5

@clyde moze nie wyglada ale na pewno jest pyszny :D nastepnym razem pojdzie lepiej, cukiernictwo na poczatku jest trudne :D

2

@VIPER2712 nie ma się z czego śmiać, pamiętasz jak Barca przegrała 12:1 z Athletic Bilbao w 1931 ? to były czasy

0

Ilosc niedokladnych podan jest przerazajaca..

0

@draxidox zgadzam się, zamykam dyskusje

0

Brawo Lewy, co to jest za gość :D pamietam jak w stare fify zawsze grałem kariere Lechem bo grał tam Robercik :D

1

@mr_robot norma, co roku to samo xD

0

Komentarz usunięty

0

@MaziFCB no wiesz, każdy wał trzeba ocenić :D

1

Czego się czepiaja Asensio, że słabo zastepuje Hazarda, jak przecież Marco świetnie zastapił tego pasibrzucha :D ten chociaż wychodzi na boisko w przeciwieństwie do belga :D

8

@IAmLegend troche to nie fer bo faceci graja wiecej, ze wzgledu na mecz do 3 a nie 2 setow :d

1

@LeoKrol odwolac się do ubezpieczalni nie zaszkodzi, a jesli uwazasz, ze dostales śmieszne odszkodowanie to zostaje list do rzecznika finansowego, mi np rzecznik podwoił odszkodowanie od ubezpieczenia bo bylo zalosne :d

0

@VIPER2712 no tu masz racje ale o tym juz wiemy :D

2

@SinMistico Barca wyprzedała sie jak mogła, kupiła kogo mogła a i tak zaliczyła straty na poziomie 200mln, przez panujący kryzys, badź poważny i pomyśl bo troche świat sie zmienił i kazdy klub dostał po dupie :p

7

Z całej sagi to jednak Dumbledora uwielbiam najbardziej

0

@emeu Zmarzlik moze Potterowi czyscic miotłe co najwyzej :D

6

Komentarz usunięty

1

Umbridge razem z Bartomeu do dymisji

0

@Chakalaka oczywiście, ze Albus Percival Wulfryk Brian Dumbledore

2

Draco Malfoy jak ja Cie nie cierpie :X

1

@Aaron10 fascynujące

0

@dawo17 dlatego tylko raz zrobiłem ten bład i kupilem fife na premiere :D

1

@Barca1992

czy to wyglada jak nie udana prezentacja ? :D

0

@wroclawianin89 no i wlasnie dlatego bo kluby graja ligowe mecze w tygodniu i trzeba jeszcze w tygodniu zmiesci LM i LE :D ja tam sie nie dziwie, że jest zamieszanie

1

@PatrychoO zamiast mizeri, zsiadle mleko ! :D wspaniale wiejskie danie :D

6

@wroclawianin89 zwróc uwage, ze jest straszny scisk ze wzgledu na opozniony sezon, zespoly bede graly czesciej i trzeba to wszystko upchac :p

0

Świetny mecz, brawo my !

0

Jakie to dziwne uczucie nie zasypiac wkoncu na meczach Barcy :D

1

Jakie to świetne uczucie nie slyszec ciagle nazwiska Messiego, nie mam nic do niego ale ciesze się, ze inni tez sie wzieli do roboty i cos graja ;)

0

@LuisSalvano szczerze mowiąc ja nie rozumiem ale nie mam takiego szerokiego spojrzenia na mecz jak niektorzy co nie znaczy, ze mam racje, ostatnio udowodnił to jeden użytkownik który wykonał kawał roboty analizując jego gre :d

Ps. Zmieniłem avatar, mam nadzieje, ze jestes zadowolony :D

1

@geass ok dzięki, postaram się stosować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?