziomie (no niestety Bartra to nei ta bajka co Abidal czy Puyol)
2. Trzeba miec styl awaryjny na takie mecze jak z Bayernem czy Chelsea w zeszlym roku. Nie mozna grac tego samego bo oni dokladnie wiedza co i jak maja grac.
Ja sam nie wiem jak to rozwiazac ale Messi , Pique czy Alexis tak grali w ostatnim meczu jakby ktos im wrecz kazal przegrac bo w kasach buchmacherskim jest pelno do wygrania przy takim wyniku.
Tam nie bylo tej pilkarskiej pasji ktora byla wczesniej :(

0

Tito wczoraj pokazał jaka jest pipa. zero pomocy dla drużyny.

0

i znowu wyszło na moje. dopóki nie będzie powtorek video nie ma szans na normalny football.

0

Abi zagrał naprawdę dobry mecz. Ładnie i z gracją odbierał piłki. Levante to nie Bayern zgadzam się ale Abi jest 100% lepszy od Bartry.

0

greatGig - no i widzisz Gamoniu , niestety nie trafiłeś ;-) trzepaku nie pamiętam od 97 roku kiedy opuscilem blok w którym mieszkałem od urodzenia a co do piłki to myślę że możesz mi tylko pozazdrościć - grania dwa razy w tygodniu z brazylijczykami, hiszpanami, Włochami,Francuzami, Irlandczykami.Wierz mi ze to jest niesamowite uczyć się jak inni grają. Co prawda gramy 5 a side or 6 a side bo to juz nie ten wiek żeby ganiac po jedenastu. pozdrawiam.

0

dobra spadam oglądać val - mal.;-) spokojnej nocy wszystkim.

0

awiesz Bayern ma kim grać z przodu.

0

Hasz ale wtedy brakuje Ci czwartego obrońcy.

0

Pesymistyczne Gamonie ;-). Great gig i zxc... widać jaki macie kontakt z Piłka. premie gracie na PlayStation. każdy mecz ma swoją specyfikę a to ze Bayern pojechał z Juve to tylko kwestia kiepskiego Juve. Mój przyjaciel Włoch, kibic Juve nie mógł na nich patrzeć tak było słabi.

0

bolek89 - chłopie to nie Messi, to kwestia tego jak gra Barca. Jak Levante by ustawilo taki autobus Realowi czy Bayernowi to chłopaki by nie wiedzieli co mają grać. ;-)

0

mecz Valencii z Malaga aż przyjemnie się ogląda. Cos się dzieje, akcje ,bramki, speed. Fajny mecz

0

Hasz 29 - nie możesz grać dwoma defensywnymi pomocnikami. dlatego ze wtedy nie będzie balansu. Barca nie może założyć autobusu bo oni tego nie umieją grać. wiec muszą zagrać swoje 433 albo 343.

0

N20 - popieram pomysł a props strategii. Hasz29 ma dobry pomysł ale nie na Bayern ;-). Będzie dobrze, muszą zagrać jak w rewanżu z Milanem: pressing, wiara, skuteczność, szybki odbiór. Wtedy wszystko działa, nie ważne kto jest w składzie.

0

Abidal zagral najlepiej ze wszystkich. klasa sama w sobie, jak przed chorobą. No i Alexis zrobił różnice przy bramce. W końcu dobre zmiany. A co do meczu to nudny jak flaki z olejem, no ale co można grać z autobusem ;-).

0

glupi Valfes i jego manager tambien

0

dajcie mu odejsc. ma swoje powody. albo mu się uda albo nie. moim zdaniem nie trafi na nic lepszego niż Barca.Ale niech ma wolnosc
kupuc guaite za 20 mln i powoedziec ze powrot kosztuje 40 mln Easy deal

0

Co za pajac :) Wystarczyłoby żeby spojrzał obiektywnie na pierwszy mecz i na bramkę ze spalonego, która sfrustrowała całą Barce na resztę meczu.

0

chore Mongoly ;-)

0

Thiago do umycia. Masakra co pokazał w meczu :( aż smutno było patrzeć

0

jeszcze gra nadal 1:1

0

myślę że Neymar tylko wzmocni kadrę, niekoniecznie będzie grał zawsze w pierwszym składzie. Ale jeżeli będzie zmieniał np Inieste albo Pedro to moze dać bardzo dużo drużynie. Przede wszystkim da to coś czego może brakowuje Barcelonie, nowej koncepcji gry na postawione "autobusy", jest bardzo dobry w grze sam na sam i może stwarzać przewagi w skomasowanej obronie. Trzeba ewaluować jak to robił Pep :)

0

szuja jakich mało :) Już go nawet w Madrycie nie cierpią :) Gamoń i tyle. PSG nawet te taśmy nie pomogą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?