1

narzekać na reklamy to każdy potrafi, ale kupić premium to już szkoda pieniążka, nawet mi was nie żal

7

@BARCA_FOR_EVER jesteś bardzo naiwny

0

@Gappeq i dasz komuś tak po prostu login i hasło do swoich danych upc za 30zł ? :>

2

@Bobo25 a powiem Ci, że mi to jest obojętne, oglądam barce od około 16 lat i po prostu mam w serduszku nasz klub, czy przegrywamy, czy wygrywamy, czy mamy trofea czy nie, to oglądam

3

@DonAndrzejos dzisiejszego wieczora można spodziewać się na pewno jednej rzeczy, będą to wybite serwery fcbarca.com :D

2

@MesQueUnClub_87 polecam jeszcze kamień do pizzy, bardzo dużo zmienia, nie jest to co prawda wymarzony piec kamienny opalany drewnem ale według mnie lepsze niż z blachy

2

@MesQueUnClub_87 rozwałkowując nie niszczysz pęcherzyków powietrza ? kiedyś tak robiłem i zauważyłem ze dłońmi dużo lepiej uformować ciasto ;)

0

@draxidox ja to samo, to dużo też zależy od kobiety jaką się ma, moja nie lubi szopek i gardzi romantyzmem wiec takie coś w ogóle nie wchodziło w grę, podobnie jest z kwiatami, woli kubełek z kfc bo to chociaż można zjeść ;d

1

@matirix20 moze dlatego, ze kochamy marnować setki, a wylewy naszej obrony + atak psg może sie bardzo źle skończyc, tak w skrócie moim zdaniem

8

@LuisSalvano no jak na filmiku od @Azi nie widzisz jak Alba się pcha na obrońce to nie wiem jak Ci pomóc :p

1

działają wam zawsze oznaczenia na stronie ? bo często mam awarie w tym temacie :p

4

@karci0 nie potrzebują tylko sobie sami tak wyznaczają, jak ktoś ćwiczy i robi sobie cheat day, to też Cie tak dziwi ? ;d w wigilie też narzekasz, że masz na stole 10 posiłków a normalnie tylko dwa dania bo "(...)ludzie potrzebują ŚWIĄT żeby cos robić :P" ? :D

0

@ksobi no i wyjaśnione, niech jeszcze powie, że sernik z rodzynkami to nie sernik i jestem spełniony

0

@marcin62 bardziej chodzi o opis i był skierowany do @Janiama bo widzę bardzo to przeżył, a to czy to Muller czy Pan Andrzej z podhala, to guzik mnie obchodzi, nic strasznego, da się to przeżyć

42

@Janiama straszne, chyba nic bardziej przykrego dzisiaj nie przeczytam ;d bogacz w katarskim hotelu, biedaczysko :(

0

@Jakchcesz @ksobi coś dla @LuisSalvano a propos jego planowanych zimowych i letnich transferów :D

3

@speed1 bardzo mi przykro, że nie spodobał Ci się ton mojej wypowiedzi ale mam to gdzieś i nie były to komentarze w stylu " jesteś głupi bo masz inne zdanie niż ja ", jeśli np. jest strajk kobiet przeciwko aborcji i są blokowane drogi to mam robić awanturę i dzwonić do urzędu miasta i pytac co to ma być ? Nie, akceptuje to, że w dany dzień potrzeby wielu są ważniejsze niż moje i jak bede w domu troche później to nic sie nie stanie

66

@mat32 żałosni to są ludzie którzy nie potrafią wytrzymać 24h bez telewizji, obecnie trwa ogólnopolski bunt, po to abyś nie musiał płacić w przyszłości wyższej ceny za swoją umowę ale może wymagam za wiele żebyś to zrozumiał

40

Komentarz usunięty

2

@Mathew16 nie bądź taki uszczypliwy, oczywistym jest, że mówię o każdym kanale tej stacji prócz sportu, który nie propaguje politycznych treści

2

@Mathew16 nie wiem co by sie musiało stać, żebym włączył tvp, prędzej się będę gapił w ściane niż włącze ten syf ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pogba proszę ja Ciebie z powietrza, tym czasem idę zbierać banknoty z drzewka za domkiem

4

@kamilkrycha wiadomka, przecież radio i serwisy informacyjne utrzymują się z powietrza i nie potrzebują pieniążka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Szpenser nie opłaca się, dogecoin to kryptowaluta dla żartów, nie stoi za nią żaden projekt, jest bo jest ale nic nie wnosi do IT

4

Kto by się spodziewał, hmm :D

https://zapodaj.net/c7bcf9ad08c7a.jpg.html

0

@zadafcb troche późno :( jeszcze genialne tvp bedzie powtarzalo mecz w pon., wt., śr. w okolicach godzin 12-13, genialne, zwykle ludzie wtedy nie pracuja to moga przeciez obejrzec -.-

2

@Nano22 bo zazwyczaj wszystkie koty są śliczne, słodkie i niezależne a nie każdy pies jest ładny (kwestia gustu), dodatkowo psy są posłuszne i na każde zawołanie, wiadomo, że ludzie chcą być tymi pierwszymi, ja tak sobie to tłumaczę, choć nie mam nic do psów i ludzi tak nie nazywam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?