ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jacu327 1.Tak, 2.Mam nadzieje, ze tak
0
@max1982 zawiasy, potem jak bd grzeczny i nie bedziesz robił w wała kuratora to może nawet Ci wymażą wyrok(bedziesz notowany w bazie policji ale bd mogl uzyskac papier o niekaralności)
1
@IronSanHybrid dzięki jeszcze raz ;)
0
@Bykunn a ma to wpływ na wyliczenie oc/ac ? Wiem ze mozna tak zarejestrować tylko nie wiem czy to wplywa na koszt skladki oc/ac, w sensie bez prawka dostane większa do zaplaty czy to bez znaczenia ?
0
@IronSanHybrid tak samo sie ma sprawa z rejestracja auta w urzedzie ?
1
@IronSanHybrid dziękować
0
Dobry wieczór Panie i Panowie, mam pytanie odnosnie ubezpieczenia auta, jesli chce ubezpieczyc auto i byc jego wlascicielem, potrzebuje blankietu prawka zeby mi dali ubezpieczenie ? W sensie beda tego wymagali przy podpisaniu papierów ? Bo jestem w sytuacji gdy czekam na wydanie prawka a formalnosci chcialbym juz miec zalatwione
1
Są tu jacyś fani samochodów marki Mini ? :D
1
@zadafcb gratuluje :D
0
Pytanko jest Panowie, mój tate chce odbierac telefony w swoim samochodzie ale nie ma bluetooth'a, moze natomiast wsunać do radia karte sim ale zas kart nie mozna dublować i musialby miec dwa numery tel co jest niepotrzebne, da się coś wykombinować w tej sutuacji czy jedynie pozostaje kupno adaptera bluetooth ?
0
@Hushovt mozesz jeszcze wrzucac tapety na smartfony ;)
2
@badej60 ja uzywam icm meteo, czeste aktualizacje i zwykle sie sprawdza
0
@Kuczek nie miłe, instruktor to tez nauczyciel, moze sie trafic tragiczny jak mi, ale zebys czul sie bezpieczniej to nie zagrazalem ruchowi, nie zdawalem na parkowaniach i placu :)
0
@Bykunn nie udawalo mi sie :d tylko wtedy miale troche kiepskiego instruktora i poleglem 4 razy, jeszcze ojciec sie darł, ze marnuje jego kase wiec mi zdrzydlo, tym razem sie udalo, ale juz za swoje :D
10
Pochwale się cules, udało mi się zdać prawko za pierwszym podejsciem :D ( po 7 latach przerwy ) !!! Pewnie was to guzik obchodzi ale musiałem :D
Takze jak wam coś kiedys nie idzie to sie nie poddawajcie !
1
@LuisSalvano a gdzie tak napisałem mistrzu ? po prostu porownuje Twoje zachowanie do dzieci, nic wiecej
5
@LuisSalvano tak Lui, zawsze chodzi o Ciebie, jestes naszym oczkiem w głowie na la rambli i zawsze chodzi o Ciebie, biedactwo :(
Ps. Ile Ty masz chlopie lat zeby sie dac prowokowac takimi glupotami, moze jestes nauczycielem ale chyba w przedszkolu skoro masz takie dziwne nawyki xD
1
Komentarz usunięty
2
@lucas/catalan bo Francja sie obsrała jak.zwykle to trzeba anulować
0
@macio_944 zebys sie nie zdziwił :D choc trzymam kciuki :D
0
Co sadzicie o nowym AC ? Uratuję sie fabułą czy odgrzewany kotlet po Odyssey ? Bo patrze na gameplay to nie wiele się różni :x
4
@NeroTFP ja tez, w zakladkach odrazu mam link do la rambli :D
14
Po Romie i Liverpoolu straciłem trochę uczuć do klubu, wiadomo, że oglądam ale w zasadzie nie reaguję jak stracimy/strzelimy bramkę, jest mi to po prostu obojętne, moje emocje są odbiciem zaangażowania naszych zawodników, więc nie czuję się do końca winny z tego powodu, oby przyszły jakieś zmiany
1
@ObiektywnyKibic121 bo to jest patent na nas, autobus i ten śmieszny trenerzyna tego nie widzi, w takiej sytuacji oddajesz inicjatywe i cisniesz kontry, proste jak cep
no tak, gdzież by te gwiazdeczki zachcialy biegac za pilka
1
@JimMorrisonFCB ratuj się i nawet nie włączaj !!
0
NIKT MI NIE WMOWI ZE GRAMY BRZYDKI FUTBOL - QUIQIE XD SETIEN
0
@macio_944 lepiej nie właczaj
0
@AmigoBlancos wymeczy to nas ta Barca -.- oczy sie wywracaja na druga strone
10
Brawo Setien, przy Tobie nawet twierdza Camp Nou runeła
1
@NeroTFP kiedys jak bylem w czeskim hotelu notorycznie same domykały nam sie drzwi (tak samo jak od przeciagu) ale w apartamencie wszystko inne bylo pozamykane, co ciekawe recznie ciezko bylo te drzwi zamknac :D serio drzwi same sie zamykaly xD
jeszcze kiedys zaobserwowalem na niebie punkt ktory nie migal lecz stale swiecil, jak lampka sygnalizacyjna w samolotach ale tylko barwy bialej i ten punkt sie zatrzymal w miejscu na jakies 3 minuty a potem lecial dalej i zgasl :d teraz pomyslalbym ze to dron ale to bylo 10 lat temu nad jeziorem na totalnym zadupiu :D