ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca a według mnie dobrze zrobił, w końcu gówno wyszło na wierzch a nie udawanie, że wszystko jest ok
0
polecicie jakąś darmową stronkę z filmami ? bo chce obejrzeć 2 filmy a na netflixie i hbo nie ma, a w kinach już po premierze ;d konkretnie Frozen 2 i Jumanji 2
5
Eh, tak mi Cie szkoda Ousmane :(
1
@stone80 chyba polecę wrogością ale idź zgrywać szeryfa gdzie indziej jak Ci coś nie pasuje, forum jak forum, zawsze możesz przewinąć wypowiedzi które Ci nie pasują
4
@Pawlak1992 zmęczenia piłkarzy perfekcjonizmem Pepa
3
Jak to dobrze znów czuć emocje przed meczem i od rana się cieszyć
2
@AdrianGajewski2005 Przy Valverde nie wierzyłem, że jest to możliwe, natomiast przy Setienie pojawiła się we mnie iskierka nadziei, tak jak pisze @Commando, powrót do formy paru piłkarzy, powrót Dembele i lepsza taktyka dla piłkarzy, jak się to dotrze wszystko ze sobą to szanse są ;d
1
@student97r a to na pewno, też na to licze, Cleveland to mój drugi klub, nawet mam koszulke LB'J z 23, cieszylem sie jak wrocil do Clev z Miami bo dalej była aktualna ale potem zaś go pognało :d dzieki za miła konwersacje i miłej nocy ;)
0
@student97r no ja wlasnie tak od półfinałów play-off'ow staram sie ogladac bo jest co, pamietam ze jeszcze lubiłem Cleveland poprzez LeBrona, i ogolnie kazdy klub w ktorym grał, Miami z Wade'm m.in. też. Za LAL nie przepadam ale to wiadomo czemu :D oczywiscie mam na mysli aspekt rywalizacji, bo zespol sam w sobie legendarny ;)
1
@student97r no ja od zawsze kibicuje koniczynką, pamietam ze moi idole to własnie Garnet, Rondo, Pierce i reszta, ale wlasnie praca, sport, dom i nie bylo by kiedy spac :d
Edit: i Ray Allen :D
1
@IronSanHybrid rozumiem, Iron Man to tez moja ulubiona postac z Marvela :D
4
@zadafcb zazdroszcze Ci, ze masz siłe to wszystko ogladac, czlowiek tez by chcial ale jakos sen powala..
Szacun, nie wiem jak to robicie, tak samo jak @Encore, @student97r i reszta z nba
0
@IronSanHybrid a nastepna czesc black widow nie bedzie sie toczyła w czasach przed End game ? Wtedy jego obecnosc jest jak najbardziej uzasadniona
1
@contowsky należy Ci sie, a widok piekny ;)
12
@Janiama tak, znowu miałeś racje
0
Polecacie gdzieś na necie czy youtube jakieś treningi kalisteniczne w formie od początkującego do zaawansowanego w formie level'ów ? Wiem, że jest tego mnóstwo na yt ale z tego natłoku aż ciężko coś wyciagnąc. Po 1.5 roku siłowni szukam czegoś nowego. Zacząłem już treningi z własną masa ciała ale brak mi już pomysłów i też nie widzę dużego progresu ;d
0
@contowsky też po proszę ;)
3
@Avada Kedavra pewnie siebie na orliku
1
@Huck tvp sport Panie
0
@VanBest Jezu... Suarez 33 a bez niego lezymy i kwiczymy
0
@robsesh Denis to był nasz taki Piotr Zieliński, ale Denisowi do tej pory nic jeszcze nie przeskoczyło niestety ;d
1
@Batys kolega ma z piaskiem, i faktycznie sa wielkie i sie z nich sypie
5
@cules100pro aaa no tak, to wszystko przez jeden transfer
Glupie decyzje zarzadu, przespana wymiana pokoleniowa + świete krowy, mowi Ci to coś Panie "nie pisz bzdur" ?
7
@Kapitan hawk śmiej się śmiej, tam też tak sie zaczynało i ludzie śmieszkowali a teraz są gdzie są ;)
0
@itmustbejoke @koksik2700 to mozecie dołaczyć do klubu @LuisSalvano i wzajemnie trzymac się za raczki :D
0
@AnnaMarianna ja nie wspominam dobrze, moja pierwsza była po 3 latach zwiazku ze mna dala pierwszy raz dupy innemu gosciowi i zostałem rogaczem xD teraz sie z tego smieje ale kiedyś bylo ciezko :D ale bylo latwiej sie z tym pogodzic jak sobie czlowiek uswiadomi ze jego byla to kobieta lekkich obyczajow :D
0
@Konradomoreno zgaduje ze Ty :D
0
@Kidd też wam buszują po śmietnikach ? :d bo u nas to czasami miedzy blokami spaceruja, rodzinny wypad na miasto :D
0
Czekam, aż u mnie w mieścinie ludzie zaczna chodzić z dzikami na smyczy, co drugi dzień spotykam je u siebie po lasach i na szczescie nie sa agresywne i w miare przystosowane do widoku czlowieka ale czegos takiego jeszcze nie widzialem
0
@4drian0 to też lubie :D ale w tym co podalem chodzi mi o klimat, lubie być w pobliżu natury :d