0

@Janiama jak się gra za zasługi to tak jest, choć co poradzić jak nie bylo zadnych konkretnych transferów

4

Wooow, ale wolny Leganes :D

2

zwykle nie poruszam takich tematów ale cóż

ogólnie na forum wielu użytkowników ma kose z jednym gościem (wszyscy wiemy o co chodzi) ale jak tak myślę to nie tylko on jest na tej stronie za powrotem Neymara ale też wielu innych, ale zaś z nimi jakoś nie ma takiej wojny i da się normalnie pogadać, do czego dążę, problem jestem z nami bo jesteśmy tacy zawistni czy z nim bo jest takim prowodyrem ?

ps. nie zachęcam do dyskusji

1

@MESSIah16 trociny :D

1

@didzejos si senior

1

@Hushovt wczoraj odcieli mi w mieszkaniu gorącą wodę na jeden dzień, to normalne, że wtedy pod prysznicem czuć brak tlenu ? xD

3

wiecie co, lepiej by było gdyby Barca jednak przegrała, dała by Neymarowi 43mln i można by było to już liczyć jako roczne wynagrodzenie, tak to tylko pewnie odpuści premie za podpis albo coś :/

1

@IronSanHybrid ciekawsza niż finał pucharu włoch :D

0

Moze sobie Setien gadać o tiki tace i DNA Barcy ile chce ale nic nie zmieni tego, ze na Barce jest za cienki, nie wiem, patrze na niego i kolejny po Valverde bez emocji, tamten kucał a ten zakĺada reke na reke i w bezruchu podczas meczu

0

Pasują wam mecze tak późno o 22 ? Bo mi nie bardzo, zwykle już się robie śpiacy o 21 bo rano trzeba wcześnie wstać i walczę z snem :d zdecydowanie bardziej wole mecze w godzinach 16-20 :d tym bardziej, ze ostatnio gra Barcy bardziej usypia niż pobudza poza paroma wyjatkami :d

0

@svensonFCB sushi domowej roboty :d

2

What time is it ? Game time !

#LastDance

6

Mam nadzieje ze dzisiaj polityka zejdzie na bok i nie bedziemy marudzic na nasz kraj tylko na gre Barcy :D

#MatchDay !!

0

@kamson24 Panie, mam lodówkowy plecak, nie mrozi ale trzyma temperature :D

#improvise adapt overcome

1

Można coś kochać i nienawidzić jednoczesnie ? Mam tak ze słońcem, razem z znajomymi uwielbamy spacery z piwkiem, robimy po 20/30 km w ciagu dnia, ale w kazdy inny dzien wyklinam taką pogode, straszny ze mnie maruda i chyba słoneczny hipokryta ale cóż :D

1

@koziar A nie możemy pogdybać i porozmyślać ? Nikt tu niczego nie ocenia

@Bobo25 ja się właśnie nie napalam jakoś na pierwszy mecz, obecne przygotowanie powrotu do ligi były krótsze niż okres przygotowawczy do sezonu, a przerwa bez treningów grupowych trwała 2miesiące i sądze, ze to tez moze sie odbić na grze pomimo, ze zawodnicy trenowali w domach

18

@koksik2700 u mnie narzeczona jest po prostu moim najlepszym kumplem, świetnie mi się z nia spędza czas, mamy wspólna zajawke na siłownie i gotowanie, a i to mecz obejrzy i piwa sie napije, niczego mi nie zabrania bo wie, ze takiej drugiej nie znajde :D a jak czlowiek zly czy chory to zawsze przytuli, podstawi lekarstwa i pomoże :d ogolnie jestem strasznym introwertykiem ale chociażby, ze wypelnia dom swoja obecnoscia bo samemu zle by mi sie mieszkalo :d

Nie wiem czy o to Ci chodziło ale tyle odemnie :D

2

@pt9 ja tez tego nigdy nie rozumialem, a raz dałem szanse i sie wkrecilem, kibicuje juz od roku i chyba bardziej czekam na f1 niż piłke nożną :D

sam jestem w szoku

31

Takie afery o ten rasizm, że niedługo na meczach dawanie kartek czarnoskorym bedzie rasistowskie

0

@Przemek2323 dokładnie, słuchałem wczoraj wywiad z Morawieckim na rmf, to jestem ciekaw co on tam ćpa zeby takie brednie wygadywać jako, że sytuacja jest pod kontrola i radzimy sobie najlepiej w europie z pandemia i gospodarczo również xD

1

@PanPatrykk ino czekać na korekte :D

0

@deyna2018 wtedy trzeba pojsć z mamą jak za dzieciaka, zawsze tlumaczyla nasze bole i co nam dolega :D

4

@cinek090 wiec zrob sobie tą przysluge i rowniez nam, bedziemy wdzieczni ;)

2

@Hiacynk moja narzeczona nie jest fanka ale oglada i jej to nie przeszkadza, dodatkowo zna z cała kadre pierwszego zespołu :D takze chyba wygrałem :D

Natomiast zona mojego kolega nie cierpi bo jej przeszkadza zbyt zielona trawa na murawie xD

1

@capoN Włochy/Chorwacja za jedzenie oraz podejście do życia i USA ze względu na sport

6

Siłownie mogą być otwarte od 6 czerwca ale dalej nie dostały wytycznych jak maja funkcjonować. No ale co sie dziwić, logika rzadu zawsze na najwyższym poziomie

5

@Janiama coś strasznego :/ jak tak można kogoś zamordować :x

5

@Barca1992 to ile czasu chcesz zyc pod kloszem ? Czas był potrzebny zeby przygotowac sluzbe zdrowia i mysle, ze jakos to sie udalo

0

@lucas/catalan dokładam dychę ale zachowuje pierwszeństwo do nazwy: FCBarca Team Racing

1

@TheGoldenEleven jak wypłacalny ? :D skąd weźmiesz tyle zielonych ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?