0

Aż ciary mam przy tej muzyczce z Harrego :D

1

@macio_944 nawet mi tu nie pisz takich rzeczy bo się nóż w kieszeni otwiera.. aż czuje agresje :x

0

w związku z tym co się dzieje wypadało by się napić, macie jakieś fajne przepisy na picie alkoholu na ciepło prócz grzanego wina/piwa czy herbaty z prądem ? :D chyba, że ktoś ma dobry przepis na grzańca, bo ja co rok robię z różnych stron i wychodzą pomyje :d

ps. ciepła wódeczka nie wchodzi w grę :d

0

Czyżby szatan zerwał pakt ? :D

0

Uslyszalem pierwszy raz nazwisko 'Pjanic' od 8 minuty chyba, gluchy jestem czy tak bylo ? :D

1

To jest dramat.. Mozna mowic, ze niewygodny przeciwnik ale to jaki jest wygodny ?

0

@Zip szybko wbijaj na footybite i szukaj linku :D

3

@Maximus2 na szczescie nie beda, a wedlug mnie to juz powinni zakonczyc 10lat temu, odkad byla ta cala Jolaśka to już bylo zenujace

0

Czwarty kanał polsatów już powiniście mieć, bo nadają rozgrzewke i jest komentarz to sobie sprawdzie :d

0

@IronSanHybrid masz wiecej ? :D

2

@DanielOOL miewał problemy zoładkowe ostatnio i ogolnie Pirlo chyba za nim nie przepada bo ostatnio Dybala się poskarzyl na niego prezydentowi Juve xD

0

Tak z ciekawości, jakim prawem prezenterzy w tv siedzą sobie bez maseczek ? ogladalem chwile Dzień dobry tvn do śniadania i mnie zaciekawiło, mnóstwo ludzi tam pracuje, przyjmuja gości, zamkniete pomieszczenia a plebs jak my zadupca w maseczkach i nam wszystko zamykają

0

@IronSanHybrid uuu, to tu nasze zdania odnośnie HP się nie pokrywaja :D

0

@Janiama a ja myślę, że nie, jeśli nie ma w kontrakcie zapisu o takich okolicznosciach to guzik zrobią, co mają prawnicy przytoczyc ? Wymyslic rzeczy ktorych nie ma w zapisie ?

0

Ginny czy Hermiona ?

0

@KapiFCB trochę krok w tył dla Pereza, mógłby wskoczyć do Red Bulla za Albona

0

Macie jakąś swoją ulubioną piłkę lub taką którą wspominacie z sentymentem ? Bo dla mnie to zawsze będzie żółto-niebieska Total90 :D

https://lks.sledziejowice.pl/wp-content/uploads/2019/01/nike-hi-vis.jpg

chyba ze względu na to, że piłka była z sezonu 2004/2005 a wtedy zacząłem kibicować Barcelonie :D

1

Hih, jak fajnie :D

0

@masq u mnie na siłce można zawiesić karnet, zreszta siłownia sama z siebie powinna Ci przedluzyć waznosc, przynajmniej u mnie tak jest

0

@Klaudix l4 się dostaje przecież:p

0

Ale dlaczego te siłownie też :[

4

@culesjasiules fullmatchesandshows.com

1

@FC1899Barca a dla mnie taka pogoda jest piękna, jesień i zima i tylko tak mogło by byc ;)

0

Ciekawostka: Na canal+ El Clasico bedzie mozna wybrać rodzaj komentarza, neutralny, probarceloński i promadrycki, takze stroniczosc jest ustalona i nikt nie bd musial narzekać :D

5

Gladiator na tvn fabuła jak coś :)

0

@Encore ano, w sumie chyba jedyna normalna :d

0

@Encore zgadzam się ;) choć w tym sezonie żadna z kobiet mi się nie podoba, jakoś charaktery mi nie pasują :d

1

@D10SLEO jak bogacz, przeciez chyba kazdy to miał w tv :D

3

@mrboom jakos nie lubiłem nigdy tych bajek, całe dzieciństwo na cartoon network i DB na rtl :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?