ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti bez przesady, kryzys się w końcu skończy, sytuacja na świecie jest jaka jest, obecnie kuleje produkcja styrenu i stali, a na większą cenę wpływa również gospodarka Chin która ostro wystartowała i kupują materiały w europie po każdej cenie co nie pomaga w obniżkach cen, popyt jest duży ale podaż się w końcu wyrówna według mnie
0
@Ghotti też jestem w szoku, na szczęście mam plan się budować za jakieś 4-5 lat i mam nadzieję, że już wtedy wszytsko wróci do normy bo to się w głowie nie mieści..
3
I zaś ten zasrany mercedes pierwszy :/
0
@patry295 dzięki za info, obczaję sobie ;)
0
@Miszcz Textu FCB Verstappen oraz Gasly, ogólnie jestem team RedBull
1
@Bunk420 wedlug mnie bardzo niebezpiecznie duze kwoty, z doswiadczenia powiem Ci, ze to na pewno jebnie i straci sporo na kursie tylko pytanie czy straci tyle przy kursie 1$ czy 0.80$ a moze nawet 2$ ? Jest to normalne bo nic nie rosnie w nieskonczonosc w jednej hossie, ja osobiscie malymi kwotami bym podbijal i to tyle, tylko dla jednego malo jest 20€ a dla innego 100€
Polecam kanał Piotrka Ostapowicza na YT ;)
0
@patry295 wiesz, ja dopiero raczkuje bo zajmuje sie tym od 4miesiecy dopiero(wczesniej tylko gpw takze juz nie mam leku przed korektami :D) narazie trwa nauka i poznawanie rynku :D w yieldappa chcialem wejsc ale nie ma na binance, a wracajac do CHZ to widac brak korekty i leci ta pompa, az sie boje :D
2
@Bunk420 na razie, sam osobiście liczę na korektę w okolicy 0.3$ i test wsparcia wtedy większy dokup ewentualnie ;d
1
@patry295 zgadzam się, ogólnie dzięki za cynk, kupiłem troszkę i będę obserwował, zresztą jeśli projekt jest dobry to tak na prawdę kupno przy 0,3 / 0,4 $ nie ma dla mnie takiego znaczenia, końcowo i tak będzie zysk jeśli wszystko dobrze pójdzie, ja bym nie poleciał 5k zł naraz ;O ale wraz z rozwojem będę uśredniał cenę zakupu :D jeśli masz jakieś perełki to zawsze możemy porozmawiać na priv czy coś, tymczasem...
to the moon :D
0
@patry295 hmm, no sens ma, sam tokenu zespołu nie kupie bo mnie takie głupoty nie obchodzą ale wielu ludzi pewnie tak i praca z takimi markami dobrze robi firmie ;d na długi termin można trochę zainwestować ;d
1
@patry295 a czym jest chiliz ? co robi konkretnie to krypto ? ;> token jest użyteczny ? czy tam po prostu jak z bitcoinem, zainwestuj 10k, za miesiac bedziesz milionerem :D
bedzie to np system płatności pomiedzy klubami czy co ? bo naganiać to na wszytsko można :D
0
@Criss18Barca https://gazetakrakowska.pl/zakopane-burza-w-sieci-po-odkryciu-pensjonatu-u-mordercow/ar/c1-14727612
tego na pewno nie wybieraj :D
1
@MarioVeB! Tylko jaki to ma sens jak osoba zaszczepiona dalej moze miec covid i zarazac ? :D testy by wystarczyly, tak jak jest obecnie
0
@lucca87 https://www.homestyler.com/ próbuj tutaj
0
@mroofkoi4t a niby co w tym dziwnego, że pracownik dostaje ekwiwalent za niewykorzystany urlop ? był w pracy i pracował a nie siedział w domu, należy mu się, jeśli firma daje takie możliwości to nic tylko korzystać jeśli się ma ochotę
0
@masq hmm no właśnie, a to już spory wydatek a małymi kotkami tez trzeba się opiekować na początku i pilnować, ale mam nadzieje, że kiedyś uda mi się to zrealizować bo właśnie jestem kociarzem :d
0
@masq właśnie byłem takim zainteresowany tylko żal mi biedaka bo sam by w domu siedział 8h dziennie a one chyba potrzebują towarzystwa
24
https://naforum.zapodaj.net/e09f867d04a1.jpg.html
I cyk, i tak to leci w tej polszy
1
@barcelonaLM może Martin, zastapil Suareza, teraz czas zastapic Messiego :D
3
@Dundersztyc ale co ? po co ? xD bo czytam czwarty raz i nie rozumiem w jakim celu
niech wam przepiszą działkę i się buduj, po co tak kombinować
0
@VenoM na stronie National Geographic też jest :D chyba bardziej rzetelne niż o2, informują jedynie, że taki wirus jest :d
1
@DaPi zgadzam się, osobiście uważam, że nową Barcelonę powinno budować się już bez Messiego, ma swoje lata i trochę irytujące są te fochy kiedy ktoś nie raczy mu podać piłki, pewnie była by jeszcze większa katastrofa ale tak czy siak nas to czeka, a opóźniając ten proces będzie tylko gorzej :d
0
@DaPi samego Lukaku bym nawet wziął z pocałowaniem rączki
6
@wojopancer proszę, niech już ludzie skończą z tymi pierdołami na temat DNA Barcy, kierwa każdy zespół ma swój jakiś model gry a tylko u nas to pieprzenie, ze rzygać się można
1
@TheNekro94 a ja tam lubię awanturki czasem, nie ma nic przyjemniejszego z rana jak zrobić na złość starej babie która nie ma szacunku do ludzi :)
1
@Quavosk od kiedy wszyscy po covidzie maja pluca w rozsypce ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@tomek8756 powiem więcej, te instytucje powinno się całkowicie zlikwidować
0
@DaPi fajnie było ale mogło by już odpuścić, chce już zacząć sezon rolkarski a w taka pogodę się nie da :D
0
a co z przyłbicami ? też zakazane ?