ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż ciary mam przy tej muzyczce z Harrego :D
1
@macio_944 nawet mi tu nie pisz takich rzeczy bo się nóż w kieszeni otwiera.. aż czuje agresje :x
0
w związku z tym co się dzieje wypadało by się napić, macie jakieś fajne przepisy na picie alkoholu na ciepło prócz grzanego wina/piwa czy herbaty z prądem ? :D chyba, że ktoś ma dobry przepis na grzańca, bo ja co rok robię z różnych stron i wychodzą pomyje :d
ps. ciepła wódeczka nie wchodzi w grę :d
0
Czyżby szatan zerwał pakt ? :D
0
Uslyszalem pierwszy raz nazwisko 'Pjanic' od 8 minuty chyba, gluchy jestem czy tak bylo ? :D
1
To jest dramat.. Mozna mowic, ze niewygodny przeciwnik ale to jaki jest wygodny ?
0
@Zip szybko wbijaj na footybite i szukaj linku :D
3
@Maximus2 na szczescie nie beda, a wedlug mnie to juz powinni zakonczyc 10lat temu, odkad byla ta cala Jolaśka to już bylo zenujace
0
Czwarty kanał polsatów już powiniście mieć, bo nadają rozgrzewke i jest komentarz to sobie sprawdzie :d
0
@IronSanHybrid masz wiecej ? :D
2
@DanielOOL miewał problemy zoładkowe ostatnio i ogolnie Pirlo chyba za nim nie przepada bo ostatnio Dybala się poskarzyl na niego prezydentowi Juve xD
0
@capoN Albo taka kombinacja
https://allegro.pl/oferta/zasilacz-do-konsoli-xbox-360-9807899355
https://allegro.pl/oferta/adapter-zasilacza-xbox-360-fat-do-zasilania-slim-8763901087
0
Tak z ciekawości, jakim prawem prezenterzy w tv siedzą sobie bez maseczek ? ogladalem chwile Dzień dobry tvn do śniadania i mnie zaciekawiło, mnóstwo ludzi tam pracuje, przyjmuja gości, zamkniete pomieszczenia a plebs jak my zadupca w maseczkach i nam wszystko zamykają
0
@IronSanHybrid uuu, to tu nasze zdania odnośnie HP się nie pokrywaja :D
0
@Janiama a ja myślę, że nie, jeśli nie ma w kontrakcie zapisu o takich okolicznosciach to guzik zrobią, co mają prawnicy przytoczyc ? Wymyslic rzeczy ktorych nie ma w zapisie ?
0
Ginny czy Hermiona ?
0
@KapiFCB trochę krok w tył dla Pereza, mógłby wskoczyć do Red Bulla za Albona
0
Macie jakąś swoją ulubioną piłkę lub taką którą wspominacie z sentymentem ? Bo dla mnie to zawsze będzie żółto-niebieska Total90 :D
https://lks.sledziejowice.pl/wp-content/uploads/2019/01/nike-hi-vis.jpg
chyba ze względu na to, że piłka była z sezonu 2004/2005 a wtedy zacząłem kibicować Barcelonie :D
1
Hih, jak fajnie :D
0
@masq u mnie na siłce można zawiesić karnet, zreszta siłownia sama z siebie powinna Ci przedluzyć waznosc, przynajmniej u mnie tak jest
0
@Klaudix l4 się dostaje przecież:p
0
Ale dlaczego te siłownie też :[
4
@culesjasiules fullmatchesandshows.com
1
@FC1899Barca a dla mnie taka pogoda jest piękna, jesień i zima i tylko tak mogło by byc ;)
0
Ciekawostka: Na canal+ El Clasico bedzie mozna wybrać rodzaj komentarza, neutralny, probarceloński i promadrycki, takze stroniczosc jest ustalona i nikt nie bd musial narzekać :D
5
Gladiator na tvn fabuła jak coś :)
0
@Encore ano, w sumie chyba jedyna normalna :d
0
@Encore zgadzam się ;) choć w tym sezonie żadna z kobiet mi się nie podoba, jakoś charaktery mi nie pasują :d
1
@D10SLEO jak bogacz, przeciez chyba kazdy to miał w tv :D
3
@mrboom jakos nie lubiłem nigdy tych bajek, całe dzieciństwo na cartoon network i DB na rtl :D