ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
77
Ah ta hipokryzja, jedna z najgorszych rzeczy :/
https://img.hopaj.pl/images/3/6/36f41e4829fb78f19cfaaa8ff7ac419c.jpg
0
@Mixtape ja sam uważam, że dla przeciętnych osób prywatnych (zwykły Kowalski) na bitcoina jest za późno bo trzeba sporo kapitału, żeby dużo kupić i żeby zarobić, dlatego lepiej szukać innych projektów z perspektywami na długi termin ala nowy bitcoin, chyba że wolisz trading ale ciężki temat ;)
1
@Mixtape nie nazwałbym ryzykowaniem swoich pieniędzy zabawą natomiast, pamiętaj, że krypto to nie tylko bitcoin ale wiele innych wartościowych projektów, zależy ile chcesz zainwestować, bo np. za 1000zł obecnie nie kupisz za dużo btc(zaledwie 0.0078btc) wyobraź sobie ile by musiało podskoczyć, żebyś zgarnął sensowną kasę, a większą inwestycje odradzałbym dla świeżaka jeśli się na tym nie znasz, najpierw edukacja a potem inwestycja :)
0
@Janiama Panie Janiama ja mam pytanie o skoki, bo czasami w piłke np chce sie grac bardziej lub mniej co widac po zawodnik, a np w skokach skoczek moze sobie skoczyc ile chce ? W sensie moge skoczyc 142m ale potrzebne mi tylko 136 to nie bede sie nadwyrezal, czy raczej zawsze skacza ile sił w nogach ? Pomijam wiatr itp, prostu czy skoczek moze sobie skoczyc ile chce ? :D rozumie Pan o co mi chodzi ? :D
6
@lucca87 no talia kozak, ciężko żeby się nie podobała :D
1
@lucca87 no ja właśnie długo-terminowo inwestuje, taki sposób na lokowanie pieniędzy ;d w to się nawet nie bawiłem bo tu już na tych dźwigniach można wpaść w długi a taka wizja mnie przeraża :D
1
@lucca87 bez znajomości giełdy, jeszcze się wbijać na trading to ryzykowna akcja :D
@deyna2018 ulokuj w krypto, może kiedyś będziesz milionerem :d
4
@macio_944 tępy naród + filmiki z zoltymi napisami pod tytułem "obejrzyj poki usuną ten film" i gotowe
1
@Bartunek ja wiedzialem od początku, że Ty dobry chłopak jestes
1
@PatrychoO to będzie gwałt :)
0
@lucas/catalan eee nie, nie przegapiłem ale chyba mnie nie oznaczyłeś przy The Best My Favorite, to dzięki za info :d
1
Panie @lucas/catalan, skończyliśmy już plebiscyty ? Było jakieś podsumowanie ? bo po The Best Asian Star nie widziałem żadnego posta :D
1
@LuisSalvano po części zgadzam się, ale treści na tik-toku według mnie powinny mieć lepszą filtracje, filmiki z takimi rzeczami nie są normalne, nie wyobrażam sobie, żeby google/youtube pozwoliło na takie rzeczy na swojej platformie, więc w sumie tik-tok też jest trochę winny
0
Co myślicie o śmierci tej 10-letniej włoszki która się udusiła na challenge z tik toka ?
Wina edukacji internetowej a raczej jej brak, tik-toka, zaniedbanie rodziców czy selekcja naturalna ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Odnosząc się do obowiązujących obostrzeń, prezydent Andrzej Duda stwierdził, że "rozumie zniecierpliwienie i niejednokrotnie wręcz rozpacz ludzi, którzy patrzą, jak dorobek ich życia niszczeje".
Mam nadzieje, że po tym zdaniu zrobi się cieplej na serduszku przedsiębiorców
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/nqnktkqTURBXy85OWEyZGE2MDlhMDIzMDEzNWE2ZTc1MWRhZTBjMGYzMS5qcGVnkZUCzQK8AMLD
0
Wiecie moze czy do dosc starego laptopa (samsung rv510) moge dokupic obojetnie jaki dysk ssd czy musi byc jakis dedykowany ?
oraz jak to jest z kupnem takiego taniego windowsa na allegro ? tutaj przykład
https://allegro.pl/oferta/microsoft-windows-10-home-32-bit-64-bit-klucz-pl-7544872815
niby legalnie, z strony MS ale ta w cenę ciężko uwierzyć ;d
0
Wiecie moze czy do dosc starego laptopa (samsung rv510) moge dokupic obojetnie jaki dysk ssd czy musi byc jakis dedykowany ?
2
@Bartunek nie chciałbyś takiej misi ululać ? :D
1
Uzywaliscie kiedys kamieni do drinków/whisky ? Działa to czy tylko ładnie wygląda ? :D
@MichalZZZ jako pasjonat whisky, może bedziesz wiedział :D
1
@GadulkiGembulki tia, premie za podpis po 20mln i pensja nie porownywalna do czworki ktora chcesz wyrzucic, pięknie widzicie ten swiat :D
3
@itmustbejoke ani troche, strasznie to brzmi że człowiek jest przygotowany na taki wynik :x
0
@Tomason no wlasnie jestem w szoku, slyszalem ze tak jest ale nie ze az tak, kiedys to w druzynie byl 1 max 3 rzucajacych a teraz kazdy probuje trojki rzucac :o
0
Zaczalem sobie ponownie ogladac nba po bardzo dlugiej przerwie, sa jakies druzyny ktore nie rzucaja ciagle trójek i jest wiecej gry pod koszem ? Bo dziwnie sie to oglada po 10 letniej przerwie z wyjatkami :d
#kiedys to było kurła
18
@czosnekfcb nie, choć oddawanie go do jednego z dwóch największych rywali w lidze to głupota w najczystszej postaci
7
wiadomo, że są śmiechy i chichy, rozumiem bo sam mam uśmieszek pod nosem, ale z drugiej strony bawią mnie komentarze które twierdzą, że Real jest większym frajerem niż my, zapamiętajcie, że o tym meczu za tydzień każdy zapomni bo wpadki się zdarzają, natomiast nasze porażki z Romą, Live czy Bayernem mają swoją date i są co roku przypominane na w mediach xD
i sądzę, że dzisiaj będzie równe męczenie buły co wczoraj Real ;d
1
@geass zgadzam się, nie warto ale można
21
Myślę, że warto podać zwycięski skład Alcoyano z meczu z Realem Madryt w sezonie 20/21:
Figureas; Carbonell (Molto J 60'), Gonzalez, Ferriz, Sanchez( Juli 60'); Angel, Casanova, Esclapez (Diakite A. 78'), Rubio (Lopez R. 72'); Jona i jeszcze El Ghezouani (Anton J. 105') !
3
Smiejemy się a jutro z nami nie bedzie wcale lepiej -.-
0
Komentarz usunięty przez użytkownika