ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawelfcb2010 ajj faktycznie, ale zrobiłem gafe
0
@lucas/catalan tylko ciekawe za kogo, za rok przychodzi do nich Ricciardo a Norris słaby nie jest, ja bym się Vettela nie łapał, ogólnie jakoś za nim nie przepadam
0
@BarcaInfo @LuisSalvano nie lubi tego ;)
0
@DanielOOL taka Polska V2
1
@Kwiatek67 może jestem szalony i naiwny ale nie, dalej wierzę w Dembele i koniec
11
@tomono własny sos z pomidorów z sklepu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z czym lubicie najbardziej nalesniki ? Bo mam ochote zjeść ale nie wiem z czym, normalnie wcinam z nutella lub szpinakiem i jakims serem ale teraz bym z czym innym zjadł :d
8
@masq psioczyć sobie można, natomiast głupotą by było nie odbieranie swojej kasy za większe ceny i podatki jeśli jest taka możliwość
20
@deyna2018 tak ciezkie rownanie, ze sam sobie nieporadzisz ? xD
0
@LuisSalvano wiem, skarżypyto xD choć napisałem sama prawdę i nie było tam nic obraźliwego więc nie wiem co Cie boli :D zresztą to Ciebie tu w kółko banują bo Ci się grzeje głowa a nie mnie więc popracuj nad sobą :D
1
Komentarz usunięty
0
jest tu jakiś znawca F1 i wytłumaczy, czemu bolidy nie mogą pokonywać toru w przeciwnym kierunku ? :D bo taką ciekawostkę usłyszałem teraz na treningu i myślę o tym, mam jakieś własne podejrzenia ale może jest tu ktoś, kto wie :D
edit przez @TheNekro94 : ze względu na drugi wyścig w Austrii chcieli urozmaicić wyścig i puścić go w drugą stronę ale nie jest to możliwe bo bolidy nie są przystosowane :D
0
@pikass14 a nie mozna sie wysikac przed ? xD dla mnie to obrzydliwe :D
1
@Objectivo a dlaczego nie miał ręki ? Taki dla niego ułożyli scenariusz, w jednym swiecie oko, w drugim reka
0
@TheNekro94 co sie nie wyjasnilo ? :d bo mi sie wydaje ze wszystko ogarnalem :D
0
@DaPi jesli lubisz to polecam udać sie do jakies coffie shop'u :D a czeskie piwa to w wiekszosci 2% woda wiec ich nie polecam :D
6
@arraco wręcz przeciwnie kolego, wtedy to się dopiero zacznie :D
5
Ale sieka w F1 xD swietny poczatek sezonu :D
0
Haas aka "to bedzie nasz sezon" xD co roku to samo
5
Tylko nie to Max :(
1
@Thomas99PL idz sie przewietrz bo widze ze przypalilo w beret :D choc to pewnie bait :D
8
@Kamiloza91 według mnie niestety Ramos
2
@BarcaInfo tak zazdroszczę im tego transferu, marzył mi się Sane u nas na skrzydle :(
4
@arasz1819 problem w tym, że Andrzej zaś tam wypadnie dobrze z przygotowanymi odpowiedziami a nie o to w tym chodzi, Trzaskowski już tam był, więc niech teraz Duda pokaże się na nie swoim terytorium, bo oprócz powtarzania hasełek o emeryturach i polskich rodzinach to ten gość nie ma za wiele do powiedzenia
1
@tomono ja również, co prawda od roku dopiero się tym interesuję ale podjarany jestem bardzo :D chyba nawet bardziej czekałem na F1 niż piłkę nożną ;d
1
@itmustbejoke moze jeszcze sie dolozy z Suarezem do transferu co ? :D
4
@LuisSalvano brazylijski książę xD tego jeszcze nie było
8
Kogo jeszcze zabijaja takie temperatury ? Oddychac sie nie da a to dopiero poczatek :/
#team jesien&zima
5
@Qbuss
"Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. "