ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Myslalem, ze programy na tvn typu ukryta prawda, szkoła czy szpitale to wierzcholek góry ale jednak poszli o krok dalej i wymyślili rozwody xD
1
@LuisSalvano no wlasnie to upc to tak nie za bardzo schodzi z cen, mam z nimi umowe od 6 lat i ani zlotówki nie upuscili :/
0
@LucaBrasi tam też nie wykrywa :/
0
są tu jacyś informatycy albo ludzie co się znają trochę na kompach ? :D zrobiłem reinstalacje komputera na Win7, po instalacji nie mam sterowników do karty sieciowej, co jest w miarę oczywiste, więc chciałem je zgrać z pendrive ale komputer nie odczytuje żadnych dysków, ani SSD ani pendrive, natomiast samo USB działa bo myszka i klawiatura są ok
0
@Danger204 to nie te Włochy co kiedyś..
2
Z nowości podatkowych :
Podatek od deszczu. Będą musieli go płacić właściciele nieruchomości o powierzchni powyżej 600 m kw., na których istnieje lub powstanie zabudowa, która wyłączy więcej niż 50 proc. "powierzchni biologicznie czynnej”. Koszt na gospodarstwo domowe ma sięgać średnio 1350 zł rocznie.
Czy ja dobrze rozumiem ? Jesli mam działke powyzej 600 m^2 i zabuduje ją domem powyżej 50% wielkosci dzialki to bede placil taki podatek ? Od deszczu ? xD
0
@Hushovt a właśnie mam pytanie do Ciebie, wrzucałeś kiedyś taką grafikę ktora przedstawiala skale smoków w histori Śródziemia ? Bo oglądalem wczoraj hobbita i chciałem pokazać narzeczonej, bo z tego co pamietam to Smaug był tak malutki w porównaniu do innych :D szukalem u Ciebie w komentarzach ale nie znalazkem :d
0
Niech żyje Rafa Nadal, graj królu jak najdłuzej sie da !! :D
2
@clyde przepraszam za brak manier ale wtrące swoje zdanie bo jednak nie mogę przejsć obojetnie obok takich słów, otoż Kinder jest najlepsza.
Dziękuje za uwagę
3
Nie wiem czy tylko ja to czuje ale kocham w Rafie tą agresje i zlość przy uderzeniach, po prostu wyjść na kort i zmasakrować przeciwnika :D
1
@capoN @bartekvisca może Ripper street ? :d
0
@Rust_Cohle no tego nie da się ukryć, jeśli chodzi o majestat gry to Roger jest w tym najlepszy :D
2
Wiem, że obiektywny nie jestem ale Rafa dla mnie od zawsze najlepszy z tej trójki ale też wynika to z tego, że Nadala uwielbiam a Rogera i Nole jakoś nie darzę sympatią :d
4
Nie sądziłem, że sie wzrusze :D
1
W zwiazku z tą wspaniałą sprawą życze wam smacznych Gyrosów :D
Brawo !!!!!!
0
@Hosh nie rzygasz tymi mercedesami ? :D
1
Graliście w Flight Simulator od Microsoftu ? jak wrażenia ?
2
@Rodion no to lepiej notuj, dopiero na studiach się dowiesz jak szybko umiesz pisać :D
7
@FCBKUBANO balonikiem to mozna nazwac wczorajszą gre Polski albo pierwsze dwa mecze Barcy a nie kogoś kto gra jutro w półfinale RG wedlug mnie :d
0
@MaziFCB a ja tu nie wyzywam, ze jak ktos nie oglada to nie Polak :D tez patrze i nuda tam troche, a przed meczem wydawalo sie, ze bedzie na odwrot :D
0
@MaziFCB @Keson no ze ciekawszy mecz polszy :d
0
Jak tam cwaniaki mecz portugali i hiszpani ? Bo tu z żałoscią i wspolczuciem pisaliscie na tych co wybrali ojczyzne :D
3
Wy tu sobie śmieszkujecie a zaraz Zyga przedluzy Brzeczkowi kontrakt do 2030 r to wam sie odechce tych zarcikow :D
3
Piątek to moglby sobie darowac tą cieszynke bo troche nie aktualna xD
0
@ranger3120 hmm no moze tak być :D czasami trzeba dać szanse dluzej niz pare odcinkow i moze sie czlowiek przekona :D
1
@IronSanHybrid o boze, akcja z kotem mnie rozwala na łopatki xD
Przy okazji nie wiem czy kiedykolwiek probowales ogladac park and recreations, kręcony w ten sam sposob, tez jest dziwne ale mi przypadlo do gustu, skoro mamy wspolnego HP i The office, to tamto tez moze Ci sie spodoba :D noi tez nie wydaje sie ciekawy bo dokument o wydziale parkow w USA :D
1
@ranger3120 jest specyficzne, dla niektorych złoto dla innych nie :D dla mnie zdecydowanie to pierwsze, choć dokument o sprzedawcach papieru nie może się wydawać fajny, to taki jest :D
3
@MesQueUnClub96 zebyś wiedział, natomiast teraz licze na porażki żeby wywali Brzęczka na zbity ryj, ale to ziomuś Zbyszka wiec łatwo nie będzie :x
1
@SonBarcaGoku zależy dla kogo :)
1
@IronSanHybrid nie martw się, są tu ludzie ktorym HP się nigdy nie znudzi :D jestem świrem ale jak jest w tv to zawsze ogladam, wiec tak dwa razy w roku xD