2

@robsesh nie wydaję mi się, analogicznie takie sytuacje zdarzają się w każdym kraju i jesteś o tym poinformowany, że jakiś niemiec, bułgar czy hiszpan są poszukiwani w europie za morderstwo w swoim kraju ? W samej polsce jest tysiące listów gończych za oszustami, złodziejami i nawet mordercami a zwykły przechodzień nie zdaję sobie z tego sprawy, co z tego, że namiastka policji wie jak to zwykłych obywateli jest najwięcej

wystarczy wejść na główna stronę policji w zakładkę poszukiwani i zobaczyć ilu jest poszukiwanych morderców o których się nawet nie słyszało

4

@Janas11224 może już daleko poza granicami kraju, tam go nie będą szukać, jeśli zaraz po zabójstwie wyruszył za granicę to raczej się już nie znajdzie

#nieznamsięalesięwypowiem

1

@KrwawiaceoczyVEB nigdy nie zrozumiem jak można jeść zupę z ryżem, taka paciajka się robi jak dla niemowlęcia ;d

0

@Przeemekk zna się kolega na SUVach ? :D bo też szukam właśnie :D

1

Polecacie jakiegoś laptopa do 3k dla dziecka na nauki zdalne ? Bo ja tam wszedłem na euro.com, dałem 3k max i filtrowałem od najlepszych opinii i wyskoczył mi taki

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-laptop-um431-14-r5-8gb-512ssd-w10.bhtml

bo kolega pyta o pomoc a ja nie chciałbym go wpuścić na minę tylko ja zazwyczaj tak kupuje sprzęt rtv/agd na takich stronach ;d

0

@Azi za 10-20lat będzie to samo co z frankowiczami - "Nam nikt nie powiedział, że stopy procentowe będą się zmieniać"

0

@VenoM ajjj śliczna :D

4

@kaamil1910 bez przesady, czasem sie wstanie lewą albo zwykłe zmęczenie po tygodniu pracy czy cos :d

7

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/abVE059_460sv.mp4

Kiedy zycie daje Ci w kość każdego dnia ale Ty się już przyzwyczaiłeś :D

0

@QUNJ teraz jeszcze pół biedy ale na finały wschód-zachód juz nie bede rano wbijał na LR :D

0

@QUNJ chyba tak :d po prostu pomyślałem, że tak bedzie miło jak z serialami, nie bronie nikomu pisac tylko ostrzegać :D

1

@kamiVeB mam prośbę, mógłbyś nastepnym razem dać nagłowek NBA Spoiler ? :D bo ja zawsze z rana ogladam mecze bo w nocy nie daje rady :d

0

@HighestInTheRoom ok, tylko gdzie jest ta granica rozsądku w takim razie ? ano nie ma jej bo każdy ma inny cel i marzenia, jeśli ktoś np. chce zbudować dom dla swojej rodziny zamiast gnić w bloku nie biorąc przy tym kredytu i pracując ile może to też jest smutne i pieniądze przysłaniają rzeczywistość ?

jak się zarabia 10k miesięcznie to na luzaku możesz się nie przepracowywać ale raczej nie wiele ludzi tyle zarabia ;d

0

@MARCEPAN05 ściągnij apkę shazam to się dowiesz

1

@pikass14 Jessie Mei Li, lecz czuję, że Cie zawiodłem bo ta Pani nie jest z porno :D

0

Gra ciałem i karny, Lahoz time mode on -.-

3

Kiedy zastanawiasz się czemu Chińczycy prześcigają każdy kraj na globie to poniżej
wrzuciłem filmik jak budują 10 piętrowy blok w 28h, co prawda z gotowych elementów ale jednak



mają rozmach i pewnie masę jest takich inwestycji i się dziwić, że ceny na rynku budowlanym szaleją jak pewnie kupują wszystko po każdej cenie :o

1

@Objectivo no tu już można gdybać i wymieniać różne przypadki, nie jest mi obca myśl, że nieraz para homoseksualistów wychowa dziecko w szczęściu i miłości niż patologiczna rodzina, jednak mój model rodzinny to kobieta i mężczyzna i tak już mam, w lepszym świecie to rozumiem ale obecnie ten kraj nie jest na to gotowy

co do par bezpłodnych, może i nie mogą ale wpasowują się w model więc adopcja jest dopuszczalna

2

@Objectivo hmm, uważam, że to nie naturalne, chociażby z takiego powodu, że taka para nie ma możliwości do spłodzenia potomstwa i myślę, że takie dziecko miało by okropne dzieciństwo, bo rówieśnicy nie potrafiliby tego zaakceptować i psychicznie znęcali by się nad tą osobą, nie jestem homofobem ale dla mnie to za dużo, to tylko moje zdanie i nikogo nie namawiam do tego

0

@Nazio87 nie pamiętam ale zrobiłem chyba na 99.5% gry i już więcej nie dałem rady, ahh piękna gra ;)

8

@Nerowing2 mam nadzieje, że do adopcji dzieci nigdy nie dojdzie

0

@RobiS nie zrozumiałeś co napisałem, powinno się na nią zapisywać a nie wypisywać z niej, wtedy może więcej rodziców by się zastanowiło nad zapisem i może dziecko poszło by na bardziej pożyteczne zajęcia, a jak odgórnie jest na to zapisane to myśle, że jest myślenie " a niech już będzie jak jest "

a nie więcej ?
https://natemat.pl/319147,ile-lekcji-religii-w-szkolach-ta-grafika-to-pokazala-skad-sie-wziela

nawet za moich czasów szkolnych okrajało się ilość godzin wartościowych przedmiotów a religia zostawała

0

@Kettger według mnie nie powinna być w kanonie, a jedynie jako zajęcia dla chętnych i zapisy na ten przedmiot, dla mnie chorym jest, że jest więcej takich zajęć niż innych bardziej pożytecznych przedmiotów ścisłych

0

Czemu na zewnatrz sie zrobił taki Meksyk ? :D

1

@Barca1922 PSG jest od nas obecnie lepsze i wiecej placą, czym Ty tu jesteś oburzony ?

0

@mercurial2000 wkońcu by ktoś z głowek ładował bramki

2

@fart też mam taka nadzieje :D

0

@VenoM a chociaż Pani z mojego awatara :d

ps. nie jest z branży porno :d

1

@VenoM przecież nawet pisze, ze to serial mlodzieżowy to co sie czepiasz :D

0

@Ronnie1992 taa, bo nie mam co robic tylko ogladac serial dla napalonych nastolatkow xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?