1

@Ghotti bez przesady, kryzys się w końcu skończy, sytuacja na świecie jest jaka jest, obecnie kuleje produkcja styrenu i stali, a na większą cenę wpływa również gospodarka Chin która ostro wystartowała i kupują materiały w europie po każdej cenie co nie pomaga w obniżkach cen, popyt jest duży ale podaż się w końcu wyrówna według mnie

0

@Ghotti też jestem w szoku, na szczęście mam plan się budować za jakieś 4-5 lat i mam nadzieję, że już wtedy wszytsko wróci do normy bo to się w głowie nie mieści..

3

I zaś ten zasrany mercedes pierwszy :/

0

@patry295 dzięki za info, obczaję sobie ;)

0

@Miszcz Textu FCB Verstappen oraz Gasly, ogólnie jestem team RedBull

1

@Bunk420 wedlug mnie bardzo niebezpiecznie duze kwoty, z doswiadczenia powiem Ci, ze to na pewno jebnie i straci sporo na kursie tylko pytanie czy straci tyle przy kursie 1$ czy 0.80$ a moze nawet 2$ ? Jest to normalne bo nic nie rosnie w nieskonczonosc w jednej hossie, ja osobiscie malymi kwotami bym podbijal i to tyle, tylko dla jednego malo jest 20€ a dla innego 100€

Polecam kanał Piotrka Ostapowicza na YT ;)

0

@patry295 wiesz, ja dopiero raczkuje bo zajmuje sie tym od 4miesiecy dopiero(wczesniej tylko gpw takze juz nie mam leku przed korektami :D) narazie trwa nauka i poznawanie rynku :D w yieldappa chcialem wejsc ale nie ma na binance, a wracajac do CHZ to widac brak korekty i leci ta pompa, az sie boje :D

2

@Bunk420 na razie, sam osobiście liczę na korektę w okolicy 0.3$ i test wsparcia wtedy większy dokup ewentualnie ;d

1

@patry295 zgadzam się, ogólnie dzięki za cynk, kupiłem troszkę i będę obserwował, zresztą jeśli projekt jest dobry to tak na prawdę kupno przy 0,3 / 0,4 $ nie ma dla mnie takiego znaczenia, końcowo i tak będzie zysk jeśli wszystko dobrze pójdzie, ja bym nie poleciał 5k zł naraz ;O ale wraz z rozwojem będę uśredniał cenę zakupu :D jeśli masz jakieś perełki to zawsze możemy porozmawiać na priv czy coś, tymczasem...

to the moon :D

0

@patry295 hmm, no sens ma, sam tokenu zespołu nie kupie bo mnie takie głupoty nie obchodzą ale wielu ludzi pewnie tak i praca z takimi markami dobrze robi firmie ;d na długi termin można trochę zainwestować ;d

1

@patry295 a czym jest chiliz ? co robi konkretnie to krypto ? ;> token jest użyteczny ? czy tam po prostu jak z bitcoinem, zainwestuj 10k, za miesiac bedziesz milionerem :D

bedzie to np system płatności pomiedzy klubami czy co ? bo naganiać to na wszytsko można :D

1

@MarioVeB! Tylko jaki to ma sens jak osoba zaszczepiona dalej moze miec covid i zarazac ? :D testy by wystarczyly, tak jak jest obecnie

0

0

@mroofkoi4t a niby co w tym dziwnego, że pracownik dostaje ekwiwalent za niewykorzystany urlop ? był w pracy i pracował a nie siedział w domu, należy mu się, jeśli firma daje takie możliwości to nic tylko korzystać jeśli się ma ochotę

0

@masq hmm no właśnie, a to już spory wydatek a małymi kotkami tez trzeba się opiekować na początku i pilnować, ale mam nadzieje, że kiedyś uda mi się to zrealizować bo właśnie jestem kociarzem :d

0

@masq właśnie byłem takim zainteresowany tylko żal mi biedaka bo sam by w domu siedział 8h dziennie a one chyba potrzebują towarzystwa

24

https://naforum.zapodaj.net/e09f867d04a1.jpg.html

I cyk, i tak to leci w tej polszy

1

@barcelonaLM może Martin, zastapil Suareza, teraz czas zastapic Messiego :D

3

@Dundersztyc ale co ? po co ? xD bo czytam czwarty raz i nie rozumiem w jakim celu

niech wam przepiszą działkę i się buduj, po co tak kombinować

0

@VenoM na stronie National Geographic też jest :D chyba bardziej rzetelne niż o2, informują jedynie, że taki wirus jest :d

1

@DaPi zgadzam się, osobiście uważam, że nową Barcelonę powinno budować się już bez Messiego, ma swoje lata i trochę irytujące są te fochy kiedy ktoś nie raczy mu podać piłki, pewnie była by jeszcze większa katastrofa ale tak czy siak nas to czeka, a opóźniając ten proces będzie tylko gorzej :d

0

@DaPi samego Lukaku bym nawet wziął z pocałowaniem rączki

6

@wojopancer proszę, niech już ludzie skończą z tymi pierdołami na temat DNA Barcy, kierwa każdy zespół ma swój jakiś model gry a tylko u nas to pieprzenie, ze rzygać się można

1

@TheNekro94 a ja tam lubię awanturki czasem, nie ma nic przyjemniejszego z rana jak zrobić na złość starej babie która nie ma szacunku do ludzi :)

1

@Quavosk od kiedy wszyscy po covidzie maja pluca w rozsypce ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@tomek8756 powiem więcej, te instytucje powinno się całkowicie zlikwidować

0

@DaPi fajnie było ale mogło by już odpuścić, chce już zacząć sezon rolkarski a w taka pogodę się nie da :D

0

a co z przyłbicami ? też zakazane ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?