ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Commando że się pytać nie boisz bo mi przy ostatnim już gały wyszły :O
0
@Bogan przy prostej bryle systemem gospodarczym myślę, że da radę, ale budowa domu to jest zbyt złożona sprawa, żeby odpowiedzieć zero - jedynkowo, podajesz cene stanu SSZ, pod klucz ?
0
@masq może ją swędziało a na Tobie akurat jej się zawiesił wzrok, ot taki zbieg okoliczności, wolałbym to sobie tak wytłumaczyć bo Twoja wersja brzmi straszniej xD
2
@sebo939 ogólnie nazywajmy go tak, jak sam chciał być nazywany, po prostu szmata
1
@John_Doe no już zostawiajac PZPN, w piłke też za darmo by nie grał :D
6
„Zamiast płaczu, łez, konferencji wystarczyło tylko powiedzieć: To mój dom, tu chcę grać, tutaj zostaję, dajcie mi tyle, ile możecie i temat zakończony” -
Zibi Bonio o transferze Messiego, ciekawe czy za darmoche też by robił w PZPN
0
@LuisSalvano no jak ktoś płacze jak dziewczynka i marudzi od tygodnia o to samo to mogę współczuć :)
0
@LuisSalvano myślałem, że przy Neymarze Ci odbiło ale widzę, że dalej przebijasz skalę, współczuje Twojemu środowisku a Ciebie mi żal (nie mylić z współczuciem), nie rozumiem jak coś takiego może wpływać na czyjeś życie w tak dużym stopniu, jesteś dorosły, masz swoje życie a zachowujesz się gorzej niż 3letnie dziecko, żenujące
ps. dalej mam nadzieje, że w końcu usuniesz konto jak obiecałeś :)
0
@BART97 zgadza sie ale porownaj kapitalizacje, porownywac btc bedzie mozna do zlota jak zaakceptuje go 80% ludzkosci a nie 2% jak narazie
0
@Kgorecki2500 a reszta kryptowalut to nie dosłownie waluty a normalne firmy ktore opieraja się na technologi blockchain, kiedys Microsoft, Apple też były w niszowej branży, nie musze mowic gdzie sa teraz, obecnie sa przewidywania, że wlasnie za 20,30 lat kryptowaluty mogą zajac ich pozycje na rynku, ale to sie okaze, czy swiat to zaakceptuje
0
@Kgorecki2500 bitcoin to przedewszystkim waluta ktorej nie mozesz dodrukowac, jest go ograniczona ilosc podobnie jak surowcow, stad jest nazywany cyfrowym złotem
3
@MiloszFCB1899 http://prostodobarcelony.pl/
3
@PatrychoO przymierzam się do pierwszego razu ale czekam na jesien/zime aż bedzie mrok, wtedy HP ma dla mnie najlepszy urok :D
0
I co teraz ? Bedziecie ogladac PSG ktorego nienawidzicie bo Messi czy olejecie to ?
:(
0
@michal26 totalna wyprzedaż, szkoda, że oni są nic nie warci (oczywiście mówie o poważnych pieniądzach) i kazdy potencjalny chętny wie, że barca musi sprzedawac, żeby sie utrzymac, kiepska nasza pozycja bo musimy wciskać innym na siłe trefny towar
#jesteśmy głeboko w dupie
0
@NaFazieHitman a co jest nie tak np. z lekarzami chirurgami ? Też widzą podobne rzeczy, kroją i zszywają ludzi, niektorzy mają mocne nerwy i odpornosc na takie widoki a niektorym się robi niedobrze, w obu przypadkach nie widze w tym nic zlego
5
Jejuniu jak ja niecierpie tej marudy..
1
@LS tak myśle bo gdzieś przeczytałem, że wypada za drugim przejsciem dla pieszych, natomiast na tym filmiku od gory nic nie widze
3
@budel17 nacieszmy się tym póki możemy bo za rok już poniżej 2s nie zejdą dzièki FIA
0
@LS zaraz jak sie kończy filmik to wypada spod lewego tylniego koła, tak mi sie wydaje
0
@LS na końcu widać jak wypada spod koła :x
0
@Encore nie pierwszy i nie ostatni raz, przecież mercowi mogą się postawić tylko RB, reszta stawki to pachoły z słabym tempem
16
Ponarzekać sobie muszę, bo się udusze
1
@Chaoss oby mu sie odwdzieczył za to co zrobił ostatnio :)
1
@LuisSalvano przecież tego typa już dawno nie ma w PL, byłby debilem jakby chciał do końca życia ukrywać sie w kraju gdzie popełnił morderstwo i jest poszukiwany
3
A dobrze Ci tak, dzbany z merca xD
0
@MeMyselfAndI mam nadzieje, że żadne sie nie spełni
0
@Chaoss co chcemy od Bottasa ? No jakoś nikt inny nikomu nie wjechał w dupę xd oczywiście zdarzają sie takie rzeczy ale litosci, fajnie jakby ktoś przerwał tą hegemonie merca, jak real zdobywał 3lm z rzedu to też nie fajnie nam sie patrzylo :d
2
@LeoMessiah tak
0
@LuisSalvano taka dygresja, co się stało, że jednak nie usunąłeś konta ? bo myślałem, że po tym blamażu z Neymar'em dajesz sobie spokój ;)