5

Myslalem, ze programy na tvn typu ukryta prawda, szkoła czy szpitale to wierzcholek góry ale jednak poszli o krok dalej i wymyślili rozwody xD

1

@LuisSalvano no wlasnie to upc to tak nie za bardzo schodzi z cen, mam z nimi umowe od 6 lat i ani zlotówki nie upuscili :/

0

@LucaBrasi tam też nie wykrywa :/

0

są tu jacyś informatycy albo ludzie co się znają trochę na kompach ? :D zrobiłem reinstalacje komputera na Win7, po instalacji nie mam sterowników do karty sieciowej, co jest w miarę oczywiste, więc chciałem je zgrać z pendrive ale komputer nie odczytuje żadnych dysków, ani SSD ani pendrive, natomiast samo USB działa bo myszka i klawiatura są ok

0

@Danger204 to nie te Włochy co kiedyś..

2

Z nowości podatkowych :

Podatek od deszczu. Będą musieli go płacić właściciele nieruchomości o powierzchni powyżej 600 m kw., na których istnieje lub powstanie zabudowa, która wyłączy więcej niż 50 proc. "powierzchni biologicznie czynnej”. Koszt na gospodarstwo domowe ma sięgać średnio 1350 zł rocznie.

Czy ja dobrze rozumiem ? Jesli mam działke powyzej 600 m^2 i zabuduje ją domem powyżej 50% wielkosci dzialki to bede placil taki podatek ? Od deszczu ? xD

0

@Hushovt a właśnie mam pytanie do Ciebie, wrzucałeś kiedyś taką grafikę ktora przedstawiala skale smoków w histori Śródziemia ? Bo oglądalem wczoraj hobbita i chciałem pokazać narzeczonej, bo z tego co pamietam to Smaug był tak malutki w porównaniu do innych :D szukalem u Ciebie w komentarzach ale nie znalazkem :d

0

Niech żyje Rafa Nadal, graj królu jak najdłuzej sie da !! :D

2

@clyde przepraszam za brak manier ale wtrące swoje zdanie bo jednak nie mogę przejsć obojetnie obok takich słów, otoż Kinder jest najlepsza.

Dziękuje za uwagę

3

Nie wiem czy tylko ja to czuje ale kocham w Rafie tą agresje i zlość przy uderzeniach, po prostu wyjść na kort i zmasakrować przeciwnika :D

1

@capoN @bartekvisca może Ripper street ? :d

0

@Rust_Cohle no tego nie da się ukryć, jeśli chodzi o majestat gry to Roger jest w tym najlepszy :D

2

Wiem, że obiektywny nie jestem ale Rafa dla mnie od zawsze najlepszy z tej trójki ale też wynika to z tego, że Nadala uwielbiam a Rogera i Nole jakoś nie darzę sympatią :d

4

Nie sądziłem, że sie wzrusze :D

1

W zwiazku z tą wspaniałą sprawą życze wam smacznych Gyrosów :D

Brawo !!!!!!

0

@Hosh nie rzygasz tymi mercedesami ? :D

1

Graliście w Flight Simulator od Microsoftu ? jak wrażenia ?

2

@Rodion no to lepiej notuj, dopiero na studiach się dowiesz jak szybko umiesz pisać :D

7

@FCBKUBANO balonikiem to mozna nazwac wczorajszą gre Polski albo pierwsze dwa mecze Barcy a nie kogoś kto gra jutro w półfinale RG wedlug mnie :d

0

@MaziFCB a ja tu nie wyzywam, ze jak ktos nie oglada to nie Polak :D tez patrze i nuda tam troche, a przed meczem wydawalo sie, ze bedzie na odwrot :D

0

@MaziFCB @Keson no ze ciekawszy mecz polszy :d

0

Jak tam cwaniaki mecz portugali i hiszpani ? Bo tu z żałoscią i wspolczuciem pisaliscie na tych co wybrali ojczyzne :D

3

Wy tu sobie śmieszkujecie a zaraz Zyga przedluzy Brzeczkowi kontrakt do 2030 r to wam sie odechce tych zarcikow :D

3

Piątek to moglby sobie darowac tą cieszynke bo troche nie aktualna xD

0

@ranger3120 hmm no moze tak być :D czasami trzeba dać szanse dluzej niz pare odcinkow i moze sie czlowiek przekona :D

1

@IronSanHybrid o boze, akcja z kotem mnie rozwala na łopatki xD

Przy okazji nie wiem czy kiedykolwiek probowales ogladac park and recreations, kręcony w ten sam sposob, tez jest dziwne ale mi przypadlo do gustu, skoro mamy wspolnego HP i The office, to tamto tez moze Ci sie spodoba :D noi tez nie wydaje sie ciekawy bo dokument o wydziale parkow w USA :D

1

@ranger3120 jest specyficzne, dla niektorych złoto dla innych nie :D dla mnie zdecydowanie to pierwsze, choć dokument o sprzedawcach papieru nie może się wydawać fajny, to taki jest :D

3

@MesQueUnClub96 zebyś wiedział, natomiast teraz licze na porażki żeby wywali Brzęczka na zbity ryj, ale to ziomuś Zbyszka wiec łatwo nie będzie :x

1

@SonBarcaGoku zależy dla kogo :)

1

@IronSanHybrid nie martw się, są tu ludzie ktorym HP się nigdy nie znudzi :D jestem świrem ale jak jest w tv to zawsze ogladam, wiec tak dwa razy w roku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?