0

@koksik2700 no widzisz, natomiast gdyby wasz kochany brazol się umiał zachować i odejść z godnością uprzedzając w odpowiednim czasie klub to za Dembele i Coutinho nie zapłacilibyśmy takich dużych kwot i Barca by nie przodowała, taki efekt domina :)

1

@BarcaInfo nie zgodzę się z częścią wypowiedzi, Messi nie ma słabszych sezonów :D

0

@LuisSalvano mnie ogólnie dziwi skąd wy jesteście tacy pewni, że Neymar chciałby wrócić, jak wiesz sam jestem temu przeciwny, ale wydaję mi się, że nawet gdyby wszystko było zapewnione to wątpię, że by wrócił, PSG jest jakie jest ale obecny projekt sportowy nie jest gorszy od naszego a może nawet i lepszy, jeśli jutro odpadniemy to już w ogóle nie wiem co miało by go skłonić do powrotu a przy okazji jeden skrzydłowy nie zapewni nam trofeów, to nie fifa

6

Najgorsze jest to, ze Keylor Navas umię w Ligę Mistrzów :/ broni najlepsze strzaly :/

6

@masakrator05 tak, cały postęp ludzkości wynika z lenistwa, wszystkie pomysły polegają na tym jak ułatwić nam życie :D

1

@Gwyn zależy czy masz upc, ja osobiście płace 15zł za ten pakiet na miesiąc

1

@don'T.R.I.P.e może z 20, najczęściej jak kupuje jakiś ciuch, zresztą przy 15 już mój laptop przestaje wczytywać strony xD

2

@Statistics o nie, że takie rzeczy na stronie Barcelony są.. idź się owiń w prześcieradło i marudź pod nosem

0

@LuisSalvano taktyczny :d

1

@Katalończyk 99 bo jest lodowate i pełne syfu ?

5

@masakrator05 a Ty byś myslal na jego miejscu ? xD

1

@MichVeB tylko lays strong :D

2

@masakrator05 wydaję mi się, że jeżeli żadna z tych dziedzin Cie nie pasjonuje to w obu możesz być kiepski, rozstrzał pomiędzy nimi jest spory dlatego tak pisze bo powinieneś już wiedzieć co bardziej lubisz

2

Mamy jakiegoś Pana mechanika na la rambli ? :D niby mam umówiona wizyte za tydzień ale ciekawość nakazuję mi zapytać :d

0

@escarabajo Dida, pobijcie mnie ale kto siedzi obok Buffona po lewej ? I jeszcze ten za Gattuso po lewej ? ;d

5

@michaleu tez tak myśle ale w razie czego przynajmniej się miło zaskoczymy :d

4

@SevBlaugrana co tu dużo mówić, opcje są dwie, wejdzie albo nie

7

Brawo Max ! Brawo Red Bull ! Świetny wyścig :D

3

@AmigoBlancos dobra przypominajka, zwykle na stronie Barcy świetujemy sukcesy Realu

0

@Maker0 moze dlatego, ze zadnego meczu nie zagralismy dobrze przez cale 90 minut w tym sezonie ?

1

@Ratamahatta przyznaje się bez bicia, widzę przy filmie, że to Vegeta to odrazu rezygnuje

0

@Szymix654 a nie wiem, moze dlatego, ze jak sie jest doroslym i sie zarabia to juz sie nie powinno piracic skoro cena za usługe jest smiesznie tania ? takie moje zdanie

3

@`Sin przeciez sam sobie nie kupi, bo po co jak można ciągnąć po kims :D

0

@matiifcb ja też bym chciał zobaczyć ale bardziej z ciekawości, nie sądzę, że coś by się zmieniło ale chciałbym się zdziwić

0

@masq ja również :)

1

@malyras ja sie zgadzam, ze te zerowki sa paskudne ale ten heineken to naprawde wyjatek :D

1

@lucas/catalan a co to za Pani ? bo kolega pyta z ciekawości :d

1

@Jaca27 jak cos to heineken 0.0% też dobry :D mi podchodzi jak prawdziwy Panie sąsiad :D

0

@AlvaroHanso nie wiem kto ale pozdro dla niego, ciężar tej koszulki będzie ogromny :d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?