ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Misugi14 jeden z lepszych jakie widziałem
7
@AdiKingu96 o, przyszedł szeryf wszystkich podsumować :D
2
@nopasanada si señor nopasanada ;)
5
@Oskar00 no tak, bo na xboxie chodzi tylko fifa xD
@pikass14 obczaj sobie gry eksluzywne na ps5, jesli Ci sie podobaja to warto czekać, jesli nie to możesz brać xbox'a, według mnie to jedyny wyznacznik pomiedzy konsolami bo nie biore udziału w shitstormie konsol gdzie ludzię się klócą o jeden piksel wiecej na ekranie xD
0
@LuisSalvano a co byś więcej chciał od grafik ? według mnie już nie będzie skoku a jedynie polepszać się bedą szczegóły jak np włoski czy zmarszczki na twarzach, czy tam detale pojazdów/tekstur itp
0
Eh, brakuje tego puszku na zboczach szkoczni :d
1
@RomanHoffer a mi nie jest żal, jakby mi ktoś zaproponował pracę elektryka a się na tym nie znam to nie przyjął bym pracy i nie robił dziadostwa komuś po domach, może jest trenerem ale on to się nadaje do drugiej ligi i tyle, powinien znać swój sufit a nie teraz uchodzić za biedaczka
0
@Adamski69 ogolnie to są jakieś posty z twettera czy on to wymyśla na żywo przy wywiadach ? xD
1
@arasz1819 przed czy po karnym Błaczykowskiego ? xD
0
@deyna2018 warto je robić bo są równie dobre co fabuła :D
4
@DaPi nie wiem ale napewno dotyczyła kościoła, aborcji bądź Neymara :D
0
@messibar dalej pół na pół z C+ ?
0
No, wkoncu wbija rasowy napastnik
0
Wtf xD
0
A dajcie juz spoķój, każdy ma gorsze momenty w zyciu :d ja tam doceniam, że bez Messiego jest on pod grą i mi go szkoda :d
2
Woooooo i to lubie !!!!
0
@justfootball b, mozesz oznaczac ;)
1
Shrek 3 na polsacie jak nie macie co oglądac :D
0
@GirlfcbPL zgadzam się Stalina i Hitlera też szkoda :D
0
@clyde złego diabli nie biorą, na nasze nieszczescie pewnie bedzie zył z 90 :d
0
@justfootball no najpiękniejsza nie jest
1
@clyde to piona bo też właśnie ogrywam AC2, aktualnie jestem w połowie Brotherhood'a :D a soundtrack genialny ;)
5
Co za złoto xD świetny ten spot Matiego
https://img20.dmty.pl/uploads/202011/1604481733_uSVzbS.mp4
3
Ja z przed tv boję się Ronalda jak na niego patrze a co dopiero jak wparuje do szatni xD
0
Szkoda, że niektorzy uważają, że strzelić Dynamo więcej niż jedną bramkę to za duże wymagania :D
0
@barcelonaLM co to za tlumaczenie ? Bayern czy Liverpool też grają co 3 dni i nie ma takiej kaszany a jest co oglądać..
1
Zaczyna Griezmann swoje show xD
2
@ranger3120 aleś się wkręcił w te wybory :D
1
@DonMatteo901 tylko zaraz nie będzie za co żreć i z czego płacić podatków :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika