ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
narzekać na reklamy to każdy potrafi, ale kupić premium to już szkoda pieniążka, nawet mi was nie żal
7
@BARCA_FOR_EVER jesteś bardzo naiwny
0
@Gappeq i dasz komuś tak po prostu login i hasło do swoich danych upc za 30zł ? :>
2
@Bobo25 a powiem Ci, że mi to jest obojętne, oglądam barce od około 16 lat i po prostu mam w serduszku nasz klub, czy przegrywamy, czy wygrywamy, czy mamy trofea czy nie, to oglądam
3
@DonAndrzejos dzisiejszego wieczora można spodziewać się na pewno jednej rzeczy, będą to wybite serwery fcbarca.com :D
2
@MesQueUnClub_87 polecam jeszcze kamień do pizzy, bardzo dużo zmienia, nie jest to co prawda wymarzony piec kamienny opalany drewnem ale według mnie lepsze niż z blachy
2
@MesQueUnClub_87 rozwałkowując nie niszczysz pęcherzyków powietrza ? kiedyś tak robiłem i zauważyłem ze dłońmi dużo lepiej uformować ciasto ;)
0
@draxidox ja to samo, to dużo też zależy od kobiety jaką się ma, moja nie lubi szopek i gardzi romantyzmem wiec takie coś w ogóle nie wchodziło w grę, podobnie jest z kwiatami, woli kubełek z kfc bo to chociaż można zjeść ;d
1
@matirix20 moze dlatego, ze kochamy marnować setki, a wylewy naszej obrony + atak psg może sie bardzo źle skończyc, tak w skrócie moim zdaniem
8
@LuisSalvano no jak na filmiku od @Azi nie widzisz jak Alba się pcha na obrońce to nie wiem jak Ci pomóc :p
1
działają wam zawsze oznaczenia na stronie ? bo często mam awarie w tym temacie :p
4
@karci0 nie potrzebują tylko sobie sami tak wyznaczają, jak ktoś ćwiczy i robi sobie cheat day, to też Cie tak dziwi ? ;d w wigilie też narzekasz, że masz na stole 10 posiłków a normalnie tylko dwa dania bo "(...)ludzie potrzebują ŚWIĄT żeby cos robić :P" ? :D
0
@ksobi no i wyjaśnione, niech jeszcze powie, że sernik z rodzynkami to nie sernik i jestem spełniony
0
@marcin62 bardziej chodzi o opis i był skierowany do @Janiama bo widzę bardzo to przeżył, a to czy to Muller czy Pan Andrzej z podhala, to guzik mnie obchodzi, nic strasznego, da się to przeżyć
42
@Janiama straszne, chyba nic bardziej przykrego dzisiaj nie przeczytam ;d bogacz w katarskim hotelu, biedaczysko :(
0
@Jakchcesz @ksobi coś dla @LuisSalvano a propos jego planowanych zimowych i letnich transferów :D
3
@macio_944 kto by się spodziewał
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSz1Ot9tw_5ccsvybrYoEPzs-2l785RPwoQrw&usqp=CAU
3
@speed1 bardzo mi przykro, że nie spodobał Ci się ton mojej wypowiedzi ale mam to gdzieś i nie były to komentarze w stylu " jesteś głupi bo masz inne zdanie niż ja ", jeśli np. jest strajk kobiet przeciwko aborcji i są blokowane drogi to mam robić awanturę i dzwonić do urzędu miasta i pytac co to ma być ? Nie, akceptuje to, że w dany dzień potrzeby wielu są ważniejsze niż moje i jak bede w domu troche później to nic sie nie stanie
66
@mat32 żałosni to są ludzie którzy nie potrafią wytrzymać 24h bez telewizji, obecnie trwa ogólnopolski bunt, po to abyś nie musiał płacić w przyszłości wyższej ceny za swoją umowę ale może wymagam za wiele żebyś to zrozumiał
40
Komentarz usunięty
2
@Mathew16 nie bądź taki uszczypliwy, oczywistym jest, że mówię o każdym kanale tej stacji prócz sportu, który nie propaguje politycznych treści
2
@Mathew16 nie wiem co by sie musiało stać, żebym włączył tvp, prędzej się będę gapił w ściane niż włącze ten syf ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pogba proszę ja Ciebie z powietrza, tym czasem idę zbierać banknoty z drzewka za domkiem
4
@kamilkrycha wiadomka, przecież radio i serwisy informacyjne utrzymują się z powietrza i nie potrzebują pieniążka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Szpenser nie opłaca się, dogecoin to kryptowaluta dla żartów, nie stoi za nią żaden projekt, jest bo jest ale nic nie wnosi do IT
4
Kto by się spodziewał, hmm :D
https://zapodaj.net/c7bcf9ad08c7a.jpg.html
0
@zadafcb troche późno :( jeszcze genialne tvp bedzie powtarzalo mecz w pon., wt., śr. w okolicach godzin 12-13, genialne, zwykle ludzie wtedy nie pracuja to moga przeciez obejrzec -.-
2
@Nano22 bo zazwyczaj wszystkie koty są śliczne, słodkie i niezależne a nie każdy pies jest ładny (kwestia gustu), dodatkowo psy są posłuszne i na każde zawołanie, wiadomo, że ludzie chcą być tymi pierwszymi, ja tak sobie to tłumaczę, choć nie mam nic do psów i ludzi tak nie nazywam :D