0

@TheNekro94 Mógłbyś chociaż zachować pozory...

3

Jakby ktoś nie widział lub nie słyszał to mam taką ciekawostkę, tutaj pod tym linkiem można wirtualnie pospacerować po Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

https://earth.google.com/web/search/international+space+station/@29.56052525,-95.08550027,29.10660553a,0d,60y,20.69296667h,90t,0r/data=CmoSQBIgN2Y3ZTA1ZTg2Y2E1MTFlNzk5YzI1YjJmNTFhNjA3NTIiHGNvbHVtYnVzLXJlc2VhcmNoLWxhYm9yYXRvcnkiJgokCeO0m-wrozlAEZn_icERKjbAGb0uAo1eTSFAIaI8Gy24BVjAIhoKFkhKRUlMZ3RKQko0QUFBUXZ4Z2J5R1EQAg

ogólnie dzięki Google Maps można pozwiedzać coś więcej niż Ziemie

technologia niesamowita ale ta plątanina kabli też robi wrażenie :D

1

@PatrychoO sorry, nie sznycel tylko schwarze schmetterling :D

0

@sebasek99 głębokie xD

2

@sebasek99 no niezła ta dziunia była :D ta nazwa znaczy czarny motyl ? dobrze pamiętam ? :d

@PatrychoO chyba coś z sznyclem :D

1

@MichalZZZ dwa pierwsze fajne, trzeci juz obejrzalem na sile, a wedlug mnie drugi najlepszy, fajny klimacik i dosyć zabawny

1

@Nolife1899 troche to dziwne ze chca Twoj numer konta, raz kupilem etui do telefonu i mialem ta sama sytuacje co Ty ale nikt mnie nie pytal o nr konta tylko sprzedawca po prostu zrobil mi zwrot(placilem blikiem)

0

@highway pic na wode
#szkodahajsu

0

@takisobiektos to chyba coś mnie omineło :D

1

Spoiler dla wszystkich niewiedzących, VAR'u nie ma

Po drugie ciężko to było zauważyc skoro nawet zawodnicy bvb nie protestowali

1

@zmiter912576 @Mesi12 raczej nie, to tylko ścieżka dźwiękowa dla widzów, nie bez powodu mecz leci na E1 i na E2

12

@NeroTFP nawet jakbym był nawalony to bym nie umiał tak pokaleczyć języka xD

0

@itmustbejoke Włochy lub USA ;)

2

@mateuszdabski no to wiem, znajoma pracuje w odzieżowce, to sama mowi, ze przed promocjami podwyższaja ceny :D

0

@mateuszdabski nie do konca, przynajmniej rok temu na dzien dziecka na jeden dzien staniala ps4 z 1200 na 800zl :d

3

@kolo123 te z Tom'em Hollandem, też ze wzgledu obecnosci Tony'ego Stark'a, choć te z Tobey'em też sa fajne :d

1

@Hiacynk kiedyś to było, rodzinne wyjścia na rynek na egzekucje bandytów i palenie czarownic, nie to co teraz

3

@draxidox kabaret to jedna z najbardziej znienawidzonych rzeczy przezemnie :d zdenerwowalem sie na samą mysl xD

1

@Mario96w paniee, ugotuj ziemniaczki, zostaw do ostygniecia, rozgrzej oliwe/maslo klarowane na patelce, wrzuc, dopraw przyprawa do ziemniakow, cząbrem i rozmarynem i sa delicje na obiadek, aż same można jesc :D

1

@pikass14 zalezy od kart sieciowych w telefonach i laptopach, ja sam sie ostatnio nacialem w niewiedzy bo zwiekszylem neta w upc z 120 na 300 mega a nic mi to nie dalo bo moj laptop ma stara karte ktora nie ogarnia takiego łacza i jak mialem na speedtestach 35mega, tak mam dalej :d natomiast na ps4 i xboxie predkosci pobierania sie zwiekszyly :d

Nie wiem czy Ci pomoglem bo nie mam o tym pojecia ale tak mi nagadali w upc xD

5

@Ramos9248 wole Gdańsk :D

0

@SuperPatsonFCB tez mi sie tak wydaje :/

@Piotr89Sand i jeszcze rekawiczki !! :D

3

Sa juz jakies informacje na temat luzowania obostrzeń odnośnie maseczek ? Chciałbym sie zapisac na egzamin na prawo jazdy no ale w maseczce i okularach to ciezko bedzie wyjechac z placu o miescie nie wspominajac :D

3

@Janiama ja dzisiaj od znajomych uslyszalem ciekawa rzecz, natomiast to czy w to mozna wierzyc to druga sprawa, ich znajomy górnik dostał telefon, ze ma pozytywny wynik na covid i musi przejsc kwarantanne, choć nikt mu nie robił badań na wirusa, nie wiem czy to pomyłka czy już wyższy stan propagandy aby zwiększać liczbe zachorowań, jako że szukaja sytuacji aby powoli zamykać kopalnie i wpychaja ludziom zakażenia na siłe

2

@BarcaInfo sieć orange ? no to mamy problem :D

0

@Qlewer dokładnie, na wifi śmiga

0

Miał ktoś może taki problem, że nie może się zalogować na strone fcbarca.com z telefonu ?
Wyskakuje komunikat, że witryna jest nie osiągalna i serwer potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź, kiedy wszystkie inne apki i witryny potrzebujące LTE działają. Wyzerowałem ustawienia w przeglądarce ale dalej to samo

0

@escarabajo no bo maseczke trzeba opuscic zeby zjesc :D

0

Jak sie kupi lody w budce na miescie to mozna bez obaw zjesc czy grozi mandat ?

0

@TheNekro94 ja uważałem, że politycy to zawsze kłamali, ale tego to już nie umiem nazwać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?