2

@TheNekro94 no fakt, bywa odklejony :D

4

@TheNekro94 nie znam tematu ale się wypowiem aka LuisSalvano ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@NeroTFP buty jeszcze lepsze :D

0

jest tu może jakiś fan gier planszowych rpg ? :D

0

@Comentateiro wyobraź sobie, że ja z siódmego a nie mam rodzeństwa :D czasem się zastanawiam jaki to cud, że żyje i podziwiam swoją mamę, że się nie poddała bo tak bardzo chciała mieć dziecko :D

0

@masq pomysl, ze to mialo wyjsc juz w kwietniu xD a wtedy nawet nie bylo next gena, jest klapa a wtedy by dopiero byla :D

0

@VanBest kolega tak grał, że aż zwrocił

Ps. Wersja cyfrowa

12

@IronSanHybrid i wspaniale, wkońcu może będą ładne święta a nie szaroburo i 10stopni w wigilie, jęczysz o tym odśnieżaniu już z miesiąc xD

0

i co pyszczki, jak ten CyberPunk ? :D

2

Komentarz usunięty

0

Dobrze było postawic na juve :D

0

@Triv44 też mi porównanie -.-

0

jako, że ze mnie taki trochę niedzielny gracz to mam pytanko do bardziej obeznanych konsolowców, będzie ten Cyberpunk śmigał na XO S lub PS4 Slim ? :D bo dla mnie jeszcze za wcześnie na nową konsole a nie chciałbym, żeby to chodziło jak kaszana :D

1

@Bykunn możliwe ale to moja subiektywna opinia i po prostu uważam Bottasa za średniaka, a mówię o całokształcie wyścigu a nie jednym wyprzedzaniu :D Bottas z takim doświadczeniem w Mercu powinien pokazać coś więcej niż Russel który ścigał się pierwszy raz tym bolidem :D

1

@losiek100 bez przesady, ten kto się interesuję F1 i tak wie, że Russel udowodnił co miał udowodnić i końcowy wynik wyścigu tego nie zmieni, środowisko F1 widziało co George wyprawiał na torze a Bottasa to schował do kieszeni

0

@MSN1998 powiedz jej o tym a będziesz niczego żałowal, lepsze to niż sie zastanawiać "co by było gdyby.."

1

@kerouac tak :( uwielbiam taki klimat, lampki, choinki i reszta a za oknem +10°..

0

@LuisSalvano jak nakręci wynik botami z twettera to na pewno :D

4

Jako, ze kibicuje RB to bardzo bym chciał Pereza w tym teamie, wkońcu Max miałby godnego partnera :d

1

Co on robi, brawo George !

0

Brawo Mercedes, tak wszystko zdupić Russelowi :/

1

#F1
To jakto jest ? Hamilton taki niesamowity czy po prostu każdy by wygrywał w mercedesie ? :D

Ps. W żadnym wypadku nie odmawiam kunsztu Lewisowi ale w tym roku to merc leje wszytkich i chyba każdy by wygrywał w tym bolidzie kogo tam nie wsadzić :D i brawo dla Russela, narazie zdał test :d

7

Gladiator na tvn ;)

1

@marcin62 życze powodzenia i piecz pyszne ciasteczka ! :D

0

@joloskyy w tym tygodniu odebrałem już 8 paczek, a dwie kolejne czekają na odbiór, także u mnie bez problemu ;d może awaria jakiegoś jednego magazynu w Twoim rejonie

8

@Pertezm ja tam nie jechałem ale jeśli słabo grał to co było złego w krytykowaniu go ?

0

@kamil9040 gdzieś wyczytałem, że przy gilotynowaniu ludzie chcieli być pierwsi bo ostrze szybko tępiło się na kościach i niektorych trzeba było scinać 3-4 razy zanim odleci im głowa, straszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?