ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TheNekro94 no fakt, bywa odklejony :D
0
@matimocny1 https://joemonster.org/art/52585/Najwieksze_obciachy_ostatnich_dni_Restauracja_zaorala_youtubera_ktory_krytykowal_jej_jedzenie
historia #2
4
@TheNekro94 nie znam tematu ale się wypowiem aka LuisSalvano ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@NeroTFP buty jeszcze lepsze :D
0
jest tu może jakiś fan gier planszowych rpg ? :D
0
@Comentateiro wyobraź sobie, że ja z siódmego a nie mam rodzeństwa :D czasem się zastanawiam jaki to cud, że żyje i podziwiam swoją mamę, że się nie poddała bo tak bardzo chciała mieć dziecko :D
0
@masq pomysl, ze to mialo wyjsc juz w kwietniu xD a wtedy nawet nie bylo next gena, jest klapa a wtedy by dopiero byla :D
0
@VanBest kolega tak grał, że aż zwrocił
Ps. Wersja cyfrowa
12
@IronSanHybrid i wspaniale, wkońcu może będą ładne święta a nie szaroburo i 10stopni w wigilie, jęczysz o tym odśnieżaniu już z miesiąc xD
0
i co pyszczki, jak ten CyberPunk ? :D
2
Komentarz usunięty
0
Dobrze było postawic na juve :D
0
@Triv44 też mi porównanie -.-
0
jako, że ze mnie taki trochę niedzielny gracz to mam pytanko do bardziej obeznanych konsolowców, będzie ten Cyberpunk śmigał na XO S lub PS4 Slim ? :D bo dla mnie jeszcze za wcześnie na nową konsole a nie chciałbym, żeby to chodziło jak kaszana :D
1
@Bykunn możliwe ale to moja subiektywna opinia i po prostu uważam Bottasa za średniaka, a mówię o całokształcie wyścigu a nie jednym wyprzedzaniu :D Bottas z takim doświadczeniem w Mercu powinien pokazać coś więcej niż Russel który ścigał się pierwszy raz tym bolidem :D
1
@losiek100 bez przesady, ten kto się interesuję F1 i tak wie, że Russel udowodnił co miał udowodnić i końcowy wynik wyścigu tego nie zmieni, środowisko F1 widziało co George wyprawiał na torze a Bottasa to schował do kieszeni
0
@MSN1998 powiedz jej o tym a będziesz niczego żałowal, lepsze to niż sie zastanawiać "co by było gdyby.."
1
@kerouac tak :( uwielbiam taki klimat, lampki, choinki i reszta a za oknem +10°..
0
@LuisSalvano jak nakręci wynik botami z twettera to na pewno :D
4
Jako, ze kibicuje RB to bardzo bym chciał Pereza w tym teamie, wkońcu Max miałby godnego partnera :d
1
Co on robi, brawo George !
0
Brawo Mercedes, tak wszystko zdupić Russelowi :/
1
#F1
To jakto jest ? Hamilton taki niesamowity czy po prostu każdy by wygrywał w mercedesie ? :D
Ps. W żadnym wypadku nie odmawiam kunsztu Lewisowi ale w tym roku to merc leje wszytkich i chyba każdy by wygrywał w tym bolidzie kogo tam nie wsadzić :D i brawo dla Russela, narazie zdał test :d
7
Gladiator na tvn ;)
1
@marcin62 życze powodzenia i piecz pyszne ciasteczka ! :D
0
@joloskyy w tym tygodniu odebrałem już 8 paczek, a dwie kolejne czekają na odbiór, także u mnie bez problemu ;d może awaria jakiegoś jednego magazynu w Twoim rejonie
8
@Pertezm ja tam nie jechałem ale jeśli słabo grał to co było złego w krytykowaniu go ?
2
@ksobi https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9334904#comment-9334904
służę pomocą
0
@kamil9040 gdzieś wyczytałem, że przy gilotynowaniu ludzie chcieli być pierwsi bo ostrze szybko tępiło się na kościach i niektorych trzeba było scinać 3-4 razy zanim odleci im głowa, straszne