ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KapiFCB świetna wiadomość ! :D
0
@marcin000019 no zgadza się, napisałem tak bo u mnie miasto jest na prawach powiatu a w sumie nie zawsze tak będzie
1
@marcin000019 jeśli kupowałeś z tego samego miasta to tablice zostają takie same, tak czy siak zawsze trzeba oddać bo trzeba nakleić nowa naklejkę na blachy
0
@VenoM aj, obejrzałbym sobie razem z Tobą
0
@LuisSalvano zwracam tylko Twoją uwagę bo mialeś mi cos odpisac na priv ;)
2
@LuisSalvano Dalej chcesz odwrocic kota ogonem choc szambo wybilo ? O jedna wypowiedz za duzo :D
16
Co jak co ale uwielbiam nasze forum :D
19
@PeteR10 i bardzo dobrze, rzygam już tą tiki taką zasraną i całym tym Barcelońskim DNA
0
@banann16 tez tego nie lubie ale w tym przypadku ich rozumiem
0
@banann16 serio Cie dziwi komu kibicuje polski komentator ?
1
@Kettger moze lepiej zeby nie mial i moze czas skonczyc z tym calym DNA -.-
2
Emocje jak na grzybach w tym meczu LE :d
4
Tak mi się przypomniało jeszcze, rano przed meczem Barcy kupiłem sobie tymbarka, a pod nakrętką napis : "To bedzie dobry dzień", no tak średnio bym powiedział xD
0
@jacobFCB bo to by było za proste, my musimy działać w sposób nie zrozumiały dla innych
2
@SelloutCrowd lepszy ? gdyby nie pit Maxa na najszybsze okrążenie to by go zjadł, tylko kto mógł sie spodziewać że mu pęknie opona :D
0
Moze mi ktoś polecić jakis telefon tak do 600/700 zł ? Chce tylko żeby sprawnie działał internet, aplikacje i robił ładne zdjecia ? Mogą byc starsze roczniki, nie mam bzika na punkcie telefonów, nie potrzebuje 10 obiektywów ani reszty cudów. Zwykly solidny smartfon z dobrym aparatem
Jest szansa cos znalezc w tej cenie ?
0
@Bruttal zawsze i wszędzie, Red Bull i Max :D
24
@geass jeszcze gówno osiągneli w europie a już sodóweczka uderza, oby odpadli z Lipskiem
1
@MesQueUnClub96 ja tez, a w drugiej kolejności licze na City :d
2
Co tam kuchnia mistrzów, właśnie ulepiłem 80 pierogów :D
3
@LuisSalvano nic nie rozwiąże wszystkich kłopotów, z tego już się nie da nic ulepić, trzeba to zburzyć i budować odnowa, bez Neymara i bez reszty tych podstarzałych dziadów
0
@MESSIah16 już tam jade śmieciarą żeby ich wszystkich zapakować
0
@Cvzx pewnie że musimy wyciągnąć wnioski xD
3
Jedyny plus co do Barcelony jest taki, że w ten weekend mamy tam wyścig F1 !
2
Może się pożegnać ? xD ktoś ma jeszcze watpliwości co do tego ?
0
@socha linku musialbys poszukac na stronie, byl chyba nawet krotki artykuł albo info na tiki tace, twierdził, ze został wtedy źle zrozumiany
1
@IronSanHybrid dzieki, jest troche lepiej :D
1
Niesamowite, już prawie 10 a Setien i Semedo dalej nie wyrzuceni na zbity ryj
Winni są wszyscy ale jakoś tą dwójkę wybrałem na swoich kozłów a wy ?
14
Kij tam, dalej Cie kocham Barcelono, na dobre i na złe !
1
@Chwytliwy trzymaj się tam, powodzenia i 100% nastepnym razem ! Mądry z Ciebie gosć wiec dasz rade :D