1

Avatary przechodzą przez jakąś komisje, ze sie tak dlugo zmieniaja czy co ? :D

1

@geass krzywe ? xD są ekstra :D ja na razie bym umiał zrobić sześcian, także wiesz :D

1

@geass no to będę próbował coś robić i próbować to zrozumieć bo już niektóre rzeczy które piszesz muszę wygooglować :D dzięki za rady i za zainteresowanie, jeśli pozwolisz, a temat się u mnie przyjmie to pewnie jeszcze do Ciebie napisze :D

1

@geass no też nie wiem, dlatego jedynie chciałem sprawdzić czy bym się w tym odnalazł, bo modelowanie maszyn mi się podoba a wydaję mi się, że modelowanie właśnie organiczne może być jeszcze ciekawsze :D po prostu chciałbym spróbować a czy wyjdzie to nie wiem, wiele zajawek już było i wiele upadło, wiesz jak jest :D gdyby człowiek miał 18 lat to tez inaczej, może by się człowiek bardziej zajarał ;d

może spróbuje z tym blenderem na początku i zobacze czy mi to wgl pasuje ;d myslisz, że dobre na początek ? :D

1

@geass no ja to właśnie chciałem się nauczyć i tak dorywczo coś robić, teraz już chyba za późno żeby wylądować w Hollywood :D no niestety programowanie nie jest dla mnie, trochę mnie nudzi, a efekty specjalne już brzmią grubo :D

1

@geass szczerze mówiąc to na razie nie robię nic, chciałem się zainteresować tematem, bo ogólnie jestem projektantem/konstruktorem w mechanice maszyn i mój konik to właśnie modelowanie 3d i projekty z tym związane, bardzo to lubię i chciałbym to poznać od strony grafiki, chciałbym się nauczyć i działać dodatkowo jako freelancer robiąc ekspozycje, modele do gier czy innych rzeczy, dlatego pytam bo chciałem kogoś podpytać od czego zacząć i jak to wygląda ;d lubię takie kreatywne rzeczy i chciałbym coś z tym zrobić ;d

Kolega się zna na tym ? :D

0

mamy na forum jakiegoś grafika 3d ? :d

0

@ronni37 @Encore @Kvzik47 podlinkujecie czy w tv oglądacie ? ;d

0

kto dzisiaj robi nocke przy play-offach ? :D

0

Dopiero jakos teraz do mnie doszło, że MSN całkowicie się rozpadło... :(

0

@Jacu327 pamiętam jak przechodził do Chelsea i przegadywałem ziomka na siłę, że to na prawde dobry bramkarz i wart tej kwoty, nigdy w życiu się tak nie myliłem xD

0

@Janas11224 to dziwne, ja zamawiałem meble kuchenne w kwietniu i przysłali mi po 5 dniach, na ich stronie zrobiłem sobie sam projekt który wygenerował potrzebne meble które złożyłem u nich w zamówieniu, zero problemu, dziwne, że tak długo musiałes czekać ;/

0

@capoN priv (15znakow)

0

@l0Messini pewnie, że są ale zależy od ich sformułowania, np taka sytuacja, jeśli wygrasz 30/40 meczy a Cie zwolnimy to dostaniesz odprawę, natomiast jeśli wygrasz mniej niż 30 meczy na 40 to zostajesz zwolniony bez odprawy, nie wiem co ludzie mają w kontraktach ale jest to normalny spis warunków do spełnienia pomiędzy dwoma stronami z zapiskami o konsekwencji nie wypełnienia ich

0

@l0Messini ma sens, Ty pracujesz na umowę a nie na kontrakt, za zerwane kontrakty płaci się odszkodowania o ile jest to w nich ujęte i nie ma zmiłuj, a to że w zarządzie siedzą debile i dają sie dymać każdemu na hajs to co zrobisz

2

@Geble tylko to jest faktycznie chyba trudne i nie wiem co Koeman mógłby zrobić, na przykład taki Suarez, wyraźnie gość go nie chce w drużynie, żaden inny klub go nie chce za taką pensją, on też nie chce rozwiązać umowy na niekorzystnych warunkach i taka sytuacja z resztą old boy'ów, jedynie oddawać albo sprzedawać za miskę zupy ale wtedy też pretensje, że za mało i jak taki Vidal tylko 500tyś euro

0

@PlanetFCB z chrupiącym świeżo upieczonym chlebkiem własnej roboty i nic więcej nie trzeba :D mój niedzielny śniadaniowy rytuał ;d

0

Mam problem moralny więc chciałbym was zapytać o zdanie,

wypada iść na pogrzeb mamy kolegi z którym się już nie koleguję od 3 lat bo zostawił wszystkich znajomych dla tępej dzidy która tylko ciągnie od niego hajs, choć wcześniej byliśmy przyjaciółmi z 10 lat ?

Bo jestem osobą która pali mosty i jest trochę bezwzględna, normalnie bym nie szedł ale narzeczona twierdzi, że powinienem iść więc chciałbym zapytać większe grono co o tym sądzi ;d

0

@fart poproszę ;)

2

@zadafcb gdzie to ogladacie Panowie ? Bo może bym spróbował :D

1

Gdzie da się obejrzeć dziś meczyk ?

0

@ArterkHD ubrania może nie, ale mam bzika na punkcie butów, razem z sportowymi mam chyba z 15 par :D

1

@Salwik92 może spróbuj tak jak mówi @Striker, ja osobiście tak znalazłem swoją prace, byłem zażenowany, że nie mogłem znaleźć pracy przez 3 miesiące zaraz po studiach, bo z rozmów nic nie wynikało, szukałem firm w rejonie które zajmują się tym z czego się wykształciłem i po prostu wysyłałem maile z CV, że szukam pracy. Tak samo zrobiła moja narzeczona bo jej poleciłem ten sposób niż te głupie pracuj.pl itp.

0

@Fabik87 dajcie spokój, pomijając czy Zielu jest dobry czy nie, to ta reprezentacja i każdy w niej gra jak gówno po wodzą tego trenera, osobiście trzymam kciuki za porażki Polski, byle by go wymienić na kogoś innego

1

Polecacie jakąś apke bądź serwis do nauki angielskiego ? Może być płatne, bo wtedy może będzie żal nie używać, bo nie używam języka i powoli sie wszystko zapomina a szkoda by było :d

0

@TheNekro94 A polecasz jakaś yerbe taka bardzo delikatna w smaku dla nowicjusza ? Bo miałem już dwa podejścia do tego i mi nie podeszło ;d Chciałbym dać trzecią szanse i się przekonać, bo może to jednak nie jest dla mnie ;d Wcześniej testowałem na swoim podniebieniu yerby CBSe (smakowe) ;d Jest coś łagodniejszego ? ;d

0

@IronSanHybrid a co tu się dzis dzialo ? Bo bylem nie obecny :D

0

Troche byłem zalatany i zdąrzylem na sam wyscig, co z Sainz'em ?

0

@patry295 ja tam bym poszedł do Ajaxu :D ale chyba za wczesnie i nie top 5 :d

2

@Chinaski nawet go nie podpuszczaj xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?