ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka moze teraz tak, ale jak ktoś pamieta CR z MU, to wie jaki to był kozak, nawet go lubiłem wtedy :D
4
@draxidox super, że wprowadzili, tylko wzięli na to kredyt na miliardy złotych, idioci biorą przykłady socjali z innych krajów, ok, tylko zapominają, że kraje zachodnie na to po prostu stać, a nie dość my i tak jesteśmy w dupie jako kraj, to z roku na rok będzie coraz gorzej, a następnymi idiotami są Ci którzy dają się przekupić własną kasą, bo nawet nie posiadają wiedzy skąd ta kasa pochodzi -.-
22
@draxidox bo nie ma kasy na socjal, to tylko debilny pomysł na zadłużanie kraju i za pomogę dla nieporadnych życiowo, poza tym nie da się wygrać wyborów zabierając ten tępy pakiet, czego nie rozumiesz ?
0
@SonBarcaGoku brawo, juz wiemy do kogo trafia miesieczna nagroda kretyna ;)
2
@TheNekro94 z konfederacja to zawsze tak jest, nie chce szufladkować ale ich wyborcy to zwykle dzieciarnia co dobrze widać na przemówieniach, tak było za korwina, jest i teraz, dobrze ze sie ogarnalem bo kiedys tez oddalem na nich glos za gowniarza :d
3
@ksobi
1. Tak xD
2. 4 lata xD
3. 7-8mln xD
Dziekuje za uwage.
Ps. xD
8
@MESSIah16 po paru latach, nie wiem ilu 3 moze 5 powinna przepadac taka mozliwosc, dla przykladu nie rozumiem czemu moj wuja w USA ma mozliwosc glosu skoro siedzi w stanach od 30lat i nigdy do polski nie wróci :d
2
@qruczek przybywam z tłumaczeniem, ta wymiana nie ma żadnych aspektów sportowych a jedynie księgowe, hajs się musi zgadzać w bilansie przychodów i wydatków, czemu akurat Pjanic ? nie wiem
1
@Wossi61FCB brawo :D
1
@MichalZZZ może i był błąd ale wszyscy narzekamy na komin płacowy i eldorado w Barcelonie, dla młodych jest ustawiony jakiś maksymalny limit zarobków i nikt nie dostaje więcej, gdyby on dostał więcej to zaraz wszystko by się rozlazło jak w pierwszej drużynie
0
@nabial największy wstyd tego klubu polega na tym, że ten transfer polega tylko na uregulowaniu księgowości, gdyby nie to, to nie było by rozmowy
1
polecam zalando, buty kupione wczoraj o 14, dziś rano o 8 dotarły do mnie kurierem, ciekawe co by było gdybym dopłacił do przesyłki ekspresowej 35zł xD
0
@SHIBA o co chodzi ? :D
1
@MichalZZZ machneło by się ale rano do pracy, a nie ma co sobie ochoty robic :D
8
Ja jebe, nie dowierzam jak Ci ludzie w tvp sa zaklamani i takie rzeczy pokazuja w publicznej telewizji, niesamowite jaka to jest banda hipokrytów, recę opadają
0
Tak się czuje
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_P0lXCMuBaTpTnaJF6EThv0buFMPNhLl7.jpg
1
Szach mat, to dla was wszystkich którzy nie wierzą w istnienie Christian'a Paul'a, wszystko pokazane od zaplecza, profesjonalne studio i reszta, 100% prawdy, 100% PIS
nawet mi was nie żal niedowiarki
2
@SeeleyBooth tak, aż nienadążam z smarowaniem 4 liter :D
1
@Nolife1899 haha :D aż parsknąlem z smiechu :D
0
@Gosciuu bez przesady, pendolino 5h, rok temu robilem taka trase :D
2
@LuisSalvano no mało mamy old boy'ow w zespole, potrzeba jeszcze wiecej doświadczenia i tak zeby dobić do sredniej wieku 32 lata w pierwszym team'ie :d
2
Eh, szkoda, ze nie mamy takiej werwy do gry jak Atalanta :d
0
@Janiama a tak z ciekawości, czemu w Niemczech jest 18druzyn a nie 20 ? Jest jakis konkretny powód czy "bo tak i już" ? :d
1
@Messinio82 niezły bo wszystko musi robić sam xD co jest nieco przykre :/
2
@MSN30 edytor na stronce ikei, toporny ale da sie zrobic :d
2
@Jaca27 a dla mnie najlepsza pogoda :D ja też ze ślaska ale u mnie zero duchoty, deszczyk, 16stopni na zewnatrz, ideolo :D lepsze niż 30stopni bo wtedy zdycham :d
0
@patry295 ja uwazam, ze przed dostaniem karty powinno sie dostac tescik abcd przed glosowaniem na tamat ogolnego funkcjonowania państwa
To dlaczego inny glos ma mieć wiekszy wplyw niż moj czy innej osoby ?
1
@Maciej_T jestem przeciwny, w społeczeństwie każdy człowiek jest równy i ma taka samą wartość bez wgledu na wykształcenie, nie jeden samouk jest lepszy niż debil z papierem magistra, zreszta niektore kierunki robi się latwie niż inne i uczelnia tez ma wpływ na jakość wykształcenia
0
@Bykunn on sie zawsze musi wyróżniać, zawsze pod prąd :D
1
@bias czlowiek dorasta i zaczyna rozumieć, że sa wazniejsze rzeczy w zyciu, mecz mozna obejrzeć zawsze a spotkać sie z kimś juz nie koniecznie bo kazdy ma wlasne zycie ;) tez nie raz wole grilla z znajomymi niż mecz Barcy