8

aj, podoba mi się Dembele, jak widać nie jest jeźdźcem bez głowy ale potrafi też grać kombinacyjnie, niesamowicie cieszyło mnie to jak wiele akcji przez niego przechodziło, te prostopadłe podania, rajdy i wychodzenie do prostopadłych podań, co prawda na koniec szwankowało podejmowanie decyzji ale jeszcze trochę meczy i uważam, że na prawdę będzie kozak, wiem że to tylko Ferencváros ale to już kolejny dobry mecz

warto było Cie bronić przez 3 lata chłopie, oby tak dalej !

4

@MensculinVeB tragedia, same złe decyzje, na prawde słabo

0

Noi taka lipa dla chlopaka, dobry mecz, fajna gra druzyny a Ty zdajesz sobie sprawę, że mecz bez Ciebie byłby jeszcze lepszy

1

Pamiętam jak Gomes też miał dobry mixtape z Valenci na youtubie xD

4

@kamilo0066 lepiej płakać, że wkoncu jest na czym oko zawiesic i mozna sie cieszyc grą

9

Aj Dembouz, graj tak cały czas, aż człowiek dumny, że Cie bronił 3 lata na forum :D

0

@matirix20 polecam ale najpierw się dokształcić i dopiero próbować na wirtualnym portfelu, ja osobiście gram na longi i traktuje to jako skarbonke z jakimś zyskiem a nie zródło utrzymania, i zero pośpiechu, wtedy wtopisz już na starcie, ja jestem na GPW i NC, bo to już nie bukmacher, że za 2zł uda Ci się trafić 100zł, żeby kupić konkretne akcje to już trzeba więcej kasy a zysk jest powolny, czasem akcje skocza 20-50% bez powodu a dopiero za dwa dni się dowiesz czemu i nic nie poradzisz, grube ryby zawsze wiedzą przed Tobą i zwykly szary czlowiek cieżko ma walczyć z rynkiem

2

@Janiama czy ja wiem, presja + zupełnie inny bolid, nie tak łatwo się przestawić na ustawienia innego samochodu, liczę, że zostawi Valtteriego za plecami ale wątpie, bardziej doświadczony Bottas nie potrafi ogarnąć P2 co wyścig a co dopiero Russel

0

@lucas/catalan kim jest pay driver bo nie słyszałem jeszcze takiego określenia ?

3

@clyde eeeeenooooo, proszę bez spojlerów :D

0

@BarcaaVEB właśnie ostatnio wkręciłem się w Fast & Furious i bardzo gościa polubiłem, skończyłem 7 część i szkoda, że już go nie zobaczę w następnych, bez niego czuję to nie będzie to samo

1

@MesQueUnClub96 flashscore pokazuke 16 :D

1

@MesQueUnClub96 F1 o 16:00 kolego :D mamy ten sam problem :D jutro też zgrzyt bo Barca o 14 a F1 o 15:10 i jeszcze skoki :d

2

@Bobo25 no zgadzam się, według mnie najlepszy z Maca, choć uważam to za niezdrowe to czasem można sobie pozwolić :D

@bartekvisca @czółkovsky do maca w moim miescie przyjechali goscie specjalnie z katowic(25km dalej) bo u nich nie było i trochę sie zdziwili, bardzo musiało im się chcieć :D

1

Nie tylko Sony leci w kule z ps5, wbijam do maca a tam wyprzedany drwal, zawód po całości

2

@NaFazieHitman ja do tej pory nie wiem czy prawda,fejk czy bait xD

5

@Bykunn najsmutniejsze jest to, że to co napisałeś usłyszymy na dniach w tvp

2

@Bykunn no wcześniej był dla gospodarstw powyżej 3500m2, teraz zeszyli do 600m2, niedługo trzeba będzie również płacić za to samo za mieszkanie w bloku -.- tzn wiesz co, to się tak wydaje ale postawisz dom, dodasz dwa garaże, altankę, jakąś szopę i się zbiera ;) tym bardziej jak ktoś woli parterowy dom a nie piętrowy ;d

2

@Bykunn no ale kto normalny brukuje sobie podwórko ? niech się dowalą do firm które brukują sobie hektary terenu a nie komuś kto ma dom jednorodzinny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

@DaPi te małpki, cukier itp to kij tam, ale od 2022r podatek od deszczu dla tych co mają zabudowana działkę(ponad 600m2) powyżej 50% powyżej czaisz to ? xD od DESZCZU xD płacisz bo pada deszcz, rozdpuca mi to mózg xD

5

@SiSenior a daj spokój, niech się nie zesrają z tym Maradoną :d jeden na tej stronie to już od dwóch dni za nim płacze xD

0

@lucas/catalan co kto lubi :D

0

@lucas/catalan oo tak ;)

0

Są jakieś szanse na wygraną Szachtaru ? Bo kursik niezły :D

0

polecicie jakieś słuchawki nauszne bezprzewodowe tak do 350zł ? ;d mogą też być z opcją jack'a ;d takie dosyć wygodne, żeby uszy po godzinie nie bolały ;d

0

Riki, zrób co trzeba i zaskocz Ludwiczka !! :D

0

@semafor na pewno chce bezprzewodowe, a z basem nie wiem, audiofilem nie jest tylko chce mu coś porządnego kupić żeby miał na lata bo obecnie słucha na jakimś dziadostwie z Żywca (dostał kiedyś do piwa w sklepie) :D jeszcze mam dylemat pomiędzy HD 4.40BT, doradziłbyś któreś ?

0

@Kluivert_P @thebaanqn @semafor hmm, szukam czegoś tak do 350zł, jesteście w stanie coś polecić do tej ceny ? bo myślę konkretnie o modelu HD 350BT

0

polecacie słuchawki z firmy Sennheiser ? bo planuje kupić tacie pod choinkę i patrzę na opinie w necie ale was też chciałbym posłuchać :D macie coś z tej firmy ? ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?