ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@robsesh nie wydaję mi się, analogicznie takie sytuacje zdarzają się w każdym kraju i jesteś o tym poinformowany, że jakiś niemiec, bułgar czy hiszpan są poszukiwani w europie za morderstwo w swoim kraju ? W samej polsce jest tysiące listów gończych za oszustami, złodziejami i nawet mordercami a zwykły przechodzień nie zdaję sobie z tego sprawy, co z tego, że namiastka policji wie jak to zwykłych obywateli jest najwięcej
wystarczy wejść na główna stronę policji w zakładkę poszukiwani i zobaczyć ilu jest poszukiwanych morderców o których się nawet nie słyszało
4
@Janas11224 może już daleko poza granicami kraju, tam go nie będą szukać, jeśli zaraz po zabójstwie wyruszył za granicę to raczej się już nie znajdzie
#nieznamsięalesięwypowiem
1
@KrwawiaceoczyVEB nigdy nie zrozumiem jak można jeść zupę z ryżem, taka paciajka się robi jak dla niemowlęcia ;d
0
@Przeemekk zna się kolega na SUVach ? :D bo też szukam właśnie :D
1
Polecacie jakiegoś laptopa do 3k dla dziecka na nauki zdalne ? Bo ja tam wszedłem na euro.com, dałem 3k max i filtrowałem od najlepszych opinii i wyskoczył mi taki
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-laptop-um431-14-r5-8gb-512ssd-w10.bhtml
bo kolega pyta o pomoc a ja nie chciałbym go wpuścić na minę tylko ja zazwyczaj tak kupuje sprzęt rtv/agd na takich stronach ;d
0
@Azi za 10-20lat będzie to samo co z frankowiczami - "Nam nikt nie powiedział, że stopy procentowe będą się zmieniać"
0
@VenoM ajjj śliczna :D
4
@kaamil1910 bez przesady, czasem sie wstanie lewą albo zwykłe zmęczenie po tygodniu pracy czy cos :d
7
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/abVE059_460sv.mp4
Kiedy zycie daje Ci w kość każdego dnia ale Ty się już przyzwyczaiłeś :D
0
@QUNJ teraz jeszcze pół biedy ale na finały wschód-zachód juz nie bede rano wbijał na LR :D
0
@QUNJ chyba tak :d po prostu pomyślałem, że tak bedzie miło jak z serialami, nie bronie nikomu pisac tylko ostrzegać :D
1
@kamiVeB mam prośbę, mógłbyś nastepnym razem dać nagłowek NBA Spoiler ? :D bo ja zawsze z rana ogladam mecze bo w nocy nie daje rady :d
0
@HighestInTheRoom ok, tylko gdzie jest ta granica rozsądku w takim razie ? ano nie ma jej bo każdy ma inny cel i marzenia, jeśli ktoś np. chce zbudować dom dla swojej rodziny zamiast gnić w bloku nie biorąc przy tym kredytu i pracując ile może to też jest smutne i pieniądze przysłaniają rzeczywistość ?
jak się zarabia 10k miesięcznie to na luzaku możesz się nie przepracowywać ale raczej nie wiele ludzi tyle zarabia ;d
0
@MARCEPAN05 ściągnij apkę shazam to się dowiesz
1
@pikass14 Jessie Mei Li, lecz czuję, że Cie zawiodłem bo ta Pani nie jest z porno :D
0
Gra ciałem i karny, Lahoz time mode on -.-
3
Kiedy zastanawiasz się czemu Chińczycy prześcigają każdy kraj na globie to poniżej
wrzuciłem filmik jak budują 10 piętrowy blok w 28h, co prawda z gotowych elementów ale jednak
mają rozmach i pewnie masę jest takich inwestycji i się dziwić, że ceny na rynku budowlanym szaleją jak pewnie kupują wszystko po każdej cenie :o
1
@Objectivo no tu już można gdybać i wymieniać różne przypadki, nie jest mi obca myśl, że nieraz para homoseksualistów wychowa dziecko w szczęściu i miłości niż patologiczna rodzina, jednak mój model rodzinny to kobieta i mężczyzna i tak już mam, w lepszym świecie to rozumiem ale obecnie ten kraj nie jest na to gotowy
co do par bezpłodnych, może i nie mogą ale wpasowują się w model więc adopcja jest dopuszczalna
2
@Objectivo hmm, uważam, że to nie naturalne, chociażby z takiego powodu, że taka para nie ma możliwości do spłodzenia potomstwa i myślę, że takie dziecko miało by okropne dzieciństwo, bo rówieśnicy nie potrafiliby tego zaakceptować i psychicznie znęcali by się nad tą osobą, nie jestem homofobem ale dla mnie to za dużo, to tylko moje zdanie i nikogo nie namawiam do tego
0
@Nazio87 nie pamiętam ale zrobiłem chyba na 99.5% gry i już więcej nie dałem rady, ahh piękna gra ;)
8
@Nerowing2 mam nadzieje, że do adopcji dzieci nigdy nie dojdzie
0
@RobiS nie zrozumiałeś co napisałem, powinno się na nią zapisywać a nie wypisywać z niej, wtedy może więcej rodziców by się zastanowiło nad zapisem i może dziecko poszło by na bardziej pożyteczne zajęcia, a jak odgórnie jest na to zapisane to myśle, że jest myślenie " a niech już będzie jak jest "
a nie więcej ?
https://natemat.pl/319147,ile-lekcji-religii-w-szkolach-ta-grafika-to-pokazala-skad-sie-wziela
nawet za moich czasów szkolnych okrajało się ilość godzin wartościowych przedmiotów a religia zostawała
0
@Kettger według mnie nie powinna być w kanonie, a jedynie jako zajęcia dla chętnych i zapisy na ten przedmiot, dla mnie chorym jest, że jest więcej takich zajęć niż innych bardziej pożytecznych przedmiotów ścisłych
0
Czemu na zewnatrz sie zrobił taki Meksyk ? :D
1
@Barca1922 PSG jest od nas obecnie lepsze i wiecej placą, czym Ty tu jesteś oburzony ?
0
@mercurial2000 wkońcu by ktoś z głowek ładował bramki
2
@fart też mam taka nadzieje :D
0
@VenoM a chociaż Pani z mojego awatara :d
ps. nie jest z branży porno :d
1
@VenoM przecież nawet pisze, ze to serial mlodzieżowy to co sie czepiasz :D
0
@Ronnie1992 taa, bo nie mam co robic tylko ogladac serial dla napalonych nastolatkow xD