ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DanielVeB ja właśnie przez ostatnie półtora roku chodziłem do dentysty co 2/3 miesiące i naprawiałem zęby jak leci, taka inwestycja, żeby potem mniej cierpieć :D chociaż i tak zostawiłem w salonie z 1500zł za to wszystko więc troszkę boli na żydowskiej duszy ;d
0
@13th no dokladnie i rozciapciana w ustach, wiem ze ekologia itp ale na koncu rurki mogliby zrobic jakis plastikowy adapter czy cos, jeszcze koszą za słomke hajs xD
2
Fajna ta slomka w macu, taka całkowicie do dupy, czekam na papierowe widelce i łyzki
5
@`Sin ja bym nie walczył, a na pytanie czy chciałbym się urodzić w Polsce gdybym miał wybór, to również nie
1
@koksik2700 narobiles smaka, ograłem RD2 rok temu na święta i niedługo planuje znowu pograć :d wspaniały klimat
0
@msmsms rownie dobrze mozna powiedziec, ze spotykanie sie z znajomymi to strata czasu bo jest bezproduktywna jesli nie wyniesiemy z niej żadnych wartosci, bo chcemy tylko pogadac, pośmiać sie i przyjemnie spedzic czas
0
@Europejczyk1980 ja mam takie pytanie, skąd sie biorą te sondaże ? Jakas ankieta na onecie czy cos ? Naprawde nie wiem
1
@Bykunn mam to samo tylko z 10-letnim stażem ;) cudo taka kobieta która nie truje facetowi zycia tym tematem :d
1
@Mesi12 zależy dla kogo, ja wcale nie uwazam, ze taka szopka jest piękna :d
0
@Barca1992 no wiem :( ale od premiery gry minęło 20lat i jak patrze na screen'y to jakoś nie mogę, ostatnio odpaliłem starego X360 żeby pograć w skate i sam interface mnie raził ;x ot problemy pierwszego świata ;/
1
@MesQueUnClub_87 ogólnie fajna wiadomość, szczerze mówiąc nigdy w to nie grałem a ostatnio chciałem spróbować ale grafika mnie odrzucała, także akurat mam depresje gracza bo nie wiem w co grać to super, że wychodzi taki tytuł po remake'u ;)
0
@Pepiko nie lepiej najpierw spłacić długi a potem zajmować sie potrzebami drugiego sortu ? według mnie nie ma szans, tak logicznie myśląc
edit. pewnie w jakiejś lichwiarni dostałbyś pożyczkę która by nie sprawdziła Twojej histori kredytowej no ale nie oszukujmy się, sprawy by to nie polepszyło a mogło by być jeszcze gorzej, telefon chyba nie jest tego wart
1
@LuisSalvano ( co do konkursu) może w wielu sprawach się nie zgadzamy ale chyba nie jesteśmy tak poprani żeby Ci niszczyć taki dzień, bez przesady :D
0
Czy dowod rejestracyjny w aplikacji Mpojazd moze zastapic tradycyjny dowod podczas przeglądu auta ?
Uzywa ktos z was tego ?
2
@Bykunn uwazam, ze moze sie podobać ale ja osobiscie bym go nie powiesil u siebie, podobnie jak kolega wyzej, nie moje kolory
1
@kamilos1214 nie powinno Ci zniszczyc, sruba M4 ma srednice gwintu mniejsza niż 4mm, 3.9 bądź 3.8, jesli masz pilnik to mozesz trochu przypiłować otwór
0
@kamilos1214 jeśli chciałeś stabilnie to trzeba było w jednym elemencie wywiercić otwór przelotowy np. fi4,3mm a w drugim elemencie zrobić otwór fi3.3mm a kolejnie przelecieć gwintownikiem M4
ps. nie wykonasz gwintu w otworze śrubą, chyba że w miękkim tworzywie
0
@Ramos9248 to chyba zależy od indywidualnego podejścia danej osoby, ja się dosyć spasłem na studiach i wstydziłem się swojego ciała i ogólnie źle się z tym czułem, ale trochę pracy nad sobą i po szkole wróciłem do formy ;d
8
@IronSanHybrid ogólnie przydałoby się już otworzyć szkoły bo tu jeden gość ma za dużo czasu xD nie pamiętam kiedy ostatnio La Rambla była tak gorąca :D
20
@LuisSalvano bo jednak obecna sytuacja polityczna w Polsce jest dynamiczna, codziennie dzieję się coś nowego i jest o czym pisać i jednocześnie jest się z czego pośmiać, natomiast Twoja "sprawa" ugrzęzła dawno temu w bagnie
ps. zgłosisz mnie czy mam sam się zgłosić ?
0
@damian16161212 u mnie narzeczona na poczatku lutego byla bardzo chora, 4 dniowe dusznosci i goraczki, wtedy w Polsce jeszcze nikt nie mowil o covidzie a u niej lekarz stwierdził zapalenie oskrzeli czy cos, takze nie wiemy i sie nie dowiemy ale to moglo byc to, no ale na szczescie jest juz zdrowa :)
0
ogrywał ktoś z was Assassin's Creed 2 na xbox 360/ps3 oraz zresmasterowaną wersje na xbox one s/ps4 ? są duże różnice ? patrze na porównania na YT i większej różnicy nie widzę, a pograłbym w Ezio Collection i nie chciałbym się zawieźć ;d
0
@paweldunajecfcb kolega kupuje te susze i te cale olejki i mialem okazje probowac ale dla mnie nic szczegolnego, wedlug mnie kasa w bloto
0
@mat32 tak, jest na netflixie, mam nadzieje, ze pomoglem
0
@MarioVeB! Wszystkie choć planuje remont lazienki i marzy mi sie wanna :(
0
@sebasek99 też smutam, bo jednak same zamki czy koscioly to malo i moze szybko sie znudzic, brak w tych czasach zacnej architektury w tych rejonach
0
@barteq i wgl co z wspinaczkami i orlimi gniazdami ? Skoro nie ma dużych budowli tylko wiejskie domki wikingów i jeden zamek w UK to slabo..
Moze to oklepane ale tęskie za dziedzictwem i templariuszami :(
0
@ArterkHD skonczylem castle rock i zaczalem mroczne materie :d
4
@LuisSalvano moze odnieś się merytorycznie do tego co napisalem a moje foto zostaw w spokoju, proponuje Ci obronić mądrze i logicznie te swoje pierdoły przy ktorych sie upierasz
- wypychasz wszystkich piłkarzy z barcy do psg w zamian za jednego piłkarza, pomimo iż zaden z nich tam nie chce isc, co juz pokazal wywiad z tamtego roku, ale widac wedlug Ciebie piłkarze to smiecie i można z nimi robic co sie chce
- opierasz swoje teorie na bardzo twardym gruncie (xD) jakim jest, Neymar chce, szejk powinień, Bartomeu musi
- bylo juz pare informacji i obliczen (merytorycznych) w jaki sposob ta operacja jest popieprzona i niemożliwa, to Ty dalej z rozszerzonego wzoru Tomasza Hajty pokazujesz, ze jednak sie da, a dane pobierasz z wora Świetego Mikolaja
*w normalnych czasach było by to trudne a w dobie pandemi kiedy nasz klub generuje milionowe straty, personel, piłkarze i zarzad obcinaja sobie pensje zeby jakos ta firma mogla przezyc, przychodzi taki Luis i twierdzi ze 164mln euro mozna wydac na jakiegos goscia, zamiast ratowac siebie i wspomagac Katalonie przed wirusem
BRAWO TY
Edit. Wszystko co piszesz to zalozenia niczym nie poparte, to samo zrobiles teraz piszac o Mbappe, ze szejk chce z niego zrobic gwiazde nr 1, podczae gdy on juz tam jest postacia pierwszoplanowa i skad wgl pomysl ze Kylian tam bedzie chcial grac ?
Raz twierdzisz, ze kasa nie ma znaczenia, bo Neymarek obnizy oczekiwania byle przejsc bo barcy a z drugiej strony przekupujesz Mbappe pensja, a chyba wiemy kto jest bardziej lakomy na pieniażka
10
Komentarz usunięty